Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Podpíčník (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Jano a tys zmizela? Zítra budeš? Aneta a Klára jedou. Nenech se zahanbit. Tvoje pipinka taky krásně čůrala a byla by škoda se s ní nepochlubit. Jste holky statečný a ne každá o tom dokáže napsat a ještě málokaždá to dokáže chlapovi ukázat když čůrá.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Třeba ji na to přišli rodiče ,má průser a zatrhli jí to. Psala ,že je ještě pod 18.

Puluj (St, 6. 5. 2020 - 21:05)

Ano,dnes to mělo peeing detail grády. Děkuji holky.

Martina (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Pozdrav z Polabí a jen vám chci říci,že mě po vínu hlavně bílém taky často pálí žáha, ale zpravidla se to zvládne kávovou lžičkou jedlé sody, rozpuštěné v deci vody a vypít. Tak si hezky užívejte večer a moc pozdravuji ještě jednou vás všechny!

Matlák (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Klárko a Miško a Nikolo dáte mi čůrání? Jen koukat a kdybych byl z toho hodně vzatej tak bych vám ukázal jak vystříknu ze sebe. Já jsem četl co jste dělaly dneska a už jsem po tom taky hotovej.

Klára (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Dnes jsme si vyjely vláčkem do Kryštofova údolí a tam se chvíli toulaly a pak jsme jely zpátky a už jsme zase spíš doma a večer budeme spinkat na domečku kousek vedle. Užíváme si ještě volných dní. V Kryštofově jsme čůraly venku v takovým háji pod stromem a já jsem se dívala víc tedy jak holky čůráme a Miška hned na bobečku vytryskla rychlým proudem z pipinky mírně dopředu a dělala loužičku a Niki kousek vedle čůrala taky hodně ,ale čůrala tak všude okolo pipinky a až pak se jí udělal přímý pramínek a čůrala víc dopředu. Moje pipinka čůrala spíš dolů pode mně ale pak se trochu rozevřela a už jsem taky proudila jako holky mírně dopředu. Osušily jsme se kapesníčkama a podruhé jsme čůraly pod viaduktem a to chtěla spíše Niki a hned jí to šlo rychle ven přímým pramínkem, Mišce ani mně se tolik nechtělo,ale vyčůraly jsme se taky Miška udělala kratší ale rychlý proud a já začala čůrat asi nejpomaleji nejprve jen slabě a pak chvíli víc a pak zase trochu slabě a už to bylo.
Dnes už si večer víno nedáme Miška večer než jsme šly spát z toho trochu na záchodě blinkala po něm,protože jí z vína pálila žáha ,ale pak to zapila colou a už to bylo dobrý. Tak si dáme nealko a odpoledne jsme taky koukaly na videa ze Zanzibaru a já jsem měla velkou radost, že to mohu Mišce ukázat a ta zase naopak byla z toho až dojatá a opravdově se v jednu chvíli rozplakala touhou se tam taky podívat a hlavně jí učarovaly zvířátka. Já ji hned objala a pohladila a ona se z toho pomalu dostala a slíbily jsme si, že se tam společně určite podíváme a budeme si na to ode dneška spořit a je to náš tajný plán. Libor si zítra vezme volno a přijede už dopoledne za námi a chce taky pozdravit Mišku a pak zůstane u nás a jestli pojedeme na chaloupku tak pojede s námi. Tak se na něj taky těším a bude to doufám moc fajn. Zase mi ale bude smutno až Miška bude odjíždět a to zase obulím já nebo obě. Já si uvědomuju,že je to pro mně kromě rodiny další nejbližší člověk přestože nějaké kamarádky tady a ve škole mám,ale Miška je daleko víc než běžná kamarádka.

Šišmiš (St, 6. 5. 2020 - 20:05)

Holky já z vás nemůžu, vlastně můžu,musím. Nádherný čůrání!

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Čůrala jsem před chvílí. Na zahradě hned jak jsme přijeli a hned to šlo až jsem se mohla počůrat,ale stihla jsem to vydržet než jsem si stáhla kalhotky a punčocháče a až potom jsem začala hned hodně čůrat.

Mirek (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Anetko všiml jsem si,že často čůráš hodně. Je to tím,že to vždycky necháš hodně naplnou a má što na krajíčku a na honem? Nebo čůráš i normálně málo když jdež na záchod? Moc tě pozdravuji. Měl jsem dnes hodně práce - brigáda-,a tak se ozývám až teď.

Aneta (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Mirku ja čůrám opravdu někdy narychlo a hned a někdy málo ,ale u mně je to tak,že když se mi chce,tak doma je to zajímavý,protože si na záchodě sednu a to se mi čůrá postupně rychle, ale venku je to jiný, když se mi chce venku tak už když si vyberu místo kde se vyčůrám tak asi na to myslím a to se mi chce najednou rychle víc a víc a pak jen stáhnu kalhotky a hned čůrám a hned hodně. Dnes mám kalhotky bílý a punčocháče a když bude teplo vezmu si sukni.

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Holky takový čůrání......já bych chtěl být tím nočníkem (sranda).

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Anetko ahoj. Tak tomu rozumím ,já to mám zase když se blížím domů tak se mi chce víc. Co budeš dnes dělat?

Aneta (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Mirku to já mívám když jdu domů taky často a chce se mi víc. Jednou jsem to nevydržel a a hned jsem čůrala za naší brankou,protože bych těch pár metrů nedošla s už to povolování. Už jsem se vyčůrala venku i dnes hned to šlo a proudem mi to teklo z kočárku přes pipinku do trávy, kterou jsem počůrala tady za domem opravdu hezky. Teď mám tady jídlo a otec se dohodl na Svojanově že tam zajedeme na prodloužený víkend. Snad tam budou i kamarádky.

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 20:05)

Anetko jsi ve Svojanově?

Jindra (St, 6. 5. 2020 - 14:05)

Jsem skaut a tuhle praktiku jsme vždy dělali, čůrání hezky společně holky a kluci. U toho jsme se okukovali.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 14:05)

Holky čůrejte a pište víc. Nějak jste zlenivěly.

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 11:05)

Už jsem čůrala,ale na záchodě, protože teď jedu s maminkou nakoupit a tak se vyčůrám venku až přijedeme

Mirek (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Anetko dobré ráno. Jak se máš? Máš pipinku
hezky vyčůranou?

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Mám ji vyčůranou a hezky hodně . Mám se dobře, mám kalhotky krajkový světlé modrý průsvitný až na pipinku a silonky světlý a sukni taky modrou . Venku budu čůrat asi později až se trochu oteplý.

Klára (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Včera jsme společně vypily tajně lahev růžového vína a tak jsme se uvolnily a spinkaly jsme dlouho ale musely jsme v noci čůrat. Teď dělám pro nás snídani a tak napíšu třeba zase navečer jaké jsme měly nejen čůrací zážitky.

Reklama

Přidat komentář