Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Naďa (Po, 4. 5. 2020 - 07:05)

V naší rodině nosím korkáče pouze já ročník 1978 a nikdo moji velmi oblíbenou obuv již nosit nechce. Dcera chvíli zkoušela moje a řekla, že jsou pro ni nějaký divný. V korkáčích mám také ty pocity, které k nim bezesporu patří. Chystám si koupit nové tak mám tady i docela dobrou inspiraci a už vím které to budou.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 07:05)

Ja si idem dnes do zásielkovne prevziať krásne biele 42 Pegresy. Takéto som ešte nemal, tak vyskúšam.

Naďa (Po, 4. 5. 2020 - 08:05)

Já je teprve budu objednávat, určitě to budou 39 masážní vanimary a klínu s mechovou mezipodešví s bílím páskem. Vanimary tady hodně z vás vychvaluje a ty masážní mi přijdou hodně zajímavé.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Ano, Vanimary su velmi dobré. Mám aj ja jedny na kline, s medzipodošvou, masážne. Vypadaju robustne ale su velmi pohodlné.

Naďa (Po, 4. 5. 2020 - 10:05)

Právě ta jejich výška a mohutnost mě strašně přitahuje a jsem zvědavá jak se na těch hrbolcích bude chodit.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Ono tie hrbolky nie su až také drastické. Su to jemné rovnobežné vlnky. Po pol hodine ich ani nebudeš cítiť. Mali by skúsiť vyrobiť nopkové korkáče. To by musel byť zážitok. wauuuu

MILAN (So, 2. 5. 2020 - 10:05)

Bude mi 28 a krokáče nosím čtyři roky. Uviděl jsem je ve zdravotních potřebách měli mé 43 v modré barvě , tak jsem je vzal. Dávám tady za pravdu, tyto bioty jsou opravdu návykové, tak jsem si koupil v lednu ještě jedny. Problém nastal, když moje přítelkyně se mnou odmítala chodit venku v mých starších modrých korkáčích, ale moc se jí nelíbilo, že je nosím i doma. Sama má žabky s páskem mezi prsty, ale já si korkáče vzít ven nemohl. Když jsem nosil žabky ty samé žabky jako ona , to jí nevadilo, ale korkáče, které jsou mnohem příjemnější nemohla překousnout . Začal jsem v nich ven chodit před dvěma roky a chodí se mi v nich dobře a vůbec mi nevadí, že se moc nenosí a venku jsem v nich potkal pouze na tři ženy. Bylo to ještě vloni na konci léta,kdy já opět v korkáčích a přítelkyně mi dala na výběr buď ona nebo korkáče. Asi tušíte, zvítězily korkáče. Náš vztah asi neměl perspektivu, ale korkáče to jen urychlily. Také by jste jednali stejně? Začíná být teplo a já v nich už několikrát byl venku a jsem rád, že i vy je máte oblíbené.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 10:05)

Není moc vhodné v rámci vztahu, aby partner zasahoval zásadně do toho , co chci nosit, nebo co nosím. Každému vyhovuje něco jiného, korkáče nenosím, můžou to být někdy třeba žabky, nebo kraťasy, taky bych asi měl jasnou volbu. Nevíš co přijde příště.

Aneta (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Když to příjde, prsty celé venku na patě cítím už podélné tvarování korkáče a až bolestné tlačení ze spodku prstů o hranu. Pak prsty zpátky a dlouho si s nima ještě hraju. To jsou ty jedinečné chvíle v mých korkáčích. Máte to taky tak?

Lukáš (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Nosím je už dlouhou dobu na to, abych věděl, že korkáče umí na nohou i bolet. Je to krásná bolest, kterousi si však děláme sami a rádi, pro naše potěšení. Mám to s tebou taky stejné.

Roman (So, 2. 5. 2020 - 06:05)

Mám to obráceně sednu si začnu si spontáně pohrávat s korkáči a vnímat jejich tvary, pak to přichází a prsty začínám posouvat ven. Stejné pocity, stejné prožitky , stejné využití toho co mám na nohách nejraději.

Markéta (Pá, 1. 5. 2020 - 14:05)

Muj manžel ujiždí na korkáče co ho znám, teda on tvrdi ze uz od školky. Je ročník 75, ja jsem ročník 80 a nosila jsem je na zakladce. Na stredni a na vejšce jsem nosila ruzne jine pantofle a ke korkacum jsem se vratila az kdyz jsem zacala chodit a zit s manzelem. Je to teda uz spoustu let co je nosim a uplne jsem jim propadla, prozivam spoustu stejnych pocitu, ktere tady popisujete z jejich noseni a hrani si snima. Letos jsem ale dostala jedny krasny, manzel rikal, ze je pro me usil jeho kamarad co si rika Cobra, jsou uzasne vysoky, maji krasne rucne prosivany kozeny pasek a kozenou stelku. Pasek je pridelany trema cvockama na kazde strane, stejne jako ty co si pamatuju ze zakladky na ucitelkach. Mate nekdo take tyhle korkace od Cobry?

Pavel (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Markéto, zní to úplně neuvěřitelně, ale máme to zcela stejné a společné jako u nás. Před časem jsem tady psal, že na korkáčích ujíždím od školy a moje žena je také nosila na zš pak nic a až jsme se poznali, tak moje domácí korkáčové pleskání, přimělo ženu k návratu a jejich nošení. Dnes jsme již ve stádiu nejvyšší možné úchylky a tuším, že jste na tom stejně. Je to krásné, že korkáče můžou být společnou vášní. Chtěl bych se zeptat, jaké zkušenosti máš ze školy, jestli bylo znát, že kluci obdivují korkáče na holkách, jestli je také nosily a jaký vztah si k nim měla na škole. Jinak Cobry nemám a ještě jsem o nich neslyšel a to jsem s korkama posedlý. Jak píšeš musí být fakt super, je na netu nějaký odkaz nebo fotka?

Markéta (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Ahoj, jestli se ptáš na můj vztah ke korkacum na základce, tak musím přiznat, ze asi žádný , nebo si ho aspoň nepamatuju. Nosila je většina holek a i učitelky. Naši mi je koupily tuším v drogerií u nás na sídlišti, matka je také nosila doma i jako učitelka ve školce (na to přišel manžel později z fotek, já si to ani nepamatovala), jen jsem asi byla rada za barvu, vzpomínám si, ze byly červený a ty jsem měla ve třídě jediná. A ty korkace co mám teď od toho Cobry prý můžete vidět v korkacove skupině na FB, manžel se divil, ze je neznáte, když jste fanatici do korkacu. Škoda, ze sem nikam nejdou dávat fotky, klidně bych se pochlubila svyma nozkama v korkacich.

Pavel (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Díky, tak asi klasika. FB jsem z jistých důvodů úplně zrušil. A váš společný korkáčový vztah nyní? Na netu cobry nenajdu?

Jozef (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

Na FB je skupina Korkače kultovni záležitosť a sú tam prezentované aj korkače pána Cobry. Sú to unikátne skvosty .

Palino (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

a ktoré su od Cobry?

Jozef (Pá, 1. 5. 2020 - 19:05)

Cobra robí väčšinou štýl retro . Z nitmi na uchytenie pasiku a poväčšinou farebné variácie . Pásik z dvoch fariem . Jedna aj druhá časť pasika každá v inom odtieni a stielka tiež . Ale vie to perfektne zladiť a každý jeho pár korkačov je originál . Jednoducho je to pán korkačovi umelec .

Palino (Pá, 1. 5. 2020 - 20:05)

maju nejakú stránku?

Palino (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Takú firmu som ešte nepočul ale velmi rád by som si ich pozrel. Musia byť zaujímavé keď su vysoké

Reklama

Přidat komentář