Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Nech už toho. Být Liborem, tak si s tebou popovídám. Začíná to být otravné, to tvoje vzpomínání.

Puluj (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Hm,a vaše nekorektní poznámky jsou prosím vpořádku ?

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

No nevím, ale kdybyste měl dívku jako Klára a navštěvovali by ji kluci z diskuze i doma, vy byste byl rád že je o ni zájem? Ano?

Puluj (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

Tak za prvé Klára má trvalý vztah,je zasnoubená a ostatní kluky si nepřipustí. Za druhé, kdyby byla volná, tak bych to vnímal trochu jinak. Libor je pro ní mimořádná životní šance a opora. Ona vedle něho významně uznává a je méně křehká jako prve.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

Tak proč to ti ostatní nerespektují, že je zadaná? Kdyby tedy byla jen vaše dívka a nebyla zasnoubená, jsou normální ty srceryvné výlevy Olivera. To jako vážně?

Puluj (Út, 3. 11. 2020 - 10:11)

Proč ne? Oliver je již pán středního věku co sice fabuluje, ale myslím, že je neškodný stejně jako například Mike, jemuž věřím, že se ukojí u Kláry ,ale nejde dál. Pak tu je nějaký Kluk ,což je kapitola daleko významnější. Ten může být hraniční osobnost a mohl by i škodit. Matláka myslím netřeba komentovat, tady mám silný pocit, že to píše jako recesi mladá dívka a náramně se tím baví. Když neumí dát dohromady slovo, jak může mít text se správnými mezerami mezi slovy atd.

No, (Út, 3. 11. 2020 - 11:11)

ono je to tady všechno jen recese, však víš:))

Puluj (Út, 3. 11. 2020 - 11:11)

A jak jsi k tomuto názoru dospěla? Osobně se mne to dotýká, protože já nepíšu recesi a zcela se orientuju v psaní Kláry, což je pro lidi, kteří mne znají, dost neobvyklý úkaz. Nikde kromě tohoto plédu se diskuzí neúčastním, ale ten samotný příběh mne zajímá a zde se mohu zcela jistě mýlit v úsudku, ale toto podle mne recese není. Přijmeme fakt, že rodina Janouškových je skutečná nebo není a autor je Libor. Mne ale víc zajímá samotný obsah a jeho vyjádření. Nebuďme naivní a připusťme, že jméno a místo může být fikce ,aby nebyla odhalena skutečná rodina nebo autor, to přijímám a je to pochopitelné.

Lucka (Út, 3. 11. 2020 - 10:11)

Souhlas!

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 10:11)

S Matlákem souhlasím. Něco jiného je tak mluvit a něco jiného tak psát. Ostatní už nechám být.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 22:11)

Přesně! Chtěl jsem to taky napsat, ale ty jsi mě předběhl. Znám kluka který se dost podobně vyjadřuje. Ale to neznamená, že tak taky píše.

Klára (Po, 2. 11. 2020 - 18:11)

Přijeli jsme domů. Vybalujeme a přeorientováváme se na Mimoň. Na domečku musíme zatopit a tak budeme spinkat tady u mamči. Ozvu se víc zítra. Počůraly jsme s Nikou hned tady na zahradě hezky pipinkama trávu a víc zase příště napíšu.

Šišmiš (Po, 2. 11. 2020 - 20:11)

A dnes to konečně přišlo Klárko? nebo když tam nebudete,tak to bude na poště.

Žaneta (Po, 2. 11. 2020 - 18:11)

Krásný večer a vzpomínka ode mne!

Holkočůr (Po, 2. 11. 2020 - 14:11)

Vivien,už jsi čůrala? Pochlub se jak to nejradši děláš a jak ti to jde. Mně se líbí koukat se nebo si alespoň tady číst jak holka čůrá.

Vivien (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

Čůrala jsem od rána třikrát. Vždycky mi to šlo hezky a všechno jsem vyčůrala. Bylo to na záchodě, někdy i to udělám venku,ale dneska ne.Kdybys na mně koukal já bych se styděla asi bych nečůrala a držela bych to nesvlečená až zmizíš. Vyčůrala bych se jen kdybych to nevydržela, ale kdybys nezmizel tak bych tě už nechtěla nikdy potkat.

Holkočůr (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Škoda ,ale psát si o čůrání budeme ,jo ?

Vivien (Po, 2. 11. 2020 - 19:11)

Dobře, tak ano ,ale ne o každém, to by nešlo,ale když se mi bude třeba chtít hodně nebo venku nebo asi tak.

Andrea (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Mně holky když se chce na záchod tak mám třeba opravdu pocit k nevydržení a musím,ale nejsem schopna se vyčůrat hned. Závidím vám jak tady popisujete ,že dáte kalhotky dolů a hned čůráte a hned prudce. Já mám z močáku do pipiny tak silný nucení, že bych se počůrala až je to dost nepříjemný, ale mně se to uvolní na bobku nebo na záchodě ikdyž se snažím i přesto pomalu a prostě nejprve čůrám mírně ikdybych se pocitově mohla pochat jak se mi chce a až postupně se mi udělá z pipiny větší proud moči a teprve se mi uleví. Je mi devatenáct, byla jsem u doktora a nezjistil žádnou nemoc, prý se to spraví cvičením a po porodu.Má to jednu výhodu, kdybych to nestihla doběhnout na záchod, tak se moc nepočůrám než tam dojdu. Už se mi to nedávno stalo,trochu jsem byla v náladě a pustila jsem to dřív,ale ikdyž jsem to nevydržela, pochcala jsem se jen mírně,protože to moc nešlo ikdyž jsem to už nedržela.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Patrně budeš mít málo elastický svěrač a močovou trubici, která se ti při močení uvolňuje pomalu. Chce to cvikyn na pánevní dno nebo močit tak, že chvilku močíš, pak stoupnout, počkat a pustit znovu a zase za chvilku stoupnout a opakovat do až do samotného vykonání celé malé potřeby.

Reklama

Přidat komentář