Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Ivoš (Čt, 26. 3. 2020 - 08:03)

Taká určitě jiní od jistého času na korkáčích ujíždím a stejně jako Milana a mnoho ostatních pohled na ženskou v korkáčích dovede pěkně vzrušit a když je nevidíš stačí za každým krokem slyšet krásné plesknutí. A ženy jsou na tom šiblejší mnohem více, třeba ta moje. Tak to prostě někteří máme a nedivím se , že to nemůžeš vůbec pochopit.

Vendi (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

Chodila jsem domů k mému příteli a jeho matka měla korkáče. Když nebyla doma vzala jsem si je na přezutí. Jejich zvláštnost, tvar a pohodlnost mě přesvědčily k jejich nákupu. Jsem ročník 1996, tak jsem o nich nic nevěděla, dnes je nosím velmi ráda a často si prohlížím nohy se svými korkáči. Můžu jen doporučit a platí Nevyskušaš- nevieš.

Marika (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

Višukám viem....

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Jděte do prodele vy korkoví úchylové. Screening a lokace IP adres mi postačí k dalšímu. Zatím je vás 28. Tak kdo chce další, pokračujte! Ale pak si důsledky vylížete sami na sobě a v rodinách.

Trestní čin (St, 25. 3. 2020 - 11:03)

Pouze správce těchto stránek může omezit nebo vymazat nevhodné příspěvky. Mravní hlídka je zřejmě pomatenec, který si neuvědomuje, že svým příspěvkem se již tímto způsobem dopustil trestného činu vyhrožování více osobám. Jsem právník a shodou okolností mám na nohou hnědé korkáče, které nosím velmi rád. Takže se přidám do této diskuzní skupiny. Rád si přečtu případné další výhružky samozvané MRAVNÍ HLÍDKY, ale předpokládám, že svého jednání zanechá.

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

Jaký je to paragraf a něco bližšího o něm. Děkuji.

hahaha (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

hahaha, podívej se do zrcadla burane

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Ponožky v pantoflích- český buran

Nina (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Pánové se vzrušením tady všechno pročítám a strašně ráda bych měla doma - některého z vás úchylného muže nebo přímo korkáčového fetišistu. Mám stejné postižení jako Danča, Radka a Jana jsem také sině závislá na korkáčích. Manžela se moje neobvyklé zaměření netýká, tak závidím všem korkáčovým párům ve společných prožitcích s korkáči. Bohužel můžeme si to tady pouze napsat a trošku přiblížit.

Petr (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

To máme podobné, já z korkáčů šílím a manželka ne. Sice je nosí taky, ale jen nosí a tím to končí.

Pete (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Uplne stejne u nás. Pritelkyne je ma v botniku, dvoje nadherny Vanimary, ale ani do nich nevleze.. Njn

Petr (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Moje má Pegresy, nosí je občas.

Mirek (Út, 24. 3. 2020 - 13:03)

Najít chlapa na korkáče je nemožné. Většinou, když jeden v páru korkáče nosí je pravděpodobné, že svoji polovičku časem dostane na svoji stranu. U nás to bylo jednoduché já i manželka jsme korkáče nosili , již dlouho a mnohem dříve než jsme se poznali. Jejich nošení jsme časem společně dovedli k dokonalosti. Bojuj s korkáči na manželovi můžeš dělat a vymýšlet opravdu neskutečné věci a musel by být z kamene, aby časem nepodlehl.

Radka (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Úplně tě chápu muži tady mají taky neskutečné zkušenosti a vztah ke korkáčům. Chci se zeptat jestli manžela nezajímáš jako žena nebo ho neberou jen tvoje korkáče? U nás to je naštěstí krásně oboustranné.

Olda (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

Pracuji jako laborant a korkáče nosí jeden kolega a dvě kolegyně, já jsem je nikdy nenosil. Občas jsem se ně díval a hlavně je pokaždé slyšet jejich typický zvuk, když jejich nositelé přicházeli. Jednou mě napadlo, když už byli všichni pryč si kolegovi korkáče vyzkoušet. Popravdě strašně tlačily, ale na druhé straně tam bylo něco příjemného. Toto tajné vyzkoušení jsem jsem udělal ještě několikrát a dobu prodlužoval. A tak před pěti roky jsem si objednal své první korkáče. V práci jsem si je vzal, až byli zas všichni doma. Jednou jsem je zapomněl schovat do skříňky a ráno už nezbylo nic jiného, než je obout a vyjít s nimi ze šatny. Nikdo z kolegů neměl žádné komentáře, jen kolegyně poznamenala " super korki ", budu potřebovat taky nový. Tím začalo mé nošení ,kdy jsem si na ně zvykal a nasával první pocity. Po roce přišla myšlenka si je pořídit i domů. Nevěděl jsem, jak to udělat, otevřel jsem doma internet a začal si prohlížet korkáče. Manželka, když to uviděla přišla, chvíli se dívala se mnou a následoval dotaz jestli si je chci koupit. Rozpačitě říkám asi jo a ona, že to taky zkusí taky. Začali jsme v nich doma chodit žena občas prohodila dobrý, dobře se v nich chodí jsou příjemný. Potichu jsem si říkal stejné pocity jsem před rokem poznával také. Šel jsem s pravdou ven. že je mám v práci už rok a jsem z nich úplně nadčený. Byla tím hodně překvapená. První nevinné vyzkoušení korkáčů vzbudilo mou touhu je nosit. Dnes v nich chodím strašně rád a pocity uváděné ostatními v této diskuzi můžu potvrdit jsou zcela pravdivé - nošení korkáčů je návykové a silně vzrušující. Moje žena si také na korkáče zvykla společně si je doma užíváme. Chodíme v nich i normálně před přáteli a nikdy nikdo korkáče negativně nekomentoval.

Marie (Po, 23. 3. 2020 - 17:03)

Korkáče velmi zajímavé obutí a slyšela jsem na ně mnoho názorů, jak pozitivních, tak i negativních. Korkáče mě provází celým životem, vždy jsem je milovala a chodila v nich strašně ráda a byly chvíle, zejména v zaměstnání, kdy byly hodně pozorovány. Letos mi bude 71 roků, pořád v nich ráda chodím, ale pro jistotu již nosím korkáče se dvěma pásky, přeci jen lépe drží na noze, nejsem už nejmladší.

Pavel (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Určitě budete sexy "babička" v sexy korkáčích.

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Takže i ty,korková úchylná svině toho nenecháš. No dělej jak myslíš....

Kladivo na mra… (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Vaše jednání na trestní oznámení stačí, "Mravní hlídko". On není na netu nikdo tak anonymní, jak si možná myslí...

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

to se týká mj. i vás 915.224.665.78

Reklama

Přidat komentář