Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co myslíš?

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Pardon, pokracovani....spolecneho s virem, ja bych taky radeji sla do lesika, nez na verejnou toaletu, kdybych mela volbu. Z verejnych toalet, zejmena v Cesku, mam hruzu.

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Dej jí pokoj Aleši... chlapi nejen ochčívají kde se dá, ale i chlustají, plivou ostošet. :-)) A na veřejnosti! Vraťme se k muškám.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Bianko, já teď jdu do přírody ochcávat stromy, vezmu i mámu aby nebyla pořád doma, taky jí vezu roušky. Ta když si dá kafe, tak venku čůrá i dvakrát :-)

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

:-D tak jooo, taky mě bavíš.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

A Štefan tady psal něco o zakrvácených kapesníčcích na podlaze pod postelí a ještě před tím Vilda něco o volně ložených vložkách. Ti čeští chlapi jsou hovada!

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Moc nechapu, co by melo mit chovani ceskych

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale co to s tim má společnýho co bylo doma? Já myslela typy chlapů které nezastaví nic ani ta nákaza.A nemusí to být jen chlapi.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Já už taky nevim co tu mam v bytě dělat.Usínam v 1h ,budim se v 8h a už fakt nevim co.Lallo tak to člověk skrz tohle zjistí jaký má kolem sebe hlupáky co? To zlehčování toho vyloženě nesnášim.Tady u nás prý máme taky lyžaře co se vrátili z Itálie,celej zájezd,takže časovaný bomby tu taky chodí a to sem pořád doufala aby tady měli rozum ale bohužel.Oni i ty zájezdy tam vyjeli ve stejnou nebezpečnou dobu jako tvoje známá:-( A neni pravda že bych si šla stoupnout k hloučku kdybych byla zdravá jak tu anonym psal.Opakuju že mam prožitej komplikovanej těžkej zápal plic,proto mam z toho taky respekt.A ty lidi mi strašně serou který nechápou že zákazy jsou teď nutný z důvodů spomalení šíření nákazy aby byli místa a ventilátory pro ty co je potřebujou a nemuseli se rozhodovat koho tam daji a koho nechaji umírat jako v Itálii:-( Člověk se pak za plnýho vědomí udusí.Ale český Pepanové na to prdí,takový ty arogantní to maj na háku a houfujou se dál někde třeba po bytech nebo v garážích:-( Čína se toho nezbavila do teď i když jsou na tom líp a tady s takovejma lidma to bude těžký:-((

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Miluno, ty už jsi chytla UK-výrazy! :-))) Jo, ti samí neukáznění lidé, kteří když není nouzová situace, odhazují odpadky a vajgly v přírodě a očurávají kdejaký roh jako pejsci. To jsou čeští muži - někteří. Naštěstí existují i jiní. Já situaci nezlehčuju, ale odmítám se kvůli tomu pokajdit. Jestli to přijde, budu bojovat. A zákazy jsou pro neukázněné možná nezbytné, ale kdo měl zajistit dostatek potřebného zdravotního materiálu??? To si hlavně uvědom, protože to je důležitější než všechno ostatní. Mám s minulostí stejný problém jako Lalla.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Já taky chčiju venku, když jsem někde v přírodě, tak si nebudu kvůli nějaké Pilsnerce zadělávat na infekci močového měchýře. Občas při tom vidím válet se na zemi použitý vložky. Někteří chlapi jsou fakt prasata :-)

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ač žena, chválím. Prasata jsou i ženy. Milunou počínaje.

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale jo, některé ženské jsou na tom podobně. Ale většinou neplijou po zemi jako chlapi. A měla jsem na mysli takové, co pijou jedno pivo za druhým a pak, i když je WC v domě, jdou to vylejt na dvorek nebo za barák. Milu, já vím, že UK nám říkají Pepíci, to jsem měla na mysli. A Aleši, o tvou "inkontinenci" nemám obavu, jestli budeš mít problém, určitě bude pocházet z jiných zdrojů. :-))) Ale jinak mě tvoje příspěvky fakt baví.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Jo tak takový chlapy sem přesně myslela.Ty stále plivající co to tahaj z paty a lejou denně a chcanky z nich kapou a dělaji průtokáč:-) ..tak na takový se mi to dodržování karantény nehodí:-)..Aha no to je fakt s těma Pepíkama.A ty se s nějakejma Úk bavíš? Mě mrzí že nejsem v té práci že už nevidim toho pěknýho.Na něj se tak hezky dívalo.achjo:-(( co když se zblázníme Pils??

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Za chvíli neuvidíš ani Sergeje. Až Češi budou v krizi, tak půjdou i po těch podřadných místech, tak se Úkáčka sbalej a budou muset o dům dál.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 12:03)

Tohle bohužel pravda. navazuješ na to, jak jsem psala o společenských důsledkách viru. Zkrachují firmy, nebudou peníze, nebude práce. Časem ti neméně kvalifikovaní o práci přijdou a na jejich místo spadnou ti, co jsou dnes o stupínek výš v zaměstnanecké hierarchii

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 13:03)

Já se Lallo bojim.Oni mi neřekli že mi vyhazujou ale už tim že snížili výrobu a my co jsme byli ve zkušebce tak máme jako dočasně neplacené volno.Přitom s rouškou bych tam do práce šla.A Sergej nemá práci žádnou tak já vůbec nevim co bude.On našel jen pro řidiče jenže bez ochrany je to taky o hubu.Tak já nevim co bude dál.Teď sem akorát odesílala platby a hrůza jak se mi stenčila výplata:-( Já se snažim jíst co nejmíň aby prachy vydrželi a nemusela sem běhat do krámu tak často ale vysvětluj to dětem:-( ..ani nevim kdy teď budou mít přijímačky,měli je mít uprostřed dubna.Je to fakt hrůza.Z čeho má mít člověk radost! Neni z čeho.Ani Sergej nepíše.Naposledy jsme psali v pátek,tak já nevim jestli se tam u příbuzného někde neválí a neožírá:-(

Lalla (Út, 17. 3. 2020 - 14:03)

Milunko, bojíme se všichni, každopádně až tohle skončí bude vše jinak. Ale jedem v tom všichni. ty jsi se v této práci snažila a nemáš si co vyčítat. Jíst musíš, neblbni. Možná bys měla přehodnotit svůj názor na sociální pomoc v nouzi, ošklivě řečeno, dávky. On Sergej nějakou tu práci najde ale bude to prostě těžší. …..Představ si lidi, kteří si nabrali hypotéky, mají malinké děti, platí v Praze nesmyslně vysoké nájmy....Ale klid, uvidíme

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

No tyvole tak tohle je možný!! Tak teď je mi ještě hnusnějc.To už bych neměla ani na co koukat a ani Sergeje!! No fuj tak teď se budu bát.Do piči co když se zbláznim jak se to dá vydržet!!! Neuvidim chlapy!! Už si to bez ukrajinců neumim představit.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Že bude krize je asi každému jasné. Bude nezaměstnanost. Budeme si muset utáhnou opasky. A o to víc, že Babiš rozpustil rezervy. Práce nebude, tak ekonomičtí migranti budou hledat jinde.

Reklama

Přidat komentář