Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jitka (Ne, 5. 7. 2020 - 21:07)

A které nesundáváš dnes? Svitky to už nebudou, neviděla jsem je už hodně dlouho. Sama jsem je taky ještě chvíli měla a pamatuji, že to byly opravdu víc než báječné. Škoda, že už nejsou, ale co je dobré, tak zmizí bez náhrady.

Méďa (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

A ještě bych chtěl souhlasně poznamenat, že doopravdy co bylo dobré povětšinou zmizelo bez náhrady. Třeba ty gumové galoše, co se obouvaly na papuče. Jako menší jsem je nosil moc rád. Velice praktické, nohy pořád v suchu a teple, ať byl venku jakkoli strašný čas. A všude jsem měl sebou svoje domácí papučky bez, toho abych je musel balit. Třeba na návštěvách úplná pohoda.

Méďa (So, 1. 8. 2020 - 12:08)

Jsou to pořád Svitky, co nesundávám, i když to možná zní neuvěřitelně. Dneska už doopravdy není nic tak pohodlné a příjemné na nohou a taky tak praktické. Naštěstí mám ještě jedny uchované. Jinak je už vlastně nenosím, jsou archivní. Vemu si je jen občas, tomám pak takový svátek. A skutečně je celou tu dobu nesundám z nohou.

Laďka (St, 15. 4. 2020 - 06:04)

Ve svitkách nešlo absolutně chodit s prsty ven. Nosila je moje mamka i některé holky ve škole, chvíli jsem to vyzkoušela, ale noha musela být přesně v nich, ale byly na noze příjemné i pěkné na vzhled to jo. Já jsem korkáčová a vzrušení musí být od nohou a hlavně od prstů přes ten okraj.

! (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Vaše starosti bych chtěl mít.

Simona (Út, 7. 4. 2020 - 07:04)

Řešíte tady pořád korkáče já nosím dlouhá léta nazouváky Madrid, poslední Big Buckle, také ráda bílé a můžu také říct, že mi jejich perfektní tvarování mi vyhovuje a v mnoha směrech také vzrušuje. Ono každé tvarování působí na chodidlo, protože, tam máme mnoho citlivých bodů. Zkusili jste někdy masáž chodidel? je to opravdu v některých místech vzrušení. Potvrdit můžu některé názory nositelek korkáčů, že muži také mé nohy neustále okukují, ráda je v létě provokuji. Nosím je doma, v práci i po venku. Bude to jenom o tom co si kdo oblíbil. Kdybych začala s korkáči, tak je dnes budu vychvalovat také, moje oblíbené jsou Birkenstock. Skoro stejná skupina jako korkáče, tak si užívejte a úplně jedno jestli ženy nebo muži. Neodpustím si poznámku, že můj manžel si kupuje boty i ostatní věcí sám.

Pavel (Čt, 9. 4. 2020 - 09:04)

Na masáži chodidel jsem ještě nebyl. Je pravdou, že při nošení korkáčů hledáš a posunuješ různě chodidlo a prsty tak, aby se našla poloha nebo bod, který je pro tebe příjemný až vzrušující. Právě proto korkáče nosím.

Áda (So, 4. 4. 2020 - 07:04)

Příspěvky o korkáčích budou, jak přes kopírák, protože je máte nebo ne. Když je nosíte, nemáte již moc možností napsat o nich moc nového, co tady nebylo napsáno a popsáno. Přidám, že patřím také mezi milovníky korkáčů, protože se mi líbí, chodí se v nich velmi dobře a také slouží k uspokojení mých sexuálních potřeb. Mnozí jistě znají, bílý pásek s krásně ochozenou a lesklou stélkou na noze, navodí situaci, kterou opravdu musíte řešit. Je to u některých prostě tak, korkáč na noze, korkáč na druhém dovede pěkně vzrušit, neptejte se proč, nevím. Je to třeba, jak přes kopírák, ale je to můj vztah ke korkáčům a muž je nosí také k naší oboustranné spokojenosti.

Jana (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

Ádo, jsem ráda, že vás tady některé příspěvky neodradily a napsala. Mám to taky úplně stejné, přesně přes ten kopirák a mám radost, že nás je zase víc. Na této diskuzi si to můžeme napsat. Jen jestli můžete váš ročník? Jana.

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Ok, máš úchylku. Ale přestaň se tvářit, že všichni jsou ohromeni, že máš na nohou obyčejný zdravotní boty. To co pro tebe je rajc, je pro ostatní normální bačkora.

Radka (So, 4. 4. 2020 - 21:04)

Ok, máš svůj názor. Zkus v obyčejných zdravotních botech se uspokojit a třeba budou tě začnou rajcovat také a nebudeš říkat normální bačkora, ale "korkáče". K úchylce se musíš dopracovat, korkáčová snad nikomu nevadí!

Nechápu... (Ne, 5. 4. 2020 - 21:04)

Jako že si je narveš do vagíny? Nebo jak to myslíš?

Radka (So, 11. 4. 2020 - 22:04)

Pro nechápu ...Tak do vagíny jsem to nezkoušela. Ráda v korkáčích masturbuji, když je mám a cítím na nohou přivádí do stavu neskutečné rozkoše. Poprvé jsem to s nima zkusila při sledování filmu a od té doby jsem zjistila, že jsou výborným pomocníkem.

Jana (Út, 14. 4. 2020 - 10:04)

Vaše využití je velmi skvělé a myslím si, že z některých předchozích příspěvků to znají i ostatní příznivci této skvělé obuvi.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Sto lidí, sto chutí, každý má rád něco jiného.

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 20:04)

Korkáče se mi strašně líbí a jsem mladý kluk. Nosí je moje sousedka, proto jsem si je koupil a budu v nich chodit i venku.

Radka (Pá, 3. 4. 2020 - 21:04)

Máš je kvůli sousedce, na které tě jistě korkáče berou nebo pro svoje nové poznání?

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

Jak je nosí sousedka, máš pravdu se mi strašně líbí a chtěl jsem mít na nohou to stejné a poznat obutí, které jsem ještě neměl. Už jsme na téma korkáče spolu bavily a byla dost překvapená, že jsem si je koupil kvůli ní. Chodí se mi v nich strašně dobře.

Radka (So, 4. 4. 2020 - 21:04)

Tak jsem si to nějak myslela, třeba tě korkáče chytnou. Je to v nich strašně prima.

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 04:04)

Co je to za otázku? Potřebuju bačkory, tak si chci koupit tyhle, když se mi líbí.

Reklama

Přidat komentář