Reklama

Obřízka

Steve (Ne, 18. 2. 2018 - 00:02)

Ten syndrom je vědecky...ano, jako určitá psychická či psychologická nemoc (odchylka) ... jenže já jí opravdu netrpím. Určité diagnozy se nerozhazují na druhé podle počasí nebo jak se vyspíš - je to stálá diagnoza kterou musí označit znalý odborník po řádném prověření a prozkoumání pacienta. Jenže já nic takového nemám za ssebou takže mne nemůžeš bezdůvodně lživě mylně nálepkovat. To je cesta do slepé uličky ...

Tony (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

:o))) Já myslím že by to...Ten syndrom je vědecky popsán. Rozpoznali ho ti, kterým se ho podařilo překonat, Ty však máš do toho daleko.

Steve (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

:o))) Já myslím že by to doktor odborník mohl vědět.

Jenže ono 100x opakovaná lež s tím tvým syndromem se stejně nestane pravdou, nepomůže i kdybys to o mě tvrdil 1000x.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

Ale může a bere vážně, a...To, že je zdráv a v pořádku tvrdí naprosto každý, kdo ten syndrom má.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

K TVÉMU PŘÍSPĚVKU...Já s žádnými osobami mladšími 18 let zásadně nekomunikiju. Pouze je odkazuju na stránky a poradnu MUDr Jiřího Staňka.

Moc dobře to víš. Pouze tu manipulativně kalíš vodu.

Steve (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

Steváka v tomto nemůžeš...Ale může a bere vážně, a má bohužel pravdu ... Jinak já píšu taky reálnou pravdu protože nejsem ničím zatemněn, ovšem to ty jaksi nemůžeš stále pochopit - proto píšeš že mám nějaký údajný syndrom. Jenže já jej nemám, opravdu nemám, jsem zcela zdráv a vpořádku.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

Dávám pouze odkaz na jeho stránky a poradnu, ale jinak už s ním v žádném kontaktu nejsem. Před 2 roky jsme si vyměnili pár emailů, jenže jsme spolu už přes rok těžce rozhádaní, tak spolu nekomunikujeme. To mi ale nebrání, abych mlaďochům, se kterými komunikovat nechci (já si rozumím pouze ze starýma dědkama jako jsem já a to pouze ohledně chlastu) na něj nedával odkazy.

Notedy (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

Kdo uvěřili takové...K TVÉMU PŘÍSPĚVKU :"Já osobně považuju za skandální, když někde zjistí relativní fimózu, tak mu dají papír na operaci obřízkou a vůbec mu nic jiného neřeknou o jiných možnostech řešení problému. Takový postup považuji za krajně neeticKý... " a tak to znamená, že etický chlapce vyslechneš, pošleš k" lékaři " a tam mu to pak" řešíte jinak", bože ani raději nechci vědět jak!
Cirkumfatišista napsal :

Já zas podám trestní oznámení na homosexuální pedofilní individuum, co brázdí české internetové vody, kde se špitne cokoliv o chlapecké předkožce

Aha (So, 17. 2. 2018 - 23:02)

Kdo uvěřili takové...To je zajímavé tvrdíš, že nejsi ani homo,
ani pedo a že ti to ale "nese ovoce" - myslíš tím tvůj eminentní zájem o kontakt kluků věku < 19 let?
Tony :"Pokud se jedná o mladší než 19 let, tak mám typ na lékaře na kterého se obrátit, který to řeší jinak." Ty mu dodavaš kluky a asistuješ mu?

Tony (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Ocas není potřeba stahovat,...Kdo uvěřili takové propagandě si ji nechají udělat. Mnozí z nich pak hořce zplakali nad "výdělkem". Mnozí si ji nechávají udělat hlavně kvůli tomu, protože jsou cirkumfetišisté. Nic proti tomu, každý jsme nějaký. Něco jiného je, když cirkumfetišista chce, aby byly kvůli jeho choutkám obřezávány malé děti, a pak pomlouvačně napadá ty, kdo hájí PRÁVO NA JEJICH VLASTNÍ TĚLO, jak jsi to před chvílí provedl na webnode u Lukona. Okopčím tvůj příspěvek a mou odpověď na něj:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz
datum: 17.02.2018 | vložil: Cirkumfetišista

Já zas podám trestní oznámení na homosexuální pedofilní individuum, co brázdí české internetové vody, kde se špitne cokoliv o chlapecké předkožce.

odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz
datum: 17.02.2018 | vložil: Tonda Vlas

Nepodáš, protože jsi naprosto zbabělé individuum, které se opovažuje prudit pouze na stránkách, kde není povinná registrace. Bojíš se toho, že by se prolomila tvá anonymita-

Já na nejsem ani homosexuál, ani pedofil, jen jsem se vydal na určitý druh osvěty, která nese ovoce, a která tobě homosexuálnímu cirkumfetišistovi leze krkem.

Lukon 4485 udělal chybu, že když to tady promazával, že tu ponechal tvůj příspěvek s báchorkou o tvé relativní fimóze. Kdyby smazal i ho, tak ten příspěvek, na který jsi tak potměšile zareagoval, vůbec nenapíšu- Znám tě už dva a půl roku, co mě stalkinguješ a křivě pomlouváš na www.doktorka.cz. Teď ses napodruhé odvážil i tady. Nenapadáš totiž anonyma, ale napadáš konkrétní osobu, pana Antonína Vlase. Kdybych nebyl ve stavu práce neschopných, tak už jsem to trestní oznámení dávno podal. Nejsem totiž po dobu marodění doma. Musím být denodenně v Němexku na rehabilitaci.

odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz
datum: 17.02.2018 | vložil: Tonda Vlas

I když to tady Lukon 4485 smaže, tak jsem si poslední dva příspěvky zálohoval do své složky. Poslední dobou totiž zálohuju všechno, kde mě napadneš křivou pomluvou, jako důkazní materiál.

Více zde: https://obrizka.webnode.cz/diskuse/

Tony (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Já bych mu doporučil třeba...Steváka v tomto nemůžeš brát vážně. On reaguje tak, protože evidentně trpí SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY. Jeho reakce jsou úplně jak vyšité jak to popisuje psycholog Ronald Goldman z Bostonu. Chápu, že kvůli tomu syndromu jsou pro něho mé příspěvky vnitřně bolestivé. Kdyby nebyly, tak by tak nereagoval.

Aha (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Ocas není potřeba stahovat, naopak je třeba jej obřezat a pak vytahovat. Jo a mimo jiné k tvému příspěvku, obřízku lze chápat jako léčbu ku prospěchu! To jsi napsal konečně něco dobrého. Obrovské množství mužů si ji nechává dělat i jako léčbu předčasné ejakulace a to tight a low, s odstraněním remnantnich zbytků frena.

Aladin (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Odstranění předkožky ale...Já bych mu doporučil třeba chodit k řece krmit racky... To uklidňuje

Tony (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Je tam velmi komplikované zapínání. Jednodušw mi to nejde a já se bojím, že to celé dokurvím. Mimoto se ta televize sama po třech hodinách automaticky vypíná.

Steve (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Jakou přetechnizovanou televizi? :-D každá placka to má snad +- stejný ... jen mírně jiný design, tlačítka jiného vzhledu, základní funkce jsou snad taky stejný u každá telky. To je jako řídit jiné auto nežli to své ... taky přeci hravě zvládneš a za chviličku ho máš plně pod kontrolou.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Teď když jsem nachcípanej a mám ke všemu chromou ruku, tak mi nezbývá nic jiného než sedět na kompu. Matku zase odvezli do špitálu a já ani neumím pustit tu přetechnizovanou televizi. Ani ségra ji neumí pustit. Už abych byl doma v Jirkově.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Blázen svým způsobem jsem, jinak bych se do toho nepouštěl. Jenže,když už jsem se do toho pustil a nacpal do toho dost svých peněz, tak že tu určité individuum zadupe, tak kvůli tomu nestáhnu ocas jako vystrašený pes a neuteču.

Steve (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Zbytečná amputace není...Odstranění předkožky ale je řešení pokud je to nutný zákrok ... proto to lékaři dělají. Nedělá to nikdo ze zábavy či nějakého šamanství ... Je to zákrok kterej dotyčnému pomůže od vrozené chybičky. Už OK nebo pořád se budeš tvářit natvrdle? Čoveče toliko lidí ti zde jasně řeklo že jsi blázen a že máš obřízkové totál zatemnění, a ty pořád nic ... radši budeš dělat blázny z nás všech ostatních. Individuální posouzení nech na odbornících a ty se na to radši vyprdni a najdi si jiné normálnější zájmy. (auta, elektronika, sport, či jakékoliv hobby)

Víš MOC DOBŘE jaký mám k tomuto názor, proč, a jakou mám osobní zkušenost ... Nemusím to doufám znovu opakovat že mne toto teda rozhodně pomohlo. Tak stejně to pomohlo mnoho dalším podobně postiženým ... Nemáme ho všichni tak perfektní jako ho máš ty, tak už se s tím proboha smiř. Jsou i jiné vrozené vady či problémy které se musí taktéž řešit operativně a nikdo kolem toho nevřeští jako ty zde s těma předkožkama.

Dokážeš toto už konečně pochopit???

Tony (So, 17. 2. 2018 - 16:02)

Martine

vycházel jsem z toho, cos tu napsal ale asi to špatně pochopil:

27.11.2015 15:30
low&tight... no, nevim nevim. Neřekl bych že ta vnitřní předkožka u vysoké obřízky hraje tak velikou roli. Mám taky vnitřní zachovalou, ale rozhodně to není spouštěč orgasmu. Když už tak bych řekl, že je dobré zachovat uzdičku a mít úplnou obřízku. Uzdičku a okolí uzdičky cítím, ale vnitřní předkožku ne. Spíš tu citlivost vnitřní předkožky způsobuje jizva, a ta je citlivá teda hodně. Při sexu je všechno těsné a za jizvu to jemně tahá a je to příjemný. Pro dobré léčení bych doporučil takový střed, +-1 cm od žaludu.

Je to hodně individuální, s tou vnitřní předkožkou, je ale prokázané, že u obřezaných je nejcitlivější částí penisu právě ta obřízková jizva.

Tony (So, 17. 2. 2018 - 16:02)

Jsem rád, že ses po dlouhé době ukázal. V tom případě jsem to špatně pochopil. Ono je mezi vysokou a nízkou bezpočet přechodových stavů. Lukon tam jednou uvedl mnohem jemnější dělení, nepovažuju to za až tak důležité.

Horší je, že to individuum začlo oxidovat na stránkách u Lukona, a ten nemá zkušenost s tím, že se jedno individuum v zápětí vydá za několik osob najednou pod různými nicky.

Ještě máš ty stránky? Já je už dlouhou dobu nenašel.

On není problém udělat americkou i u dospělého obřízku, stačí na to jeden fígl. Teď vím, že to o tom primáři u nás v pohraničí, který rejžoval na Němcích nebyly pomluvy, on ten fígl znal.

Teď budu psát Lukonovi email, to, že ses ozval se mi velmi hodí.

Jen nemám chuť, protože jsem nachcípanej a v pondělí musím jet do Drážďan k posudkovému lékaři, je to nějaký profesor. Šestého října jsem totiž při pracovním úrazu přišel o prsty. Naštěstí je to na levé ruce. Zdravý zůstal pouze palec, Malíček je také celý, ale pochroumaný a z ostatních zbyly jen pahýli. Obřízku normálně nikdo nevidí, tohle však na první pohled vidí každý.

Reklama

Přidat komentář