Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jane (Út, 12. 5. 2020 - 23:05)

Ty to nevíš? Já teda jen občas čtu, ono už je to nudný, ale tady se ví, že to píše jeden člověk asi muž, žena by to tak nepsala, někdy je to au au, jindy trapas

Oskar (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

To s mi dala brouka do hlavy 0). Snad bych to poznal. Ale když se mi tady reprezentuje holka jako holka,moje vědomí to přijme jako fakt a nepátrá dál . Ale kdyby to psal chlap? Dost úlet. Ale Aneta a Klára jsou fakt strašně autentický. To musí být holčičí styl,jsou tam takový detaily a pocity, který chlap nemá si myslím.

Jane (Út, 12. 5. 2020 - 23:05)

Naopak, to by holka nikdy nenapsala.

Renča (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

To je pravda, ten styl hlavně u Kláry je dost identický. U Anety váhám ,která holka v patnácti by takhle až panensky naivně do detailů popisovala klukovi,kterého nezná,co má na sobě a jak jí to teče z pipinky, když čůrá? Asi málokterá, ikdyž můžou být výjimky
a chce se tím zalíbit a provokovat.

Pissík (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

Holky, to je teda nářez. Já se dostal k netu až večer a souhlasím,že lepší než viadukt je to vaše čůrání na bruslích, ale super je i to hraní s pipinkou. Zase mám krásnější večer díky vám!

Mirek (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Anetko myslím na tebe a jestli už nenapíšeš nevadí,krásnou dobrou noc a těším se na čůrání s tebou. Snad někdy. Ani nevíš jakou mám v sobě touhu.

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Mirku já jsem v posteli a je mi špatně a rodičům taky a asi jsme snědli něco špatného,proto ti nepíšu. Maminku to chytlo odpoledne a mně asi kolem pátý a šlo mi to na obě strany a tak mám jen hořký čaj a nic radši nejím. Tak mi drž palce ať to zaspím a mám klidnou noc.

Mirek (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Anetko. Moc na tebe myslím. Už je ti líp? Jestli ne tak odpočívej a o čůrání si budeme psát až ti bude dobře. Mám tě moc rád a těším se až mi napíšeš.

Klára (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Tak jsme si udělaly výlet na kole do lesa a pak jsme si je zamkly a nasadily brusle a chvilku jsme se projížděly, ale byla opravdu zima a tak jsme se nakonec vrátily domů. Ikdyž jsme se vyčůraly doma tak se nám chtělo čůrat i venku a bylo to takový legrační. Mně se chtělo a Niki taky a jak jsme byly na bruslích a byly opravdu prochlazený nedržely jsme moc stabilitu a tak když se NIki rozhodla,že se musí vyčůrat já jsem si stoupla do trávy a ségru jsem držela za ruce a ona se mezitím svlíkla a vyčůrala se přede mnou na zem ,ale bylo to takový nesouvislý čůrání, protože moc nedržela stabilitu a tak to občas v pipince trochu stopla nebo si počůrala stehno, ale nakonec to zvládla. Pak jsme se vyměnily a já ale už čůrala stabilněji a tak jsem udělala hezký nepřerušovaný proud,ale byla jsem asi hodně blízko Nikoly a nevšimla jsem si, že mi to z pipinky čůrá najednou víc dopředu než dolů a počůrala jsem dokonale její pravou brusli . Nakonec jsme se tomu zasmály,protože se zase tolik moc nestalo a ponožku měla suchou. Návštěvníku když já mám holčičí dny tak mívám v pipince většinou tampon a ven kouká jen z něj malý ocásek a ten si bohužel vždycky počůrám,to jinak nejde pokud si tampon nevyměním a tak to ho vyjmu ,vyčůrám se a dám si jiný nový.. Tampon mi někdy tlačí na močovou dírku a čůrá se mi pomalu,ale není to moc často ,většinou když čůrám s tamponem čůrám normálně i do prudšího proudu když potřebuju nutně.

Martina (Út, 12. 5. 2020 - 20:05)

Vidím Klárko,že jsi měla bohatý den a to je dobře. Já byla v práci a teď odpočívám a čtu si to všechno a píšu ti. Já žádný čůrací příběh dnes nemám,ale myslím na vás a do pelíšku vám posílám kytičky na dálku. Jen na okraj. já si začala zkoumat to co mám mezi nohama ještě dříve než tvoje ségra asi v devíti a dělalo mi dobře,když jsem si mohla na ní rukou tlačit na určitém místě ale k vrcholu jsem dospěla až později kolem patnácti let s klukem. Sama jsem ten vrchol nikdy neprožila do té doby.

Sedmnáctý (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Kláro, dnešní všechny tvé příspěvky jsou exkluzivně podané. Vystihla jsi to podstatné neuvěřitelně. Jen přemýšlím,zda vědomě nebo nevědomě,ale na výsledek to nemá vliv. Poklona.

Matlák (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Holky já bych chtěl s vámi čůrání . Dnes jsem sledoval holku a ta to pustila za kulatinama dřeva a já si ho musel hned vyhonit tak mně to rajclo až jsem hned vyteklej byl u těch dřev u tý louže co po sobě nechala. Krásný chcaní. Byla to holka co znám trochu.

Šišmis (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Jo,jo,jo !!! Klárko tohle je fantazie. Proč já jsem byl zaměřenej jen na ten viadukt? Čůrání na inlajnech a kdybych tě já mohl za ty ruce při tom držet.... Tohle mně chlapsky dostane, to slasného vrcholu.

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 16:05)

A v kalhotkách na pipince dvanácticentimetrový kolík, víc mi do 55let nenarostl ale je to s vámi fajn

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

A jak to máš s měsíčkama ty Klárko? Je v něčem rozdíl, když jdeš čůrát venku během nich? Jinak přeju příjemný výlet a čůrání.

Klára (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Návštěvníku Niki ještě měsíčky neměla a trochu jsme se o tom bavily a ona byla spíše zvědavá jak to mám já a Libor a tak. Taky jsem ji ubezpečila ,že to opravdu neřeknu mamče, že si hraje s pipinkou, toho se nejvíc bála a řekla jsem jí, že je to normální poznávat své tělo a od toho taky pipinku máme abychom věděly ,co je hezký s klukem i bez něj. Nějak to snad pobrala. Pojedeme ven asi na kolech, ale je tady chladno a tak se oblékneme teple a čůrat budeme venku jen tam kde nefouká a je sluníčko a nebo se to budeme snažit vydržet až domů. Asi pojedeme zase do lesů ,tam jsou hezký rovný úseky a včera jsem našla na zahrádce už první houby tady, špičky a tak si uděláme z nich polévku. Moc se těším až porostou hřiby a na chaloupce kolem Tanečnice je jich spousty od pravých až po jiné jedlé. Tady se chodí na houby taky právě hlavně do lesů,kde bylo dřív vojenské pásmo a kam chceme s Nikolou teď vyjet. Vyčůráme se radši doma, venku je opravdu chladno,ale naštěstí neprší a je sluníčko.

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 11:05)

Mirku zatím čůrám jen na záchodě, venku je chladno. Odpoledne to zkusím venku.

Mirek (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Nic se neděje Anetko, jsem v práci , ozvu se večer. Třeba se do té doby moc hezk pro mně vyčůráš....

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

Mirku už jsem se vyčůrala a hned píšu. Jsem za domkem na sluníčku a není sem vidět. Tdy jsem stáhla kalhotky a uvolnila pipinku a začala jsem čůrat a za chvilku už jsem měla hezky větší proud a loužičku pod sebou a tekla dopředu a do trávy. Pipinku jsem si osušila kapesníčkem. Mám na sobě modrobílou sukni, silonky a bílý kalhotky s krajkou.

Mirek (Út, 12. 5. 2020 - 16:05)

Anetko krásný! Já bych chtěl strašně moc s tebou zkusit čůrání. Já jsem z tebe úplně vedle. Myslím na tebe každý den a když mi napíšeš takový hezký čůrání tak já se z toho jak říkáte u vás ..uteču. Jen pro tebe.

Reklama

Přidat komentář