Reklama

Obřízka

Steve (Út, 15. 8. 2017 - 00:08)

Ty úchylnej necitlivej...Ale prosímtě, akorát kecaj. A problém mají spíš oni v ssobě (psychickej) ... a né na penisu. Ano, je to jiné, ale nikoliv zmrzačující nebo tak něco jak tady neustále špatně prezentuješ. Myslíš že muž z fimozou, krátkou uzdičkou a chobotem je spokojen, má vpohodě sexuální život??? Poté takovému obřezanému řekneš, že je zmrzačen a že má zničen sexuální život?

Vždyt' ty chlape vůbec nevíš co mluvíš!

Tady přeci nikdo neřeší obřízku ze zábavy, nudy či rituálu ... Jsme Češi, né židé, muslimové nebo arabové. Už to ani s tím křest'anstvím nesouvisí.

Tony (Po, 14. 8. 2017 - 23:08)

Obřízka, je normální...Pojišťovnou je to hrazeno, pokud je to ze zdravotních důvodů. Jenže na 95% obřízek ze zdravotních důvodů je zcela zbytečných a tedy podvod na pojišťovnu, na který doplácíme my všichni. V Německu na rozdíl od nás toto pojišťovny řeší, vyžadují fotodokumentaci a vzorek vadné tkáně, jinak doktorovi tu obřízku neproplatí.

Aha (Po, 14. 8. 2017 - 22:08)

Všechny ty články o...Obřízka, je normální zdravotni zákrok hrazený pojišťovnou!a kde jinde než v nemocnici by ho měli dělat? Jsi anormál!

Tony, napiš (Po, 14. 8. 2017 - 22:08)

A zase tvý pedo choutky:už...jim na Cutting Club - Club für Beschnittene, oni jsou obřezaní a nešťastní potřebují tvoji pomoc...dělej osvětu, buď užitečný...
www.cuttingclub.cc
You are cut? You will not find so many gay cut boys anywhere like in the Cutting Club. Additionally: Picture gallieres, meetings, parties, chats etc.

Aha (Po, 14. 8. 2017 - 22:08)

Po něčem takovém se tu...A zase tvý pedo choutky:už 11 let...mne žádný děti nezajímají na rozdíl od tebe! A navíc já mám 2, holku a kluka, tak se zpamatuj.A Hana at si dělá co chce!

Aha (Po, 14. 8. 2017 - 22:08)

Ty úchylnej necitlivej...Jo a už ti dali angažmá v TV mňau? s tvým inaktivistickým programem z podpalubí od počítače? Hehehe mne taky prosili s s krásnejma obrezanejma perama, abych nechaboval, když už byli po pátý ...Já to na rozdíl ot tebe zažil a zažívám, a nejen jako ty ve spojeni po internetu....blbe! Ale NAŽIVO a mám spoustu obřezanejch happy kámošů a ti neobřezaní za nima odjeli i do španělska a po celým světě...přál bych ti slyšet ja "jsou nešťastní" se svým sex životem....ani jednoho jsem nepotkal! a všichni byli happy....
Ani nejvic obrezaní tight a low, si nestěžovali! Jediným nešťastným byl kámoš z vojny, který si to nemohl přetáhnout a nikdo ho nechtěl !!! Ten byl tak nešťastný, že hned po vojně šel na František na obřízku! Ubožáku! Podivej se někdy do zrcadla proč tě ženský nechtěj! A to frajeři maj jiný nároky než ženský, ženský stačí i rozteklá, stará obluda jako ty a ještě s malým neobřezaným perem. Ale nesmí mit jen na plechovku Heinekenu.

Prepex (Po, 14. 8. 2017 - 22:08)

Na Alibaba si najdi "china circumcision device male circumcision kit" vyrábí se po tisích a dodává levně na domací použití viz Prepex.com obřízka bez chirugie levně a kvalitně, pro všechny! Na celem světe a teď mluv!
A ještě napiš kolik je neobrezanych a nešťastných se sexem u nas! A ty jsi právě jeden z nich, dyt tebe ani nikdy žádná , ženská nechtěla, jen pišeš o honění a tebe honili i z domova a vyhnali, vyhnali tě i z cirkve a sousedka ti zabuchovaka dveře a vyhnali tě i ze studijí tak se konečně nad sebou zamysli, pokud ti zbývá ještě kus šedé kůry...

Tony (Po, 14. 8. 2017 - 21:08)

Já to mám poměrně dobře zmapováno, takže vím, jaké se v tom u nás často dějí nepřístojnosti. Naštěstí vím o primáři, kterého mohu doporučit a už za ním pár matek s klukem, který měl být zbytečně obřezán bylo. Nepůsobí v Praze, ale v jednom okresním městě hned vedle Prahy.

Steve (Po, 14. 8. 2017 - 21:08)

Takže tu dám slíbený kus...Tony, s tebou je to vážně marný ... jen zírám. Doufám že tě tady nikdo nebere vážně. Píšeš tady navíc o nějakých pocitech při pohledu na zákrok ... Jenže tady jde přeci o úplně něco jiného. Navíc ty tvoje pochybný zahraniční zdroje, to je vážně ubohost. Navíc nás přeci nezajímá co jak mají v nějakém USA, nebo Rakousku, Německu. Myslím že my máme zdravotnictví na solidní úrovni, takže není třeba kopírovat nějaký pochybnosti z ciziny. Máme své Urologické ambulance a spoustu dobrých lékařů kteří vědí co jak je či není třeba. Klidně se vztekej a nádavej mi, ale opravdu je to tak. Čerpej radši od Českých lékařů a klinik a né nějaký out blázinec z ciziny.

Tony (Po, 14. 8. 2017 - 19:08)

to mám věřit těm...Já mám ale zprávy z té druhé strany, od postižených obřízkou a těch jsou kvanta. Ono už je to i v USA všeobecně známé, přesto, že tam v této oblasti mainstreamová media neskutečně lžou.

Je to už dávno, co Keneth David Hopkins a jeho družka zjistili, že za jejich potíže v sexu může právě jeho obřízka:

1979: Maskovaný pár

V roce 1970 mladý pár, Brother K( Keneth David Hopkins) a Carole Anne pochopí, že obřízka je problém v jejich sexuálním životě

Jak ubíhaly roky, bylo jim stále více a více zřejmé, že obřízka je v podstatě špatná věc. Nechápou však, že vůbec nikdo není proti tomu. (V té době intaktivistické hnutí ještě neexistovalo).

Rozhodli se, že začnou jednat a v roce 1979 zahájili kampaň. Aby upoutali více pozornosti, tak se rozhodli nosit masky.

http://www.droitaucorps.com/wp-content/uploads/2013/12/manifestation-contre-circoncision-brother-k-carole-anne.jpg

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/intaktivisticke-hnuti-co-to-prene-je-/

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

Všechny ty články o...to mám věřit těm báchorkám? V USA jsem nějakou dobu byla, abych se po maturitě naučila pořádně anglicky. Takže vím, že tam jsou běžně obřezaný malý děti i mladí dospělí, v sexu fungovali bezvadně.

Tony (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

milý pane Starostlivej,...Všechny ty články o poničeném sexu, co mám na svých osvětových webovkách jsou z USA. Tam zvrácený obřízkový průmysl jen kvete. Pro miminka je to neskutečně bolestivé a může to zanechat následky. Americké žvanění o lidkých právech je vrcholem pokrytectví. Žel, některé fakultní nemocnice u nás se rozhodly, jedna tedy určitě mrzce rýžovat na mrzačení pohlaví chlapců amputací předkožky.

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

Milá Slávko,

na radu...milý pane Starostlivej, nešlo o popletenou doktorku, ale lékařku z fakultní nemocnice, doporučení jsem měla od dětský doktorky, která si ovšem nebyla jistá, jak v nemocnici rozhodnou.

Před dosti lety jsem byla rok a půl v USA, obřízky tam mají malý děti, třeba v té rodině, kde jsem byla je měly. A dospělí muži taky a v sexu fungujou normálně, jestli takhle stačí.Kvůli tomu jsem ale syna obřezat nenechala, ale proto, že k tomu byl zdravotní důvod.

Tony (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

Synovi jsem to nechala...Milá Slávko,

na radu popletené doktorky byl tvůj syn připraven o 70% nejcitlivějších zakončení svého těla a může s tím mít v sexuálním životě sexuální problémy. Může také přijít kvůli tomu o holku, kterou miluje, protože bude s těch, co mají s obřezaným bolesti při sexu. Takových už teď znám také dost. Možná, že ti to tvůj syn jednou nebude moci zapomenout, jako to své matce nemůže zapomenout bratranec jednoho účastníka ze slovenského Modrého koníka:

lukas_ba
@karmelka77 Nechutna osveta? Ako decko (tak tesne pred pubertou) som mal tiez problem so zuzenou predkozkou. Teraz som vdacny mojej mame, ze mala trpezlivost s pomalym riesenim. Moj bratranec v rovnakom veku, ako ja, to stastie nemal a doteraz to nevie svojej matke zabudnut... a ani sa mu nedivim - mat hnusneho, zjazveneho, necitliveho so zrohovatelym zaludom...

Pokud ovšem nejsou Martina a Slávka pouze báchorky od mistra Zkoumala. On už tu totiž takových báchorek pod ženskými nicky napsal bezpočet. Některé rysy v těch příspěvcích tomu odpovídají. Nevím. Podstatné je, že mistr Zkoumal psaním takových báchorek pod ženskými nicky tu celou diskuzi znehodnotil. Po ty dva roky, co tu oxiduje, se tu už nedá téměř ničemu věřit.

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

jeden známý, ne můj, ale mých blízkých známých, ten si mění košili jednou za týden. On se totiž nepotí, co jsem ho párkrát zažila, tak bych si tipla, že se i sprchuje taky jednou týdně, takže fakt humus.

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

jak čtu, některý chlapi jsou čuňata a sprchujou se jen někdy! Tady by nepomohla ani obřízka, čuníka bych doma mít nemohla. Já i můj syn se sprchujeme v zimě dvakrát denně, v létě klidně i pětkrát.

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 18:08)

Ahoj Slávko, ano u dědy to...ano, obřízky jsou v zahraničí moderní, i u nás na ně někdy jsou muži jen proto, že to je lepší. Většina žen to má radši, chápu, že někdo jde na obřízku kvůli partnerce. Určitě je to fajn. Já jsem sama, tak to neřeším.

Martina (Po, 14. 8. 2017 - 17:08)

Ahoj Slávko, ano u dědy to opravdu obřízka vyřešila, netrpí zánětem a je teď mnohem čistotnější, takže jsme už rozhodnuti, že ho bude můj manžel následovat, abychom předešli následným komplikacím. Úplně se umím vžít do role tvé známé, která musí takovým staříkům pak dělat hygienu, to musí být síla a představ si, no jen si představ, že se jí tam na oddělení dostane nějakej tonda...

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 17:08)

Synovi jsem to nechala udělat, doporučila mi to doktorka, syn měl trošku potíže, předkožka šla přetahovat, ale byla užší. Jsem ráda, že jsem narazila v nemocnici na velmi rozumnou mladou lékařku, syn se trošku bál ale teď je spokojený. Situaci musí vždy posoudit lékař. Jen mě mrzí, že jsem to neřešila dřív, ve 3, 4 letech a syn musel na obřízku až když mu bylo 13.

Slávka (Po, 14. 8. 2017 - 17:08)

nejsi tak trochu něco jako...obřízka u starších mužů, co nejsou soběstační, je velmi vhodná. U části mužů díky cukrovce dochází k fimoze, krom toho cukrovka znamená záněty předkožky a žaludu. Obřízka je ideální řešení. Ale i známá sestra z nemocnice potvrdila, že dělat hygienu starším mužům není žádný med. Obřízka by skvěle vyřešila.

Reklama

Přidat komentář