Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-) (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Mám radost! Nejsou roušky? Čert to vem, nastupuje ryze česká švejkovská tvořivost. Odpovídá tomu fronta před galanterií. V novinách i na netu jsou návody, jak na to. Maminky, babičky, tetičky se začnou předhánět, která rouška bude originálnější, vtipnější. Už se těším na tu přehlídku lidové tvořivosti ála Černého Entropa

Miluno (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

tak čeho se vlastně bojíš? Nákazy, nebo že neuvidíš chlapy?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 12:03)

Že uvidí dvě z vlastních dětí :))

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Nákazy..ale teď už i těch chlapů že neuvidim.Naposledy ten z práce na mě působyl krásně.Že se mi z něho dobře pracovalo a dodával takovej hezkej pocit.Hoodně mi přitahoval a když člověk pak má nějakýho takovýho v okolí je to prostě takový příjemný a dá to nějak sílu a energii.Nevim proč to tak mam ale tak to bylo i v barech když tam byl nějakej pěknej úk.Jen škoda že ty opravdu krásný byli zrovna cizí.Třeba Sergej je hezkej ale neni krásnej a jeho kamarádi normál nebo ty co sem vezla tak jako dobrý normál ale ten v práci byl kus.Nechci o to přijít:-( ..teď mam z toho nejistotu protože tušim že anonym co psal o krizi má velkou pravdu.Tohle virový zlo směřuje jen k neštěstí a krizim:'(

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Je tady nějaká osoba - pils, Sany, Lalla, Aleš, atd. - co si myslí, že je Miluna zodpovědná?

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co to tu zase vlezlo?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co myslíš?

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Pardon, pokracovani....spolecneho s virem, ja bych taky radeji sla do lesika, nez na verejnou toaletu, kdybych mela volbu. Z verejnych toalet, zejmena v Cesku, mam hruzu.

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Dej jí pokoj Aleši... chlapi nejen ochčívají kde se dá, ale i chlustají, plivou ostošet. :-)) A na veřejnosti! Vraťme se k muškám.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Bianko, já teď jdu do přírody ochcávat stromy, vezmu i mámu aby nebyla pořád doma, taky jí vezu roušky. Ta když si dá kafe, tak venku čůrá i dvakrát :-)

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

:-D tak jooo, taky mě bavíš.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

A Štefan tady psal něco o zakrvácených kapesníčcích na podlaze pod postelí a ještě před tím Vilda něco o volně ložených vložkách. Ti čeští chlapi jsou hovada!

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Moc nechapu, co by melo mit chovani ceskych

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale co to s tim má společnýho co bylo doma? Já myslela typy chlapů které nezastaví nic ani ta nákaza.A nemusí to být jen chlapi.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Já už taky nevim co tu mam v bytě dělat.Usínam v 1h ,budim se v 8h a už fakt nevim co.Lallo tak to člověk skrz tohle zjistí jaký má kolem sebe hlupáky co? To zlehčování toho vyloženě nesnášim.Tady u nás prý máme taky lyžaře co se vrátili z Itálie,celej zájezd,takže časovaný bomby tu taky chodí a to sem pořád doufala aby tady měli rozum ale bohužel.Oni i ty zájezdy tam vyjeli ve stejnou nebezpečnou dobu jako tvoje známá:-( A neni pravda že bych si šla stoupnout k hloučku kdybych byla zdravá jak tu anonym psal.Opakuju že mam prožitej komplikovanej těžkej zápal plic,proto mam z toho taky respekt.A ty lidi mi strašně serou který nechápou že zákazy jsou teď nutný z důvodů spomalení šíření nákazy aby byli místa a ventilátory pro ty co je potřebujou a nemuseli se rozhodovat koho tam daji a koho nechaji umírat jako v Itálii:-( Člověk se pak za plnýho vědomí udusí.Ale český Pepanové na to prdí,takový ty arogantní to maj na háku a houfujou se dál někde třeba po bytech nebo v garážích:-( Čína se toho nezbavila do teď i když jsou na tom líp a tady s takovejma lidma to bude těžký:-((

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Miluno, ty už jsi chytla UK-výrazy! :-))) Jo, ti samí neukáznění lidé, kteří když není nouzová situace, odhazují odpadky a vajgly v přírodě a očurávají kdejaký roh jako pejsci. To jsou čeští muži - někteří. Naštěstí existují i jiní. Já situaci nezlehčuju, ale odmítám se kvůli tomu pokajdit. Jestli to přijde, budu bojovat. A zákazy jsou pro neukázněné možná nezbytné, ale kdo měl zajistit dostatek potřebného zdravotního materiálu??? To si hlavně uvědom, protože to je důležitější než všechno ostatní. Mám s minulostí stejný problém jako Lalla.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Já taky chčiju venku, když jsem někde v přírodě, tak si nebudu kvůli nějaké Pilsnerce zadělávat na infekci močového měchýře. Občas při tom vidím válet se na zemi použitý vložky. Někteří chlapi jsou fakt prasata :-)

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ač žena, chválím. Prasata jsou i ženy. Milunou počínaje.

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale jo, některé ženské jsou na tom podobně. Ale většinou neplijou po zemi jako chlapi. A měla jsem na mysli takové, co pijou jedno pivo za druhým a pak, i když je WC v domě, jdou to vylejt na dvorek nebo za barák. Milu, já vím, že UK nám říkají Pepíci, to jsem měla na mysli. A Aleši, o tvou "inkontinenci" nemám obavu, jestli budeš mít problém, určitě bude pocházet z jiných zdrojů. :-))) Ale jinak mě tvoje příspěvky fakt baví.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Jo tak takový chlapy sem přesně myslela.Ty stále plivající co to tahaj z paty a lejou denně a chcanky z nich kapou a dělaji průtokáč:-) ..tak na takový se mi to dodržování karantény nehodí:-)..Aha no to je fakt s těma Pepíkama.A ty se s nějakejma Úk bavíš? Mě mrzí že nejsem v té práci že už nevidim toho pěknýho.Na něj se tak hezky dívalo.achjo:-(( co když se zblázníme Pils??

Reklama

Přidat komentář