Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jitka (Po, 28. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj Radku,mě i holkám vydrží korkáče dlouho.Žádné z nás se nezlomil akorát odejde pásek.Takže nám korkáče vydrží klidně nějaký ten rok.

Radek (Po, 21. 4. 2008 - 14:04)

Ahoj Jitko, ještě jednou díky za příspěvky.

Smím se zeptat, jaká je nyní průměrn životnost korkáčů u Tebe resp. Tvých dcer?

Pokud se zlomí..tak kde nejčastěji?

Hezký den

Radek

Radek (Čt, 17. 4. 2008 - 15:04)

Odkaz na web výrobce :

http://www.protetika.sk/

a dále kliknout na KATALÓGY dále "Katalóg ortopedicko-rehabilitačných sandál", strana 2, zobrazí se to ve formátu Acrobat Reader, ty korkáče jsou TYP 05.

Aislinn (Čt, 17. 4. 2008 - 13:04)

Jak to vypada? Dejte nejaky odkaz.

Radek (Čt, 17. 4. 2008 - 12:04)

Ahoj Báro,

díky za příspěvek. Nosí je i Tvoje spolužačky, nebo jsi spíše "bílá vrána" s klasickými korkáči?

Bára (St, 16. 4. 2008 - 18:04)

Taky je ráda nosím.Jsou hrozně pohodlný.

Radek (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Nikolo, díky za příspěvek. Pomáhají Ti korigovat ty příčně ploché nohy? Zpočátku asi stélka dost "bolela"..je tvarovaná

Radek (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Omlouvám se Jano, promiň. Psal jsem to narychlo.

Nikola (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Nosím je moc ráda,mám příčně ploché nohy a v korkáčích je to pohoda.Sranda v nich je chodit bosa,to pleskání o paty se dost rozlíhá.

Jana (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Ty jsi Radku snad úplně blbej,zase se ptáš Jany a píšeš Jitce.

Radek (St, 16. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Jitko,

máš pravdu, tímto se omlouvám za záměnu jmen. Pokud jde o pásek - máš pravdu u značky Protetika se vytahuje, pokud je z koženky tak zase praská..

Smím se zeptat, kdy jsi měla svoje první korkáče a od koho? Koupila Ti je maminka, nebo jsi si je vybrala sama?

Hezký den

Jana (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj Radku,o nákupech u Čongů psala Jitka.Já ti chci jen napsat že korkáče kupuju ve zdravotnické prodejně a značku nevím ale jsem s nima maximálně spokojená a vůbec se nelámou,to spíš pásek odejde.Nožky mě v korkáčích nebolí.

Radek (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj Jano, díkky za příspěvek. No pokud jde o nákupy u Čongů, obávám se, že jsi spíše výjimka, lidé jsou dnes fascinováni cenami a nechtějí si uvědomit platnost onoho "NEJSEM TAK BOHATÁ, ABYCH SI MOHLA DOVOLIT KUPOVAT LEVNÉ VĚCI" O korkáčch to platí také. Prozadíš mi prosím, jakou značku korkáčů nosíte? Pokud by Tě to zajímalo, mám tipy a kontakty i na oststní výrobce.

Hezký den a ať nožky v korkáčích nebolí

Jana (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Chození v korkáčích miluju,nosím je doma i v práci a na chatě v nich chodím v létě i venku.Považuju je za super.

Jitka (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj,je jasné že se musí kupovat kvalitní.Od Čongů já nekupuju vůbec nic,ani hadr na podlahu.Je fakt že je tady výběr dost špatný.
Radku,mojim dcerám se taky ve škole občas někdo diví že je nosí,protože ostatním přijdou korkáče vyšlé z mody.
Já nevím proč si myslíš že se ve zdravotnictví korkáče nenosí,u nás na poliklinice je nosí drtivá většina sester.

Radek (Út, 15. 4. 2008 - 14:04)

Ahoj Aleno, máš pravdu, pokud myslš ty "klasické jednopáskové" tak ty naštěstí vietnamci nenabízejí. Je několik výrobcců v ČR a jeden na Slovensku, kvalita se liší.

Radek (Út, 15. 4. 2008 - 14:04)

Ahoj Jitko, díky za příspěvek. Korkáče také nosím (i když jsem se na ZŠ spíše styděl je nosit, považoval jsem je za "příliš holčičí"). Jen se mi zdá, že má PROTETIKA trošku kolísavou kvalitu, dříve se tolik nelámaly, i když reklamace jsou celkem v pohodě. Jaká je dle Tvého názoru příčina toho, že se korkáče už ve zdravotnictví moc nenosí?

Alena (Út, 15. 4. 2008 - 11:04)

Korkáče jsou úplně super, ale musí být z pravého korku a od solidní firmy ne od vietnamců, že? Nejkrásnější jsem ale sehnala v Itálii a je mi trochu líto, že tady nejsou tak dostupné...

Jitka (Pá, 11. 4. 2008 - 10:04)

Ahoj,docela by mě zajímalo jestli rádi nosíte tzv.kokráče.Je mi 36let a od dětství je moc ráda nosím a i moje dvě dcery v nich moc rády chodí.Pracuji jako zdrav.sestra na chirurgii-ortopedii a když vidím v jak špatném stavu mají mladí,v drtivé většině slečny,chodidla tak bych jim je nejradši povinně předepsala.

Reklama

Přidat komentář