Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (So, 2. 5. 2020 - 20:05)

Posílám taky vzpomínku. Krásný večer!

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 16:05)

Já jsem holka a tak mám pipinku a zrovna
teď vyčůranou,ale doma. Venku je chladno tady nás.

Matlák (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Já jsem zase kluk. Jak ti čůrá tvá pipynka?

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Píšeš s hrubkama. Do který třídy chodíš? Pipinka mi čůrá hezky,když potřebuju hodně tak čůrá hodně když moc nepotřebuju tak
čůrá málo, ale hezky taky abych byla vyčůraná.

Matlák (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Mně je 20,už nechodím do třídy.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

To se nedivím, že tě vyhodili

Pozorovatel (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Holt dělá čest svojí přezdívce :)))

Matlák (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Aneto jsi holka?

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Tys utek z Bohnic ??? To je matroš ,ty kráso !

Matlák (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Aneto a Jano vy jste holky?

Aneta (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Hned jsem to pustila za rohem na zahradě. Stihla jsem to na bobeček , ale pak jsem měla z pipinky hned prudký čůrání až mě to trochu zabolelo jak se mi ulevilo. Nesmím si to nechávat tak dlouho, chodím ale většinou dřív.

Mirek (So, 2. 5. 2020 - 13:05)

A kdybych dnes tam byl s tebou,představ si to. Vyčůrala by ses a nestyděla?

Aneta (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Tady bych musela,protože bych se jinak počůrala. Ale pak bych utekla a už bych si s tebou nepsala. To bys přece neudělal.

Mirek (So, 2. 5. 2020 - 20:05)

Omlouvám se Aneto, to byla ode mne nevhodná otázka. Mrzí mně to. Nechtěl jsem ti ublížit, byla to jen moje blbá představa. Promiň.

Aneta (Ne, 3. 5. 2020 - 08:05)

Mně to bylo trochu líto, že jsi takový a nenecháš holku vyčůrat ,aby byla sama. Ale asi tě to mrzí,tak já ti zase až budu čůrat venku napíšu. Teď jsem vyčůraná po ránu taky hodně asi jako tady napsaly holky protože to máme ráno plný. Mám bílý kalhotky a vezmu si kalhoty a ponožky, je tady taky chladno a jestli rodiče to tady zamknou a pojedeme,tak už toho tady moc venku nevyčůram .

Mirek (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

To byla jen moje hloupá fantazie,ve skutečnosti bych ti toho nikdy neudělal a nechal bych tě vyčůrat v klidu samotnou. Budu moc rád když si se mnou budeš psát nejen o čůrání.

Aneta (Ne, 3. 5. 2020 - 15:05)

Můžeme si psát o čůrání. Já jsem ještě čůrala ve Svojanově a tak jsem dala kalhoty a kalhotky dolů a už se dělala loužička a větší podle mnou za dvorkem na pěšince . Bylo to příjemné vyčůrání a pak jsme jeli za chvíli. Byla jsem prázdná a vydržela to domů . Teď jsem čůrala na záchodě ale jen málo. Mirku co ty děláš nebo studuješ ještě ?

Mirek (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

Ještě studuju informatiku a za rok končím Bakaláře a tak to snad zvládnu, Holku jsem měl ,ale rozešli jsme se. Ne kvůli tomu,že bych po ní chtěl čůrání a ona ne,ale ona odešla do Anglie a našla si tam jinýho a to mně hodně vzalo a zatím nikoho nemám. Ty bys nechtěla se mnou víc kamarádit? Omlouvám se za upřímný dotaz,ale líbí se mi tvůj styl a asi tedy jestli nemáš kluka, jestli ano tak se omlouvám za tu otázku.

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 11:05)

Čůrala jsem teď venku za domem . Dívala jsem se na pipinku,čůrala jsem už světlejší proud,ale nešlo mi to hned rychle ale potřebovala jsem nutně, ale nešlo mi to čůrání uvolnit hned ale pomalu a až jsem to pustila hodně. Mám světlemodrou sukni,silonky a bílý kalhotky s kytičkou. Taky tu je chladno a poprchávalo když jsem čůrala.

Mirek (So, 2. 5. 2020 - 09:05)

Anetko a ty už jsi čůrala? Můžeme si tedy spolu psát o tom? A budeš mít dneska sukni nebo kalhoty? Přeji ti hezký den.

Reklama

Přidat komentář