Reklama

Obřízka

Tony (Po, 29. 1. 2018 - 12:01)

má někdo obřezaný osobní...Tu se odpovědi nedočkáš. Ani na žádném jiném českém fóru.

Německy nebo anglicky na www.beschneidungsforum.de nebo francouzky na www.stopcirconcision.com

Tony (Po, 29. 1. 2018 - 12:01)

Erekce a obřízka jsou dvě...29.1.2018 10:02 - Tony

Erekce a obřízka jsou dvě...

Mistře Zkoumale, zase ve svou obvyklou hodinu, podle tebe by se daly štelovat hodinky. I ta obřízka může mít vliv na zhoršenou erekci, nebývá to však primární příčina. Jinak, tvé příspěvky jsou nevěcné, je to pouhé provokační rytí.

Onazitra (Po, 29. 1. 2018 - 00:01)

má někdo obřezaný osobní...Erekce a obřízka jsou dvě zcela odlišné záležitosti. Nelze spojovat. Erekce obecně závisí na celkovém zdravotním stavu, kteřý mnozí v tomto věku útopili v alkoholu a pak brojí proti obřízce, které se stejně jako diabetici nevyhnou. Obřízka je pozitivní a prospěšná v každém věku. Když budeš žít důchod v Karibiku, běhat ráno hodinu na pláži, plavat, surfovat jíst želví vejce a ústřice , nebrat léky ani drogy - žádné, tak ti bude stát do 90. Podívejte se na zemáka, ten už nemůže stát ani sám o sobě, natož jeho pero...

dotaz (Ne, 28. 1. 2018 - 13:01)

má někdo obřezaný osobní zkušenost s erekcí kolem 50 roku života? Nebo výš?

Tony (Ne, 28. 1. 2018 - 12:01)

Kdysi jsem dostal diduse tlustou bichli, mám ji doma pořád, od Paula Johnsona DĚJINY ŽIDOVSKÉHO NÁRODA. Tam je to logicky vysvětleno. Když Židé přišli v Babylónském zajetí o chrám, tak se vrhli na vzdělanost. Je to vidět i na první stránce Bible, kde jsou božsta Slunce a Měsíc (správně vědecky) na pouhé lucerny. I ve středověku, kdy uměli u majoritního obyvatelstva číst pouze kněží, tak i židovské minority uměl číst a psát úplně každý chlapec, pokud nebyl mentálně retardovaný. Židé mají vzdělanost po tisíciletí v krvi. K tomu tu okopčím úryvek, který mám na svých stránkách:

Jsme skupina vzdělaných a osvícených Židů, kteří se domnívají, že barbarská, primitivní, mučivá a zmrzačující praxe obřízky nemá místo v moderním židovství.

Rabbi Mojžíš Maimonides ( 12. století) sám přiznal, že se obřízka provádí kvůli znecitlivění penisu a omezení masturbace.

Židé patří mezi nejvzdělanější lidi na světě. Tvoříme sice pouze 1/3% světové populace, ale obdrželi jsme 33% Nobelových cen. Jsme dost vzdělaní na to, abychom pochopili, že mrzačení penisu chlapce není přijatelné v moderní době.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/zide-proti-obrizce/

Jahoda (Ne, 28. 1. 2018 - 11:01)

ale zhléhl jsem jiné...oprava:tak jsem ti chtěl touto cestou pogratulovat a fandím ti upřímně za tvou odvahu.

ty hele Tony,když jsi již tedy nakousl ty Židy,zajímalo by mě,jak je možné ,že 8 z 10 dospělců má v Israel vysokoškolské vzdělání a celý ten národ obohacuje lidstvo věděním,vysokou vědeckou úrovní a vynálezy,bez kterých si dnešní člověk obyčejný život nedokáže ani představit?
Někde třeba vzívají k bojkotu israelských výrobků ,dle mě je to pokrytectví,protože vynález Israele je
PC a softvér do něj-procesot Intel
mobilní telefon

on line dizkuze na internetu
největší počet NC za vědu na hlavu po celém světě
solární energie a její využití-panely na domě a pod..
více o tom na You Tube pod videem:Večer pro Izrael:J.E.Alexander Ben -Zvi.

Tak asi toliko k přednášce tak,jak ji tam prezentuje Jeho exelence Alexander Ben-Zvi,velvyslanec státu Israel na Slovensku.
Vím že to nepatří k námětu..ale když zde byl ten Israel již zmíněn...,?

Jahoda-ShabbaTo (Ne, 28. 1. 2018 - 11:01)

To by bylo něco pro judofila...ale zhléhl jsem jiné dokumenty,jak tvůj glog na internetu ohledně obřízky a její škodlivosti.
Tak jsem to chtěl touto cestou pogratulovat a myslím to upřímně.
Jako asi jako jediný jsi nakousl tuto otázku a ukázal i mnoho záporů obřízky ..dosti mě to obohatilo a nejen mě,ale jak jsem již jednou psal-zastánce obřízky to neovlivní a budou si urputně bránit svůj postoj.
Je ale dobře,že toto téma někdo nakousl a rozšířil tak obzory veřejnosti,takže ti fandím a drž se a nenech se odradit.

Co se týče jednoho SS v řadách Israelitů,tak já teda kolektivní vinu obhajovat nebudu a určitě s jedním ujetým magorem nespojím celý svůj Israel a Židy.

Tony (So, 27. 1. 2018 - 02:01)

Syndrom popření ztráty mi i tebe hraje velkou roli. Ať žije Drahoč, zítra navečer otevřem pro nového presidenta šampus.

Tony (Pá, 26. 1. 2018 - 22:01)

Viděl jsem dokument o jednom...To by bylo něco pro judofila Jahodu. Škoda, že ten dokument neviděl.

Tony (Pá, 26. 1. 2018 - 22:01)

Viděl jsem dokument o jednom troufalém židovi, která dokonce vstoupil do SS, dokumenty zfalšoval, a tvrdil, že má tu obřízku ze zdravotních důvodů. V té době, to asi šlo. Sežrali mu to, a kvůli té obřízce mu říkali přezdívkou "žide" vůbec netušíce, že je to žid skutečný. Jemu tehdy ta drzá hra prošla a neodhalili ho.

luci (Pá, 26. 1. 2018 - 22:01)

Steve, znám tě už téměř...Obřízku dělali židovským chlapcům,ještě nemluvňatům.Je to u nich náboženský symbol.Za druhé světové války velký handicap,protože když esesáci při kontrole nevěřily,že dotyčný není žid poručily svléknout.Mému dědovi se toto přihodilo v Magdeburku,když při bombardování a zranění přišel o doklady.Nebyl obřezaný,mohl natáhnout kalhoty a jít.

Tony (Pá, 26. 1. 2018 - 20:01)

Výhodu mám v tom, že znám...Steve, znám tě už téměř čtyři roky, a tak vím, že pěkné kecáš. Normální stav s krásně lehce přetahovací předkožkou, tak jako jsem měl já a to úplně od malička a to i ztopořeném stavu jsi nikdy nepoznal. I mému mladšímu bráchovi to šlo hned od malinka zcela lehce. To, že vůbec existuje nějaká fimóza jsem se dozvěděl teprve až jako sedmnáctiletý z literatury a o rok později jsem se z literatury dověděl, co je to ta obřízka. Už před tím jsem o ní četl v Bibli, ale vůbec jsem nevěděl co to je. Když jsem se na to ptal faráře, tak se jen vykrucoval, ale co je to ta obřízka mi tehdy vůbec neřekl.

Steve (Pá, 26. 1. 2018 - 17:01)

Výhodu mám v tom, že znám oba stavy a navíc nejsem ničím zatížen - žádnou propagandou, aktivismem. Mé zájmy jsou zcela jiné.

Steve (Pá, 26. 1. 2018 - 17:01)

Milý Steve, jaký syndrom...Mě popohání realismus ... ale ten ty bohužel neuznáváš, vím. :-/

Hlavně mi tu netvrd' že jsi neměl nikdy předkožku zapařenou pálivou, někdy i se sejrem. To má každej chlap když bude nosit v letních dnech např. rifle či cokoliv podobného neprodyšného. Obřezanec tyto problémy fakt nemá, ani v těchto zhoršených stejných podmínkách.

Nepopírej pravdu, sám moc dobře víš že jí mám.

Tony (Čt, 25. 1. 2018 - 14:01)

To, co jsi tu uvedl, není nic jiného než podjatý novinářský blábol. Na českém internetu znám pouze jediného člověka, který takto vehementně a intenzivně vyhledává podjaté a to i zahraniční, bláboly.

Tony (Čt, 25. 1. 2018 - 14:01)

Tak tím microskopem bych se...Milý Steve, jaký syndrom tě popohání jsem tu už napsal. Normální zdravá předkožka nepálí. Mimoto tyto vědecké výzkumy byly dělány na tkáních odebraných z mrtfol. Na živém člověku to detailně pod mikroskopem dělat nejde.

Realista (Čt, 25. 1. 2018 - 11:01)

Tak tím microskopem bych se...Sex je pravděpodobně jedna z nejpříjemnějších činností, ve které se lze angažovat.
A pokud je muž obřezán - může to však být ještě lepší, tvrdí nová studie.

By Mary Kekatos For Dailymail.com
updated 01:26 11 Mar 2017

Steve (St, 24. 1. 2018 - 18:01)

Tak tím microskopem bych se teda tady rozhodně moc neoháněl ... Nechtěj vidět co je pod zapařenou pálivou předkožkou oproti obřezanému suchému žaludu. Tony, bud' prosím trošku realista.

Tony (St, 24. 1. 2018 - 14:01)

Mikroskop určitě nelže, v...Bylo to mnohokrát na nezávisle na sobě exaktně prokázáno: Winkelman, Taylor, McGrath. Agresivní zastánci obřízky tyto vědecké poznatky odmítají uznat. Já díky seznámení s těmito poznatky vím, že když jsem naštěstí zůstal kompletní nejsem žádnou anomálií, jak jsem si před tím myslel.

Bioetika není součástí teologie, není to náboženský obor, ale na teologických fakultách se to jako podpůrná disciplína pro morálku vyučuje

Ethika (St, 24. 1. 2018 - 01:01)

Mně nejde primárně o...Mikroskop určitě nelže, v tomto se s tebou snad dá i souhlasit, jen je důležité kdo se do něj kouká a co chce vidět a co o tom napíše a jak si to kdo vyloží, že? A medicína není pseudo věda narozdil od tvého pseudo studia panbíčkářských bludů, už vám to zas komouši s Burešem chtěj dodaňovat Hehehe to vaše svaté právo... Jakou měla inkvizice svatá bioetiku? Ale naštěstí jsi od nich odešel...

Reklama

Přidat komentář