Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Aneta (So, 9. 5. 2020 - 10:05)

Vyčůraná pipinky Anetka tě Mirku zdraví. Jsem moc ráda, že se ti moje psaní o čůrání líbí a začíná mně to lákat udělat to s tebou. Stydím se ještě ,ale vím že po tom toužíš se mnou to zkusit. Teď jsem čůrala venku dost hodně najednou,ale trochu mě bolela pipinka jako dovnitř ,abych po včerejšku nechytla nastydnutí. Byly jsme trochu nalehko u ohně, snad se to zklidní. Co budeš dnes dělat?

Mirek (So, 9. 5. 2020 - 12:05)

Dnes se budu poflakovat,asi půjdu na kolo a navštívím kámoše . Já bych s tebou čůral až bych brečel jestli mi to nabídneš tak kdykoliv hned jedu ta tebou. Odkud vlastně jsi? Vím jen,že na Svojanov jezdíte na dům po rodičích. Už se nemůžu dočkat až budeš potřebovat čůrat. Napiš mi třeba i detaily. Moc se těším.

Aneta (So, 9. 5. 2020 - 12:05)

Už se mi chce,taky bych zkusila z legrace jako Klára do nočníku,ale tady žádný nemáme. Tak to ještě vydržím a pak se vyčůrám.

Pulec (So, 9. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj Anet jak se máš a stále suhá

Pissík (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

Holky vy mi dáváte po ránu nálož. Já si to přečtu jednou ,dvakrát a už to pude ven.

Klára (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

Sedím venku na zápraží a piju kafe. Libor ještě polehává,ale já se potřebovala hlavně jít po ránu vyčůrat a hned jsem se opřela jednou rukou o zeď a na bobečku to pustila do trávy. Pipinka mi čůrala tak normálně, čůrala jsem pod sebe a ne moc prudce,prostě to klidně vyteklo normální intenzitou. Nikolka taky přišla ven a ta čůrala víc a dělala silnější proud,ale to proto,že prý v noci nebyla a už chtěla ráno do nočníku,ale jak slyšela že jdu ven,přišla za mnou a pustila to tady. Máme tady kola a tak dnes pojedeme na výlet po okolí. Je tu krásně.

Mirek (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

Anetko to byl od tebe nádherný dárek na dobtrou noc. Vůbec jsem nemyslel,že se tak pozdě ozveš. Otevřel jsem až ráno. Jsi zlatíčko. Krásný, věřím že bohatě čůrací den !!!

Aneta (Pá, 8. 5. 2020 - 23:05)

Už jdu spát. Vyčùrala jsem se s Monikou venku,chtělo se jí chtělo nutně a utekly jsme za barák ona rychle stáhla kalhoty a hned čůrala velký proud a já taky ale menší. Prý to držela dlouho a trochu si učůrla do kalhotek když se svlíkala,ale to nebylo vidět, asi jen pár kapiček než pak pustila velký proud z pipinky.

Puluj (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Přidávám se i já.

Klára (Pá, 8. 5. 2020 - 17:05)

Moc si to vše užíváme a jestli nevadí napíšu později více. Budeme grilovat s posedime u ohýnku.více napíšu třeba ráno. Omlouvám se, ale myslím na spřízněné dušičky.

Martina (Pá, 8. 5. 2020 - 19:05)

Já na tebe taky myslím Klárko. Jen si to užívej. Zítra jedu k sestřenici a taky budeme dělat oheň. Je krásné počasí tak to k tomu úplně láká.

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 18:05)

Klárko užívej si vše a těším se na nové čůrání a jsem potěšen že na nás myslíš taky, ale hlavně čekám na Anetku jestli se ozve. Ta je můj čůrací andílek.

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Jé, tak napiš jaké to bylo.Těším se hlavně na tebe.

Aneta (Pá, 8. 5. 2020 - 19:05)

UŽ jsem doma ale budeme opékat maso a Monika přijde i s rodiči. Byly jsme spolu venku vyčůrala jsme se já víc ona jen málo a třeba se ještě vyčůrame někde venku poblíž ohně.

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Holky móóóc čůrejte a pochlubte se jak jste udělaly z pipinek dámské loužičky. Je to boží zážitek.

Matlák (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Kdo mi dáte čůrání,?

Aneta (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Byla jsem venku a vyčůrala se na konci zahrady za malou zídkou. Teď mi to šlo rychleji než ráno .

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Krásný. Nebudete spolu čůrat taky s tou holkou z Jestřebí? Plánujete výlet někam?

Aneta (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

Půjdeme ven a já se klidně vyčůrám když se mi bude chtít a Monika ta když potřebuje tak se mnou se klidně vyčůrám taky.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

někdo si tu vypisuje sám se sebou.Klárka Martina Majka Pissik Mirek.Stejna IP adresa.

Reklama

Přidat komentář