Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 09:05)

Nikola opravdu se stává vyspělejší. Už měla měsíčky?

Mirek (Út, 12. 5. 2020 - 08:05)

Super!!! Anetko i tobě dobré ráno.

Klára (Út, 12. 5. 2020 - 07:05)

Dnes jsem se vzbudila krátce po páté s plnou pipinkou ,že se dojdu vyčůrat aNiki asi půjde taky. Už se taky trochu chrula,ale všimla jsem si,že má ruku mezi nohama v kalhokách a že se chruje trochu jinak a že si s pipinkou hraje a dělá jí to dobře. Nejprve mně to trochu zmátlo,ale byla jsem tichá jako myška a na plnou pipinku jsem skoro zapomněla. Niki se asi povedlo se uvolnit úplně, v jednom okamžiku na chvilku přestala dýchat a pak několikrát vydechla rychle za sebou a v jejím těle to trochu zaškubalo tam dole.Jen jsem se bála aby se nestalo to,co Mišce,jak se u toho počůrala. Niki ne ale hned se chrula ven z postele,že musí čůrat a tak jsme šly a ona hned udělala z pipinky prudký proud jak byla plná a já pak čůrala po ní a taky to samý hodně vydatně. Šly jsme ještě spinkat ale já už neusnula a jen jsem ji v pelíšku pohladila a zašeptala,že je moc hezký,že si hraje s pipinkou a že já to někdy dělám taky a že to je naše třináctá komnata a nikomu to nepovíme.Ona se nejprve naštvala a otočila ode mně a to mně bylo líto a řekla jsem jí to hned a skutečně jsem až začala plakat. Nakonec jsme se přitulily a ona se přestala strachovat,že vím něco,co si myslí,že nevím a řekla mi,že to někdy dělá a je to moc hezký a tak si o tom povíme víc až po snídani. A jsem zvědavá na její "objevy" na svém těle. Je jí sice jedenáct,v červnu už dvanáct, prostě už to bude asi větší holka.

Šišmiš (Po, 11. 5. 2020 - 22:05)

Viadiukt,děkuji holky. Super! A co zítra? Anet ty už jsi taky moc šikovná....

Martina (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Pozdravuju holky z Mimoně! Tady je taky hnusně. Zítra nechte pipinky odpočívat a čůrejte jen na záchodě aby vám nenastydly. Krásný pelíškování. Já se taky občas pelíškuju s kamarádem i přes pipinku jako ty a je to moc fajn.

Diana (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

To já ani tlačit nemusím,mně to jde samo a rychle.

Klára (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Dnes se nám výlet moc nepovedl protože začal foukat studený vítr a pršet a tak jsme se vrátily podbně jako tady píše Aneta, taky domů. Bouřku jsme tady neměli a nakonec jsme se jen vyčůraly pod viaduktem a už nám na pipinky foukalo,protože jsme měly obě sukni . Já jsem hodně zatlačila ,aby byl hned prudký proud a bylo to rychle a Niki mně napodobila a taky zatalčila a tak jsme prohnaly čůrání pipinkami hodně rychle. Teď jsme vylezly ze sprch a Niki byla víc zvědavá jakou mám pipinku a tak jsme si je pohledem poměřovaly ale máme je skoro stejné,Niki moná trochu menší než já,ale spíše jsme to braly jako srandu. Budeme se pelíškovat a snad zítra bude lépe než dnes abychom mohly ven. Miška je v pohodě a Libor taky a tak zase napíšu zítra.

Pissik (Po, 11. 5. 2020 - 18:05)

Moc se vám to holky povedlo. Mně taky...

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

Anetko v neděli máš svátek,co kdybych se zastavil? Není to blbý, jestli už tedy nemáš program.

Aneta (Po, 11. 5. 2020 - 18:05)

Jé to je škoda,ono to bude spíše rodinné co třeba později? Za týden? Napíšeme si. Byla jsem venku a hnala se bouřka a tak jsem venku nakonec nečůrala ikdyž se mi hodně chtělo. Doběhla jsem před deštěm těsně domů a ihned jsem běžela na záchod s rukou na pipince,protože jsem to nemohla vydržet a stejně jsem se trochu počůrala přes kalhotky do ruky a tak jsem to nechala na sobě a do záchodu jsem vyčůrala všechno v kalhotkách a pak se opláchla ve sprše a kalhotky vyprala v ruce. Prostě jsem rezignovala,stejně už to šlo.

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 21:05)

To se stalo kdysi ségře taky a prostě to nechala být. Ty jsi Anetko úžasná, že se nestydíš to napsat a přiznat. Já jsem z tebe úplně vedle a chci tě vidět. Chápu,že toho 17. By to asi nebylo zase moc ok,ale jak dáš echo jedu za tebou. Ach ,ani nevíš,co se se mnou děje a jak se těším až napíšeš a nemůžu si pomoci,já se u toho čtení musím vždycky pomokřit.. Jiný holce bych to takhle otevřeně nenapsal. Taky to chce odvahu.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

nechutný

Kikina (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Tak to nečti.

Peefreak (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Moc fajn je dělat "přímé přenosy" z čurání. Holka, když se jí moc chce, ti zavolá, a ty posloucháš v mobilu, jak krásně čurá. Nejlíp je to slyšet na záchodě - ten cvrkot do mísy. Pokud potřebuješ taky, tak se můžeš přidat. Poslouchá pak zase ona. Dělali jsme to s jednou holkou,a bylo to moc fajn.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 10:05)

Holky, je ve vašem čůrání nějaký rozdíl, když při tom máte menstruaci?

Prosím tě, (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

kluk, kterej to píše, tohle neřeší.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

tak jasný, možná proto mě to zajímá, chápu, že některé z vás se o tom stydí mluvit, ale kdyby tu byla nějaká, co s tim nemá problém, tak budu rád, když mi to objasní :)

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

To se budu moc těšit holky,Luki tys musel být v extázi,tohle já zažít...Anetko dobré ráno, sluníčko moje,vyčůrej se prosím pro mně.

Aneta (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Ahoj Mirku já budu pro tebe čůrat přes den a ráda. Teď jsem taky čůrala ale na záchodě ale i to druhý. Vezmu si sukni na den a kalhotky mám růžový a silonky,ale jestli bude teplo tak si je svlíknu. Mám kratší sukni modrou. Taky ti přeju hezký den.

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Moc se těším Anetko.

Reklama

Přidat komentář