Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

Ten pocit, kdyz rano vstanete z teple postele a vklouznete do tech uzasnych, chladnych korkacku.Jsem rocnik 76.

Áda (Čt, 23. 4. 2020 - 08:04)

Před chvílí jsem to stejné prožila a prožívám každé ráno, vklouznout do chladných korkáčků je úžasné, potom jsem stála v kuchyní, noha popojela trošku venku, prsty roztažené a tlačily silně dolů, cítila a prožívala jsem nádherně celý korkáč na nohou. Teď už jsou zahřáté, sedím a masíruji v nich u kafíčka nohy. Taky jsou moje oblíbené a pořád se do nich ráda vracím. Korkáče jsou zvláštní , ale pro mě nepostradatelné a jak vidím, tak i pro vás. Musím do práce, tak něco zase příště.

Kamila (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Stejný pocit ráno a pak pokaždé,když se vracím domů, tak pak to chvilkové tlačení je něco úžasného a vždy se na to těším. Korkáče mám od gymnázia, r.70 a taky s nima na nohou občas pěkně cvičím.

Ctirad (St, 17. 6. 2020 - 07:06)

Kamilo, úplně stejné je to prostě chtíč ráno si je obout a pak se do nich vracet, vnímám to úplně stejně. Jsem r. 76 a korkáče jsou mi také osudné. Poslední dva roky mám vyměkčené vanimary s haluxem , dokážou se úplně přisát , tlačí pořád a jsou moc příjemné , taky si to v nich užívám.

Léňa (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

...... ....... je nádherný, už během dne neopakovatekný, potom si nohy posouvám na stélce, až je skoro horká, abych nasála ten slastný a úchvatný pocit mých malých korkáčků. Ročník 79 a na korkáčích taky velmi silně závislá.

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 08:03)

Miluji, jak je ta stelka po delsim noseni krasne klouzava, rano v nich s kavou vyjdu na zahradu, nohu pres nohu a zatimco piju kavu,hruji si s nimi na nohach. Silne závislý na korkaccich.

Radka (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

Nádherná výpověď na muže v korkáčích, které zbožňuji, umíš si korkáče užívat. Také si s nimi strašně ráda pohrávám. Případně dej další podrobnosti a co na tvoji zřejmou vášeň říká partnerka.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Neustale hrani si s nimi na prstech, kyvani, jezdeni prsty po vyhlazene stelce, to asi delame vsichni. Pritelkyne ma dvoje, jedny bile a jedny ruzove Vanimary, ale mela je sporadicky na noze. Ona ma radsi gumove Tommy Hilfiger, coz je opravdu hnus. Uvidime casem, ale nemyslim, ze to bude pani korkacckova, i kdyz vi, jak moc me ten pohled rajcuje

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Neustale hrani si s nimi na prstech, kyvani, jezdeni prsty po vyhlazene stelce, to asi delame vsichni. Pritelkyne ma dvoje, jedny bile a jedny ruzove Vanimary, ale mela je sporadicky na noze. Ona ma radsi gumove Tommy Hilfiger, coz je opravdu hnus. Uvidime casem, ale nemyslim, ze to bude pani korkacckova, i kdyz vi, jak moc me ten pohled rajcuje

Adis (Ne, 22. 3. 2020 - 19:03)

Korkáče jak psala Danča jsou ideální stimul i pro mě i moji přítelkyni, čemuž bych dříve nevěřil. Také jsem jim propadl a už bez nich nemůžu být a chci je nosit čím dál víc. Klouzavá stélka stélka věc, která se nedá ve spojení s korkáči ani popsat. Jediný problém, že musíte mít Vanimary u Protetik toho nelze nikdy dosáhnout. Ročník 88

Léňa (Ne, 22. 3. 2020 - 17:03)

.....klouzavá a mapovitě hnědá stélka dotváří korkáčové vzrušení a pěkné ráno pro sexy pohled na korkáče. A pleskání korkáčů další vjem bez kterého by korkáče nebyly tím pravým. Ráda pleskám co nehlasitěji a sleduji okolní svého reakce. Pete za jak dlouho si je vyhladíš stélku a co říká tvoje okolí na korkáče?

Jana (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Také to velmi ráda slyším, prožívám to však více intenzivně doma. Kde tak se silnými pocity z korkáčů všude chodíte?

Petr (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

Hlavně doma a v okolí a taky v práci, když jsem v kanceláři.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Vyhladit stelku se mi dari za par mesicu, momentalne mam dvoje Vanimary, mentolove, jedny jsou opravdu vyhlazene a druhe teprve zajizdim.Byvala manzelka je nesnasela, to jsem mel klasiku v bilem. Synove 16 a 13 to berou jako zdravotnickou obuv, mladsi si je kolikrat pujci,tak nevim. Jsem schopen v nich otevrit ridici pdp, ppl a tak, ale asi se stale stydim pred rodinou, kdyz prijedou na obed. Asi je na case se v nich ukazat a necervenat az na zadeli

Jana (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Vynikající vaše reakce a pořád si myslím, že nás je víc. Novou stélku potírám olejem získává, tak tmavší barvu, po několikaterém natření je pak krásně hnědá a nádherně hladká.Dá se to pefektně zvládnout za měsíc, pak nevadí ani mírná vlhkost na stélce, když vycházím z koupelny. V korkáčích chodím v práci a doma. V práci v nich chodí i kolegové a nemají se za co stydět. Klidně to před rodinou přiznejte, vždyť je to velmi pěkné a možná budete s korkáči ještě někoho inspirovat,když mu pocity z jejich nošení vylíčíte, nehledě na zdravotni stránku. Stydět se není za co! Já jsem to řekla všem naprosto otevřeně, že korkáče jsou mým fetišem a nikdo se tomu moc nedivil. Jinak než v korkáčích skoro nechodím a mé okolí také nosí korkáče. Sama jsem to vymyslela, ale ještě nenapsala jsem ročník 1971, tak nepolevujte a pište.

Jaroslav (Po, 6. 4. 2020 - 09:04)

Líbí se mi tvůj přístup , že uznáváš i muže, kteří tuto obuv nosí a také kladné názory ostatních. Několikrát mi říkali, že to je pro ženský, tak jsem je přestal ve třiceti nosit, jsem 1970. Nezávisle na této diskuzi, kterou jsem včera našel jsem nedávno viděl na dozodu pěkný výběr korkáčů a také si objednal. Překvapila jejich kvalita, mohutnost a super tvarování. Hned se vrátily mi vzpomínky na jejich nošení a znovu mě začínají na nohou vzrušovat. Doma se tomu diví, nikdo je nenosí, ale už se nenechám nikým odradit a užívám si je.

Jana (Út, 7. 4. 2020 - 08:04)

Škoda, tak dlouhé přestávky, tak si užívejte těch nových, stejně jako já.

P.L. (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Nevidím důvod, proč by korkáče nemohli nosit muži. Jsou vhodné určitě pro všechny bez rozdílu. Je pravdou, že byly a asi jsou spojovány, spíše u žen v sexuálním kontextu. Když je chci nosit, tak je nosím, bude to u mnohých tak, když je bude nosit žena, začne také muž, platí také obráceně a nebude to jen u korkáčů.

Jozef (Po, 6. 4. 2020 - 15:04)

Samozrejme že sú vhodné aj pre mužov. Ináč by sa nevyrabali tuším až do veľkosti 44-46 .

P.L. (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Já korkáčům fandím strašně moc a nosím je hrozně, ale hrozně ráda. Chtěla jsem říct, že manžel to moje neustálé pleskání s bosýma nohama, tak v nich chodím nejraději, nevydržel a pořídil si je také ve velikosti 44. Říkám když ti vadí moje pleskání, tak mi to oplať.

Reklama

Přidat komentář