Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 06:02)

takže, ač jsem já sám byl cirkumfetišistou, ale pouze tajným, tak jsem ze šoku ze zrůdných lidí tvého typu rozpoznal, že celý cirkumfetišismus je ten největší humáč.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 06:02)

Tak a teď trošku reality k...To pochopila o jaký grandiózní podvod se jedná Marylin Milošová, když se k tomu, až si v USA splnila svůj sen, stát se zdravotní sestrou dostala. Jenže ona z počátku nevěděla o co go, tak to bezmyšlenkovitě nechala svým synům provést.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 05:02)

Včera večer, když jsem se vrátil dom, tak jsem měl něco upito, tak jsem nemohl v tom stavu rozpoznat, i když to podezření mám jsem měl už po prvním příspěvku apriori, že celý Karel je pouhý ubohý fejk cirkumfetišisty mistra Zkoumala. On je opravdu průhledný jak prvok, jak to o něm napsal Steve, jenže já bych včera nesměl mít 3,5 promile, abych to pochopil.

Na www.netdoktor.at bylo takových agresivních cirkumfetišistů jako je mistr Zkoumal hafo. Jenže on je svou neomalenou drzostí překonává.

Karel (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

Maminky to jistě myslí dobře, ale nedovedou si představit pocity chlapce který musí takový zákrok podstoupit. Okolo mě tehdy byly samé ženy, hodně jsem se bál a hlavně styděl.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 23:02)

Milý Aha, tvá cirkumfetišitická úchylka je mnohem horší než jakýkoliv náboženský fanatismus. Pouze na tomto fóru si dovoluješ.

Aha (So, 3. 2. 2018 - 20:02)

Kluci, nebojte se obřízky....Jen pro připomenutí, toho skvělého příspěveku od Smajlínky! Kluci nebojte se toho obřízka je skvělá! Její přítel ji má, jeho žalud je vidět, nemá problém s hygienou, žádný smegma, ani vůní ap. Prý už by neobřezaného už nechtěla.

Aha (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Rychle, ale ne bezbolestně....Tak a teď trošku reality k tonymu "bestiálnimu" rituálu, ukrutně bolesti a zvěrstvu ... To mi připomíná strašení věřících pekelnymi plameny hehehe
Realita:( současná praxe) LEGE ARTIS
Zákrok není složitý
Obřízku řadíme mezi jednodušší zákroky, které mohou provádět jak urologové, tak plastičtí chirurgové. Při zákroku lékař buď zcela, nebo částečně odstraní předkožku a kůži přišije k okraji penisu pod žaludem. Přičemž samotná operace se u dospělých provádí jen v částečném znecitlivění, k celkové anestezii se přistupuje jen u dětí.
Teď se vůbec nelze divit položené otázce diskutujícího pod nickem "Jak", Jedině dobře Jaku, pouze kdyby si ho tam nechali.

Správná matka (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Jeden mladík na emiminu ,...To jen nasvědčuje tomu proč je 8.den ten pravý. Kdyby jeho matka nečekala až do školky, nic by si nepamatoval a jeho psychyka by byla pevná a nezlomená, jako jeho obřezaný penis!
Bohužel, přestože jsou muži se svou obřízkou ztožněni nastoupí pak na ně pomateníní intaktivisté, kteří vůbec neví jak skvělý je obřezaný, voňavý penis a začnou jim říkat o co přišli... A tím podryvaj jejich psychyku. Přišli přitom je o kus rudimentarni smradlave předkožky k ničemu neslouží, a záněty působící.
Bůh žehnej matkám, které vědí a znají jak funguje obřezaný penis!

Aha (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Protože jsem zcela...Američan by na to reagoval takto : Cool! bless your mother!
PS Tahání se za kůži je pro invalidy, ale pravý ALPHA samec zasunuje a k tomu mu jeho matka napomohla. Moudrá to žena!

Aha (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Obřezaný jsem od 14 let a...Obřezaný Karel je důkazem věrohodnosti a správnosti obřízky nemá problém erekci má skvělou i v 64. Jen mu přejeme ať mu vydrží!
PS ve srovnání se zavádějícími "das Hirngespinst" o mladících z é-mimin.

Karel (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Jeden mladík na emiminu ,...Protože jsem zcela obnažený, bylo na počátku nepříjemné nosit těsné spodní prádlo. Současně jsem přišel o možnost normálního onanování.
Dlouho jsem potom tenhle zákrok matce vyčítal.Kvalitní erekce bývá vždy otázkou psychiky, závisí to myslím na dobré představivosti a fantazii. Proto nás tolik oslovuje třeba dráždivé ženské prádélko.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 08:02)

Obřezaný jsem od 14 let a...Jeden mladík na emiminu , který byl obřezaný, když chodil do školky, tvrdí, že kvůli té obřízce problémy má, i když to částečně přičítá i psychice. Uvažuje, jak to bude řešit:
Pořád jsem tady. Hodně jsem o erekci přemýšlel. Problém bude v psychice a malým vzrušením. Dokonce uvažuji, že si predkozku nechám nárůst.
Operaci ne. Četl jsem z to není dobré, odebere se kůže z těla. Výsledek prý nevypadá dobře a ještě je velká pravděpodobnost, že na předkožce porostou chlupy.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 00:02)

V německém vydání Cosmopolitanu vyšel článek s názvem: 19 mýtů o sexu, na které bychom měli rychle zapomenout.

Mýtus 18:

18. Eine Vorhaut...
...hemmt die Empfindung beim Sex. Ein Unbeschnittener Mann kann sogar mehr spüren, da die Vorhaut eine sehr erogene Zone ist.

Předkožka...
...omezuje pocity při sexu. (Ve skutečnosti) Neobřezaný muž může dokonce pociťovat více, protože ta předkožka je velmi erotogenní zónou.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 00:02)

A já tu čekám na Zkoumala.

To ti nevyvracím, jenže dnes vím, že jsou mnozí, kteří mají kvůli obřízce ty problémy v sexu velké. Jsem s některými takovými v internetovém kontaktu.

Karel (So, 3. 2. 2018 - 00:02)

má někdo obřezaný osobní...Obřezaný jsem od 14 let a žádné problémy co se týká kvality erekce nikdy nebyly. Nyní mám 64 let a stále je všechno dobré.

Tony (Pá, 2. 2. 2018 - 07:02)

Navrhovat se může cokoliv, ...Konečně dnes ráno na potřetí pod svým vlastní nickem. Mícháš tu chaoticky jablka z hruškama. Zákaz kupírování uší už je. I čokl má dnes více práv, než dítě mužského pohlaví.

Tony (Pá, 2. 2. 2018 - 07:02)

to dopadlo s ústavem?Nejdřív budu muset 19. února na kontrolu za profesorem Bonairem do Dráždan.

Tony (Pá, 2. 2. 2018 - 07:02)

Vymyšlený Rabinem Harrym...Rychle, ale ne bezbolestně. Dnes už se ví, že nivorozenec při rituální obřízce prožívá ukrutnou bolest. Jedná se tedy o bestiální rituál na bezbranném novorozenci. A to nemluvím o nechutné a nebezpečné praktice metzitzah b'peh, která je povinnou součástí rituální obřízky. Osvícení židé nahradili obřízku rituálem Brith Shalom.

Pěkná zvěrstvo tu obhajuješ. Tím se omlouvám zvířatům. Co ty tu obhajuješ žádná lítá bestie nedělá.

Jak (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

Z www.netdoktor.at vím, že...to dopadlo s ústavem?

Tony (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

Podobné názory tu už byly...Z www.netdoktor.at vím, že exempláře tvého typu jsou tím nejhorlivějším druhem vítačů obohacovačů.

Reklama

Přidat komentář