Reklama

Pás cudnosti

_ (Ne, 6. 9. 2009 - 20:09)

tam je to výkladní skříň jen "otroků", hodně zúžené a nazajímavé, tady to bývalo lepší, psávaly sem klíčnice, psávali sem zájemci, i "veřejnostL která se o téma zajímá

Milan (Ne, 6. 9. 2009 - 12:09)

Diskuze na toto téma se přesunula na www.fem-dom.cz , přijďte se podívat

brm (Pá, 4. 9. 2009 - 23:09)

yveta:
případně napiš ,ail na sebe, myslím, že má manželka si popovídá ráda pokud máš nějaké otázky.

brm (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

Yveta - pokud to myslíš vážně, tak se podívej o pár příspěvků zpátky a přesuň se na lide.cz, kde je nová diskuse "pás cudnosti", tady asi moc lidí už nebude.

yveta741 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

ahoj vsem,jsem vdana a manzelovi jsem koupila pas cudnosti,takovou malou plastovou hracku,chtela bych znat nazor vas zen,jestli nektera z vas take pouziva na manzela neco takoveho,nebo jsem jedina,nebo nazory muzu,kteri toto pouzivaji.Manzel je submisivni a casto si hrajeme,a ja bych rada popovidala s nekym,kdo vi o cem ted pisu.Dik

Default User Image
m (So, 23. 9. 2023 - 12:09)

ahoj ja nosim pas cudnosti kovovy s urinalem uz 5 let v kuse,zamek mam zalepeny a v nem kus ulomeneho klice tak ze nejde odemknout a zavit na urinale je taky zalepeny tak ze nejde vyndat

irsay (St, 2. 9. 2009 - 10:09)

Zuzka je v diskusích, zadej si název do hledání a máš to hned.

Zuzka (St, 2. 9. 2009 - 10:09)

Nemohu ho na lidé.cz najít

Akia (Út, 1. 9. 2009 - 21:09)

Na serveru http://www.lide.cz jsem založil fórum Pás cudnosti. Diskuse bude moderovaná a příspěvky mimo mísu mazány. Seriózní zájemce o problematiku zvu k diskusi.

utma (Po, 31. 8. 2009 - 14:08)

A když přeskočíme dějiny a vrátíme se zpět do současnosti zjistíme, že opětovně se na trhu objevují napodobeniny pásů cudnostui, ale nejde o jejich prvootní poslání chránit dívkám čest , ale spíše o naplnění sexuální touhy a hrátek. Ale poněkud jiná situace zase nastala když italský sexuolog Cirillo chtěl pomoci žárlivým Italům tím, že vymyslel důmyslné zabudování elektronického snímače teploty na lem kalhotek nebo pánských slipů. V případě, že je daný kus spodního prádla odložen, do pěti minut je nová situace zaznamenána na dálku displeji na mobilu partnera, který zpětně může ověřit, co to znamená..

Návštěvník (Po, 31. 8. 2009 - 14:08)

A když přeskočíme dějiny a vrátíme se zpět do současnosti zjistíme, že opětovně se na trhu objevují napodobeniny pásů cudnostui, ale nejde o jejich prvootní poslání chránit dívkám čest , ale spíše o naplnění sexuální touhy a hrátek. Ale poněkud jiná situace zase nastala když italský sexuolog Cirillo chtěl pomoci žárlivým Italům tím, že vymyslel důmyslné zabudování elektronického snímače teploty na lem kalhotek nebo pánských slipů. V případě, že je daný kus spodního prádla odložen, do pěti minut je nová situace zaznamenána na dálku displeji na mobilu partnera, který zpětně může ověřit, co to znamená..

GPS pas cudnost (Po, 31. 8. 2009 - 09:08)

Žárlíte? Pořiďte své partnerce spodní prádlo s GPS...
Brazilská módní návrhářka Lucia Lorio představila na přehlídce v Rio de Janeiru nový kousek ze své tvorby. Jde o rafinované svůdné spodní prádlo, které navíc prostřednictvím navigačního systému GPS umožňuje sledovat kde se žena nachází.

Přístup k choulostivým údajům z GPS samozřejmě nemá k dispozci každý, kolem koho žena v půvabném prádle projde. Údaje ze zařízení jsou chráněny heslem. V případě, že žena vyráží večer sama do víru vělkoměsta, může mít její partner detailní informace o tom, kde se jeho drahá polovička pohybuje, a nemusí se o ni nijak obávat. Podle návrhářky se dokonce prádlo může změnit v cennou ochranu, například v případě, že je žena unesena neznámými únosci.

Tom (Ne, 30. 8. 2009 - 10:08)

Po tom co mu napsal Karel se bojít i já.Vypadá to, že to karla hodně naštvalo.

miguel (Ne, 30. 8. 2009 - 07:08)

Jo jo,dneska uz internet neni tak anonymni jako byval...Prece nezahodime tuto diskusi kvului nejakemu uchylovi?ale chtelo by to promazat.zkusime to na lide.cz?????

Karel (So, 29. 8. 2009 - 16:08)

já už jsem psal správcům serveru, tak uvidím co mi odepíší - IP by stačila a už si toho uchyla najdu, dostane přes držku a půjde pod zem

Karel (So, 29. 8. 2009 - 16:08)

super, tak pošli adresu

anonym (So, 29. 8. 2009 - 16:08)

Možná víc kde bydlí, a můžem to zkusit.

Karel (So, 29. 8. 2009 - 16:08)

Hej uchyle co se koupeš v septiku, chceme si stebou povídat.Co když tě tam strčíme a zavřem víko na 3 dny.Kolik si myslíš???, že z tebe policajti pak vytáhnout kousků.Rád tě do něho hodím u nás doma,aby ses mohl vykoupat,a nebudu tě ani zamykat,protože betonový pražec nezvědneš.

.. (So, 29. 8. 2009 - 15:08)

Nám už neteče mlíko po bradě uchyláku.

.. (So, 29. 8. 2009 - 15:08)

Nám už neteče mlíko po bradě uchyváku.

Reklama

Přidat komentář