Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Čt, 23. 4. 2020 - 19:04)

Tak, to vítejte a pochubte se mám, jak dlouho je nosíte, případně další podrobnosti, když si děláte RETRO korkáče. Bílá je prostě bílá a vy mi to zase jen potvrzujete.

PAVEL (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Korkáče nosím od základky a budu nosit do smrti. Teď mám PEGRES, jeden pásek, bílé. Já mám nejraději co nejtvrdší. Žádné pohodlí, jde o pocit. Pásek jsem posunul víc dopředu, musí se při chůzi víc prstama přidržovat, ale ten pocit... Také mě napadlo, že by někdo mohl vyrábět třeba Svitky na 3D tiskárně.

Petr.N (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Na těchto stránkách se můžu vyjádřit k diskusi na téma korkáče a brýle, které jsou mi blízké. K brýlim jsem psal už jinde a na rozdíl od nich, které nutně potřebuji a musím pořád nosit korkáče nosit nemusím, ale ty chci z důvodu, že jsem si je oblíbil, zamiloval si je pro jejich tvar a především jak při jejich současné neskutečně výšce se v nich příjemně a velmi dobře chodí. Vždy si v nich dobře opočnu a dělám něco pro své nohy, napovažuji korkáče pouze za dámské. Tak další chlap v korkáčích a k tomu s dioptrické brýle na očích.

Laďka (St, 22. 4. 2020 - 18:04)

Také nemusím, ale strašně chci a trvá to už velmi dlouho,tak úplně vím o čem mluvíš. Nedá se jim odolat. A ty brýle nosím taky a nevím proč bych se měla divit.

Zdeněk (Út, 21. 4. 2020 - 07:04)

Zcela určitě považuji korkáče za velmi dobré a zejména s mým problémem,který se jmenuje patní ostruha. Nevím jestli víte co to je , ale zkráceně vás strašně bolí paty, někdy méně, někdy nemůžete skoro chodit. Léčím to samozřejmě i jinými způsoby, korkáče s měkčenou stélkou mi to strašně ulehčovaly. Největší radost mám z nedávno možných úprav u korkáčů a to stélkou na halux a především ještě více vyměkčenou patou a klasickou vyměkčenou stélkou. Jsou to korkáče na objednání, ale na mé nohy přímo balzám. V zimě boty se speciální vložkou a v létě korkáče. Chodím v nich prakticky všude a pořád a je mi absolutně jedno co si kdo myslí. Pro mě je nejdůležitější ten měkký došlap a nohám to strašně vyhovuje.

Jana (Út, 21. 4. 2020 - 20:04)

Chtěla jsem se vás zeptat spíše ze strany vašich pocitů, jako na korkáče na vyměkčenou patu. Mám je s haluxem a přemýšlím i těchto, jestli je stélka pocitově na noze výraznější nebo taky vzrušivější. Na korkáčích totiž značně ujíždím, tak proto tento zvláštní dotaz. Jak říkáte jsou pouze na objednání u výrobce a nedají se nikde vyzkoušet.

Zdeněk (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Mám je především kvůli patní ostruze a velmi mi ulehčují chůzi, aby byl došlap přímo na patu musím korkáče mít více utažené. Nicméně ze strany pocitové je kombinace vyměkčená pata a haluxové prohloubení absolutně dokonalá. Každé prohloubení nebo vyvýšení silně pociťuješ. A jsem nosil i normální korkáče bez úprav a tyto jsou pro mě více vzrušující, ale pouze v případě, že moje paty mi dopřejí bezbolestné chvíle při chození.

Tom (Út, 21. 4. 2020 - 01:04)

Korkáče jsou moc vzrušující,..........dokonce jsem korkáče ojel......)

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 11:04)

Korkáče na ženách ok, na mužích zvrácená úchylnost.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

Jen pro zajímavost, proč na ženách OK a muži je nosit nemohou? Máme všichni stejné nohy, stejné problémy s nimi a také třeba důvod proč je nosit. Těžko najít ženu s velikostí nohy 44 nebo více, což jsou i velikosti korkáčů.

Jaroslava (Ne, 19. 4. 2020 - 18:04)

Vypadá to, že korkáče jsou z poloviny mužskou záležitostí, stejně jako ženskou. Je to, ale dost překvapující, že se líbí i mužům, ale dnes už to chápu a vím proč. U nás ke korkáčům mě samozřejmě přivedl také manžel, který je kdysi nosil a dlouho dobu jsme je měli jako domácí obuv. V posledních letech jsme v nich začali postupně v létě chodit po venku a vloni jsme v nich absolvovali dovolenou v Řecku. Za sebe musím říct, že jsou na chození velmi příjemné a vydrží daleko více než nějaké žabky v kterých cítíte každý kamínek a především jsou strašně pohodlné, ani po delší chůzi v nich nebolí nohy. Co je nosíme i venku nikdy se nikdo nedivil, že máme právě korkáče ,nevidím v jejich nošení žádný nevkus. Jsem také jejich příznivcem.

Patrik (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Fantastická diskuze a zdravím všechny milovníky a nositele korkáčů. Nosím je také od školních let a za roky nošení mám na nich silnou závislost. Po přečtení příspěvků mám radost, že nejsem sám s touto zálibou a po uvážení všech okolností, mám tyto pantofle také jako fetiš. Nebylo to cílené, ale samo se to vyvíjelo, nemůžu za to, nechal jsem tomu zcela volný průběh. Musím je pořád nosit, rád je "vnucuji" i ostatním a rád je vidím i na ostatních. Nebude to jistě náhoda nejraději vysoké, bílé, které jsou nejhezčí.

Radka (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Supr máme to s nimi stejné. Co tvoje přítelkyně, vzhledem, že píšeš korkáče už od školy, tak asi manželka předpokládám, že nezůstane s tvou potřebou pozadu a společně si jich užíváte.

Jana (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Patriku, jsem ráda, že jste odvážně vstoupil do naší úzké skupiny, pro které jsou korki daleko víc než obyčejná obuv. Můžete se s námi podělit o zážitky a doplnit komu je vnucujete, protože i já dělám podobné akce, třeba je kupuju kolegům a máte ve svém okolí i jiné nositele?

Patrik (Pá, 1. 5. 2020 - 08:05)

Odvážné to nebylo,našel jsem diskuzi, korkáče na nohou, přečetl názory a s pocitem, že je nás víc napsal. Také mě už ve škole začaly líbit nohy spolužaček pod lavicí hrající si s korkáči. Holky v korkáčích jsem pozoroval a také vyhledával. A skoro všechny soudružky učitelky v korkáčích, plto byl začátek mých prvních. Od toho okamžiku stále korkáče. Bude to znít divně, když jsem je začal nosit, chtěla je i ségra, má to být obráceně, potom je vytáhly rodiče. Nosím je celý život, někdy kamarádům a kamarádkám vysvětluji proč je nosím a říkám vyzkoušejte je. Popravdě dva si je pořídily a holek, dnes žen jsem k mému údivu zlákal docela dost a ke spokojenosti. Jinak rodině ségry i našim rád korkáče kupuji nové, je to moje úchylka a korkáče nosíme všichni. Zvláštní kapitola je moje manželka, kterou jsem zasvětil do kouzla korkáčů zcela ji zblbnul a jsem rád, že se tomu nebránila, oba je už milujeme nadevše. Ostatní příbuzní je nosí ,také rádi, ale silnou úchylku, již fetišovou máme jen my dva a druzí to snad neví, nějak se tím nechlubíme. V soukromí si je umíme nádherně užít a vychutnat všechny požitky, které nám naše korkáče poskytnou .

Zdena (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Korkáče znám a nosím je sama poměrně dlouho a jsem s nimi velmi spokojená. Chci, ale k diskusi říct, že nezávisle na tom, jak je dlouho nosíte působí na každého, kdo je chce nějak stejně. Syn i dcera je nosí, syn krátce a dcera už šest let a teď si koupila další na koleje. Když je oba doma nenápadně pozoruji, tak pod stolem nebo u televize si s nimi na nohou hrají téměř oba stejně a zejména u dcery mě zaujalo, jak obratně zapojuje prsty a řeknu i vášnivě jezdí celou nohou po stélce. Dnes se automaticky doma přezují a jsou v korkáčích. V žádném případě korkáče ještě nejsou odepsány. Škaredé určitě nejsou, výběr je už pro každého a když je začnou nosit mladí, tak se určitě zase rozšíří.

Jana (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Jestli jste s nima spokojená vy, tak není nic divného, že si jich užívají i vaši mladí. Zcela určitě prožívá jisté vzrušení, jako ti co korkáčům propadli , jinak by si nepořizovala další do školy a navíc mají ve vás vzor. To je příklad, že je budou nosit mladí, když jim také vyhovují a snad budou i další.

Zdena (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

Asi v tom máš pravdu, korkáče jsem nosila ráda vždy, tak je pořád doma viděli. Základ mají a byla bych ráda, kdyby v tom pokračovali.

Monika (Út, 21. 4. 2020 - 23:04)

Mohu se zeptat jaké přesně vaše dcera nosí ? Já právě nevím které pořídit tak abych měla inspiraci. :o) Díky.

Zdena (St, 22. 4. 2020 - 07:04)

Pro upřesnění chcete je pro sebe nebo děti a přesně konkrétní typ nebo nějakého dobrého dodavatele. Ráda vám poradím.

Reklama

Přidat komentář