Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Celý den jsme byly skoro jen venku a zajekly jsme se podívat po okolí a k tetě a sice bylo trochu chladněji,a taky jsme i trochu zmokly ,ale prožily jsme hezký den. Jednou jsme čůraly u lesíka a udělaly skoro stejně velký loužičky a nejrychleji jsem čůrala z pipinky já a Miška a Nikola to pouštěla pomalu a podruhý pod viaduktem a tady zase nejvíc čůrala Nikola a já a z pipinek nám to proudilo hodně rychle,Miška udělala menší louži. Teď budeme na domečku a přinesly jsme si sem suroviny na zítra na snídani a budeme se pelíškovat a je nám opravdu fajn.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Opravdu to píšete skvěle podle skutečnosti. Díky. Tak opravdu močí dívky.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Nějak se ty postavy zas vyměnily .Ale styl slov je podobný.Myslim že to píše pořád ten samý děda

Jana Hrušková (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Venku jsem dnes čůrala až odpoledne a kamarád sem už nepřišel a tak jsem čůrala za rohem jak máme vjezd z druhé strany do dvora . Taky mi pipinka čůrala hezky a hodně rychle a měla jsem ji celou mokrou a zadeček ale neměla jsem kapesníčky jen jsem se oklepala a oblékla se. Mám bílé kalhotky ,šortky a silonky a ráno jsem taky čůrala hodně ,ale na záchodě a pak ještě jednou kolem poledne.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Jani a když jsi čůrala před svým kamarádem, tak jemu stačilo se jen podívat a nic víc? Já si vzpomínám na svoje nedospělácký roky, tak jak jsme se sestřenicí prozkoumávali. Nebyl to ale sex, jen zvědavost. Její i moje.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Jano, kolik je ti let? Někdo psal,že ti ještě nebylo 15

Matlák (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Holky já bych chtěl vaše čůrání. Dáte mi ho?

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Anetko moc pěkný . Jak se jmenuje ta kamarádka? Myslíš, že se při čůráni stydí méně než ty?

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Sabina se jmenuje a nestydí se čůrat se mnou když musí. Pipinky jsme si osušily,protože máme kapesníčky. A jsme skutečný holky.

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Já vím,tohle by kluk neuměl psát a četla to i ségra a řekla, že se to pozná. A i u Jany nebo Kláry. Třeba se sejdeme,moc bych rád i bez čůrání bych tě rád poznal kdybys chtěla.

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

To by třeba šlo. Ale až to bude možný. Myslím třeba až si víc tady ještě napíšeme. Já se bojím,že kdybych chtěla čůrat a nebyl nikde záchod tak by ses chtěl dívat jak čůrám a já bych se styděla

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

V pohodě Anetko, nijak na tebe netlačím. Budeme si psát a až to budeš cítit tak, že se setkáme,dohodneme se a já za tebou klidně přijedu. Nemám problém se neskrývat a klidně se představím i tvým rodičům nebo kamarádce a tak. Ale nechme tomu volný průběh a zatím jsem moc rád,že si můžeme psát a žeo všem i o čůrání. .

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 13:05)

Už jsme doma. Kamarádka mně převezla za chvilku jak jsme vyšly, že potřebuje nutně čůrat a dala mi vodítko s pejskem a vedle u stromu jen vyhrnula sukni a trochu z výšky okamžitě čůrala z pipinky dolů opravdu hodně. Prý se jí chtělo už doma a nedošla si. Mně se moc nechtělo až když jsme šly zpátky jsem se vyčůrala u stromu taky ale na bobečku a normálně ne tolik hodně.

Martin (Út, 5. 5. 2020 - 14:05)

Aneto a utřely jste si po tom čůrání pysky?

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 14:05)

Aneta si nemůže utřít pysky, neboť má penis.Všetky ty močíci dívky zde mají téhož autora-muže.

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Kecy.

Ty (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Si fakt myslis ze by takhle psaly normal i holky?? Ne, to opravdu ne

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 11:05)

Mám se fajn,půjdu s kamarádkou a jejím pejskem ven, mám kalhoty a silonky a kalhotky bílý a kdyby se mi chtělo čůrat tak se venku vyčůrám. S touhle holkou už jsme spolu čůraly a nestydíme se.

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 10:05)

Já už nechodím na nočník, ale taky jsem ráno čůrala a nemohla to skoro vydržet, ale z pipinky jsem nepustila ani trochu a až když jsem si stáhla kalhotky tak to šlo najednou a už jsem se vyčůrala a měla jsem stále pocit že potřebuju ještě ale už to nešlo a teď jsem byla znovu a už to šlo a už ten pocit nemám. Asi jsem byla hodně plná ráno a nemohla se vyčůrat celá najednou.

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 10:05)

Ahoj Anetko, jak se máš a co máš na sobě?

Reklama

Přidat komentář