Reklama

NOHA V SÁDŘE

Janka (St, 6. 2. 2008 - 18:02)

Divej, jak je to jednoduchy :-))

šarce! (St, 6. 2. 2008 - 18:02)

nazdarek, nevim, o co ti jde. Vadi ti tady neco? Myslim, ze tahle "debata" je tu uz dost dlouho, a navic, kdyz se ti tady neco nelibi, tak to necti. Nebo je to zakazany, napsat svuj nazor? Ty mas taky nejakou uchylku,jako kazdej clovek, tak si najdi o tom nekde "forum", a bez si psat tam ,co te zajima. A jestli tady ma nekdo vubec zlomenou nohu, tak doopravdy asi tak 5% tech, co sem pisou,a zbytek si akorat vymysli.
Jance: klidne se muzu predstavit, ale myslim, ze to nema cenu, vzhledem k tomu, ze napisu sve jmeno, a kdyz bude kdokoliv chtit, tak tady bude vystupovat "mym" jmenem, a ja treba tvym, takze je to vlastne uplne nanic :-)

Janka (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

Tak to jsi teda drsná, když i s gypsem jdeš posilovat. Mě to teď teda vůbec neláká.
A ještě dostat chřipku. Jak se říká: "na posr...." Tak držím palce ať tě ta chřipka brzy přejde.
Proč se hoši nepředstavíte, ať si můžeme vybrat:-))
'

Martina (St, 6. 2. 2008 - 08:02)

V pondělí jsem to už nemohla vydržet a zašla si s kámoškou i se sádrou ve Fitku.
Musel to být fakt pohled jak tam skáču se sádrou a berlema. Samozřejmě jsem cvičila jen na vršek, ale neměla jsem to dělat. Dostal jsem z toho takovou chřipku, že to svět neviděl. Takže nakonec jsem stejně na neschopence.
Pro ty co tak zbožňují sádru doporučuji rovněž jinou debatu:-)). Připadá mi to trošku jako šmírování nebo ne? '

Šárka (St, 6. 2. 2008 - 00:02)

Nazdárek, vy co se vám tak líbí ta sádra. Našla jsem tu rubriku sádrování. Tak co kdybyste si šli povídat tam.'

Čus (Út, 5. 2. 2008 - 02:02)

Mně ne, bez registrace v němčině pořád ani ťuk.'

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 23:02)

no myslim ,ze na tenhle obrazek se koukne kazdej.aspon me to jde.

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 19:02)

Pokud clovek neni na BFC registrovanej tak se tezko koukne...

cus (Po, 4. 2. 2008 - 18:02)

co si to tak "zatahnout mysi", a podivat se:-))

Čus (Po, 4. 2. 2008 - 02:02)

Ich keine sprechen Deutche, takže http://www.braceforum.net/attachment.php?attachmentid=87461 mi je na starou belu.'

g (Ne, 3. 2. 2008 - 18:02)

http://www.braceforum.net/attachment.php?attachmentid=87461

brokenleg (Po, 25. 8. 2008 - 15:08)

No hej ale francúzske sú prakttickejšie, a to?ko nezavadzajú'

Pro Martinu (Pá, 1. 2. 2008 - 19:02)

Ahoj Martino, trochu mne opravu zlobíš, ale jenom trochu, protože tu sádru nemáš chodící. a nechodící sádra tě asi zlobí taky a je škoda, že jsi nikdy neměla tu chodicí. Ta nechodicí sádra musí být opravdu velká otrava a naprosto tě chápu. Můžeš si možná všimnout, že ty slečny co mají chodící sádru na ni zas tolik nenadávají. Samozřejmě něco jiného je, když tu sádru můžeš mít jen na chvili - 3-4 dny. Také se podívej, že se některým slečnám ta sádra po první zkušenosti docela zalibila. Mne se na tom libí třeba ten zvlaštní způsob chůze s vytáčením nohy a to že ta sádra je taková zvláštní věc.'

Simona (Pá, 1. 2. 2008 - 15:02)

Ahoj. Marti to je mi líto že nemáš chodící sádru s berlema je to docela otrava. Prosím řekne mi někdo nějaké fíglíky jak správně chodit s podpatkem na sádře?? děkuji mějte se krásně Simona'

JTX (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

Sádra na noze u děvčat mi připadá celkem sexy, ale není to pro mě zase nutnost. Když už jsem sem zavítal, tak bych se seznámení nebránil. Jsem VŠ 33/185/80, zajištěný a snad i vzhledově ucházející. Takže holky, pokud jste sami a nudíte se: JiriJohn2"seznam.cz.
'

Janka (Pá, 1. 2. 2008 - 08:02)

Seznámení, já jsem po operaci a mám nohu v sádře (aspoň na 2 měsíce) A co nabízíš ty, to by mě fakt zajímalo:-))Jsi solventní a pohledný?'

Martina (Pá, 1. 2. 2008 - 08:02)

Milý "Seznamovateli", bedlivě jsem si pročetla na těchto stránkách, vše co se zde týká sádry, včetně těch "mikem" doporučených stránek "pro inspiraci" a vše mi docvaklo. Skutečně je to velmi zajímavá, fetišistická sexuální úchylka. Podle všeho naštěstí asi celkem neškodná. Já se o ní dozvídám poprvé. Vida jak málo stačí k tomu být vysoce atraktivní. Jenže mít 6 týdnů sádru a pak dalších šest pajdat s berlema a sotva chodit, není fakt žádná zábava, zvlášť když jako já rád sportuješ. Pak spíše hledáš "spolutrpící" s kterými se o tohle otravné období můžeš podělit.
Nedovedu si naprosto představit normální holku (s nohou v sádře), která ti na tohle odpoví! Jestli máš nějakou přítelkyni, tak to na ni prostě vybal, kupte si ve stavebninách kilo sádry nebo podplaťte na chirurgii doktora a o víkendech se bavte. Jistě ti vyjde vstříc. Pokud by mě ten chlap stál za to, tak bych to pro něj taky udělala, s polámanýma kotníkama mám bohatou praxi, takže by mě to ani nebolelo:-)). Ale abych tě pozlobila, tak jsem 27 let, pohledná,modrooká, brunetka se sportovní postavou- se sádrou pod koleno na levé noze:-)). Šanci nemáš:-)). Měj se. '

Martina (Pá, 1. 2. 2008 - 07:02)

To Simča: já jsem nikdy chodící sádru nedostala, takže ti v tomto neporadím. Max byla ortéza, ale ta byla taky nechodící.
To: seznámení. Proč se chceš seznamovat s holkama s nohou v gypsu? Sice jsem momentálně bez přítel, ale tohle mi připadá minimálně zvláštní. Jinak je fakt, že kluci se ke mě vždycky když mám berle a nemohoucí hožku chovají velmi pěkně:-)) Ale aby mě někdo balil z lítosti... to teda ne'

Seznámení (Čt, 31. 1. 2008 - 19:01)

Docela rád bych se seznamil s nějakou slečnou, která často mívá sádru a nebo ji dokonce právě ná.'

Katka (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

Čau Simčo,nožku trochu vytáčej do strany a mělo by to být dobrý.Já mám bohatý zkušenosti.'

Reklama

Přidat komentář