Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

To byla jen moje hloupá fantazie,ve skutečnosti bych ti toho nikdy neudělal a nechal bych tě vyčůrat v klidu samotnou. Budu moc rád když si se mnou budeš psát nejen o čůrání.

Aneta (Ne, 3. 5. 2020 - 15:05)

Můžeme si psát o čůrání. Já jsem ještě čůrala ve Svojanově a tak jsem dala kalhoty a kalhotky dolů a už se dělala loužička a větší podle mnou za dvorkem na pěšince . Bylo to příjemné vyčůrání a pak jsme jeli za chvíli. Byla jsem prázdná a vydržela to domů . Teď jsem čůrala na záchodě ale jen málo. Mirku co ty děláš nebo studuješ ještě ?

Mirek (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

Ještě studuju informatiku a za rok končím Bakaláře a tak to snad zvládnu, Holku jsem měl ,ale rozešli jsme se. Ne kvůli tomu,že bych po ní chtěl čůrání a ona ne,ale ona odešla do Anglie a našla si tam jinýho a to mně hodně vzalo a zatím nikoho nemám. Ty bys nechtěla se mnou víc kamarádit? Omlouvám se za upřímný dotaz,ale líbí se mi tvůj styl a asi tedy jestli nemáš kluka, jestli ano tak se omlouvám za tu otázku.

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 11:05)

Čůrala jsem teď venku za domem . Dívala jsem se na pipinku,čůrala jsem už světlejší proud,ale nešlo mi to hned rychle ale potřebovala jsem nutně, ale nešlo mi to čůrání uvolnit hned ale pomalu a až jsem to pustila hodně. Mám světlemodrou sukni,silonky a bílý kalhotky s kytičkou. Taky tu je chladno a poprchávalo když jsem čůrala.

Mirek (So, 2. 5. 2020 - 09:05)

Anetko a ty už jsi čůrala? Můžeme si tedy spolu psát o tom? A budeš mít dneska sukni nebo kalhoty? Přeji ti hezký den.

Aneta (So, 2. 5. 2020 - 09:05)

Už jsem čůrala, ale je na záchodě jak jsem se vzbudila ráno a hodně mi to šlo. Já vždycky
ráno musím čůrat hodně protože to mám v sobě za celou noc. Nebudu mít asi sukni,tady je dost chladno a tam mám teda kalhoty a ponožky a kalhotky růžový a mikinu

Mirek (So, 2. 5. 2020 - 11:05)

Když čůráš venku je to lepší než na WC?

Aneta (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Asi venku. Už dost potřebuju, byla jsem ráno a musím znovu čůrat. Už se mi chce víc, zaběhnu ven ,ale musím opravdu ale hned.

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 07:05)

Byla jsem se vyčůrat na záchodě a čůrala jsem hodně a trochu víc žlutější moč pipinkou,až se mi bude chtít přes den vyčůrám se třeba zase venku.

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Sou to všechno podvodníci ty holky z kamenu A já debil jim naletěl. Jak puberťák rozumíš to je svinstvo a já je stehně najdu a najdu a pak di to vychčijou všechno jak oky o .

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Ty se z toho vyspi. Máš dost. Zítra bude líp. Nemáš tak důvěřovat každý krávě .

Puluj (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Myslím že to jsou holky, ale velmi škodolibé. Za trest by musely zaplatit cestovní náklady a ještě se vyčůrat. Ony by si to pak rozmyslely a už to nikdy nikomu neudělaly .

Mirek (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Čarodějky, jedno zda holky nebo chlapi tady zkurvili důvěru ve vše. Ostatní holky a kluky beru jako autentický, ale tyhle pitomce bych zablokoval,aby neškodili.

Matlák (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Holky která jste holka? Jano a Aneto vy asi jo. Klára a Niki taky. Holky,která nejste holka,přiznejte to. Čarodějky vy jste si udělali prdel,ale jste kluci nebo holky?

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Ty jsi vůl.

Matlák (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Nejsem vůl, chci mít jasno,kdo je kdo.

Aneta (Pá, 1. 5. 2020 - 20:05)

Byly jsme v podvečer na Svojanově a čůrala jsem jen já s Monikou. Lucka nepotřebovala a tak spíš na nás počkala, my jsme šly kousek z cesty za stromy a vyčůraly jsme se tam. Já asi potřebovala nejvíc,protože jsem čůrala hodně a hned to šlo . Monika byla na bobečku a nešlo jí to až za chvíli začala čůrat, ale jen málo. Holky než šly tak prý byly na záchodě a já ne a tak jsem musela na malou nutně a Monča šla solidárně se mnou ikdyž moc nepotřebovala.

Klára (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

Rychlý pozdrav z chaloupky. Máme se relaxačně,Majka přijela ukázat svého přítele a už odjeli. Libor mne zve večer na romantickou procházku (Asi i čůrací), a tak nepůjdu na malou doma a nechám si to na ven. Zatím se mi chce jen trochu a teď jsem se hodně napila a tak to bude akutnějsí později. S Majkou jsme nečůraly,ona tady měla kluka a jen kdybysme šly samy ven tak možná jo,takhle si došla na záchod normálně než odjeli. Jsem tady moc šťastná ,opravdu .

Martina (Pá, 1. 5. 2020 - 19:05)

Hezky si to užij Klárko. Já cítím, že to tam miluješ a s Liborem si určitě prožijete láskyplné chvíle,klidně se i u něj vyčůrej, o nic nejde a vy to už máte zažitý.. Moc na tebe myslím Klárko. Mám tě moc ráda jako úžasného člověka.

Zdena (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

Protože jsi se svými názory na tomto vlákně zcela mimo. Nechápu proč?

Reklama

Přidat komentář