Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a měl si na to štěstí spíš venku nebo se to dá nějak udělat i na záchodě?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Venku častěji ale i na záchodě. Někdy kadila třeba čtvrt hodiny než jí to teprv začalo jít ven,ale měla to na kraji vidět celou dobu a zadek plnej,ale nemohla to dostat ven ,často měla až křeče až slzy v očích a já ji pomáhal a hladil a utěšoval a nakonec se to nějak povedlo a s velkou námahou se postupně vykadila.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

i když by mě to z pochopitelných důvodů mělo zajímat jen u zadaných holek a teď díky nově vzniklé situaci konkrétně jen u Báry tak díky za ochotnou odpověď

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

oprava samozřejmě jen u nezadaných no je teda fakt trapnej překlep

Pael (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a mohu se tě teda jen tak na něco zeptat?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

neboj fido mě to posléze došlo. přesně tak to asi dopadne ale dík za podporu a varování

Kaďák (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

A já mám rád obojí a o tom to je.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

tak to jsem rád že nejsem jedinej a co průvdní jevy které to druhé provázejí (prdy) k těm máš jaký postoj kaďáku?

Kaďák (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Prdim přiměřeně.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

aha já myslel že to myslíš tak že se ti to druhé líbí u holek tak proto jsem se ptal jak se ti u nich lbí prdění já se neptal na tebe to si mě špatně pochopil nebo prve já tebe sorry u stejného pohlaví mě to nezajímá jenom u holek.

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Už jsme se vrátily a Libor už byl doma také. Já jsem dovezla mamču i Niku vpořádku,ale jela jsem opatrně, protože tady hustě sněžilo,ale nebylo to namrzlý a tak to šlo. Jak jsme měly pipinky z domova před cestou vyčůraný do posledního pramínku, tak jsme vydržely nečůrat ani u tety nebo cestou a ikdyž jsme tam vypily velký čaj tak pipinka se mi hlásila na vyčůrání až skoro doma a Nikole taky a hned jsme zaparkovaly a zaběhly do koupelny na záchod a Niki hned byla skoro na bobečku a už rychle čůrala z pipinky do záchodu a ani si nesedla a vyčůrala se v podřepu celá a bylo to takový rychlý ale ne dlouhý čůrání, a moje pipinka to měla podobný a ještě jak jsem viděla ségru čůrat tak se mi chtělo víc a víc a taky to šlo hned se staženýma kalhotama prudce a rychle proudem. Návštěvníku já když dělám to druhý tak o tom nepíšu a Jana to vystihla,možná se trochu stydím to napsat ale asi jsem udělala to druhý jako jiná holka když se jí chce. Ale to je tajemství a měl by to člověk dělat sám v klidu, aby se na něj někdo nekoukal. Já bych ani před Liborem se nevykakala a když to bylo nutný a byli jsme venku tak jsem to udělala sama a on se nekoukal a počkal kousek dál až budu a to je hezký. S Nikou to jsme někdy to druhý dělaly spolu venku a s kamarádkou taky, když se nám oběma chtělo najednou, ale to je jiný než s klukem nebo cizím. Půjdeme dělat večeři,koupili jsme cestou pstruhy a tak je uděláme v páře nebo na másle a k tomu brambor a to bude super jídlo. Večer se těším na live camery a nebo si dáme nějaký let na youtube, to byl skvělý nápad ,už ani nevím od koho. Bertíku ty ses neozval dnes, jak se máš a co Kristýnka? a Sluníčko,od tebe jsem četla ráno ,že jsi se vyléčila a i to,že se ti včera motala hlava,a tak jestli jsi pak neblinkala z toho tak to je asi od té nemoci, že jsi slabá. Tak ještě odpočívej.

Šišmiš (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Krásný tvé čůráníčko - moje potěšeníčko! Díky Klárko.

Zuzka (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko zdravím po čase. Je fajn,že maminka to dává a věřím že bude líp. To stěhování se taky blíží, samé změny,věřím,že pozitivní. Myslím jestli Niki nemá hyperaktivní močový mechýř, píšeš,že často močí hodně prudce a okamžitě a když není nastydlá tak to může být. Já to teda nemám, ale kamarádka to má a ta to má ještě horší ta když potřebuje tak musí během pár minut nebo se pochčije a tak to je někdy blbý když ji to chytne třeba ve městě, pak je spásou cokoliv kam není trochu vidět.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Zuzko dobře sis toho všimla. Klárko ať Nikola zkusí když jde na malou a je na bobku nečůrat hned ale pár vteřin to ještě zadržet, tak se naučí víc ovládat svěrač a nebude mít problém.

No, (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

je vidět,že jsi chlap a ne holka. Když to máš narychlo, tak to nevydržíš držet víc ani vteřinu a jak stáhneš oblečení, automaticky to teče ven. To by musela zkoušet,když to nemá taknutný a pak by se naučila potřebu víc ovládat.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Chce to neurologa, je nemocná, normální to není, jak může takhle fungovat.

Ondra (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Zatím se nikdy nepočůrala, kromě nějakého minimálního ucvrnknutí. Ale asi ten močák mít bude aktivnější. Já mám sestru té je už dvacet a někdy když byla situace,že jsem ji viděl jít čůrat,tak taky to měla rychlý.

Ivan L. (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko opět skvostné! Děkuji za bezva čtení a inspiraci.

Mike (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Klárko,fantastická panenko,já jsem se zase odrovnal, ...."udělalo se mi to". (Dobrá hláška Bertíku)

Bertík (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Klárko jsem tady. Byl jsem s Kristyýnkou venku na běžkách tady okolo,ale začalo sněžit a jsme se vrátili domů a já byl chvíli u ní. Ale do pipinky nic nebylo. Ona nechtěla,protože byli doma její rodiče a nebyl tam klid. Ale když jsme přišli a pak jsem byl u ní v pokoji tak chtěla za chvili nad záchod a to dovolila abych s ní a já jí do čůrání dal ruku . Krásně čůrala a měla to takový teplý, ale pipinku si nechala pohladit jen málo, že si byla nejistá, že bych to hodně chtěl do ní, ale nešlo to a já na ní teď doma myslel a chtěl se do ní vypustit a jsem četl tebe jak jsi Klárko čůrala a myslel jsem i na Kristýnku jak mi počůrala ruku tak jsem to teď pustil z lásky k ní a k tobě až všechno Já bych to stejně nevydržel a udělalo by se mi to večer v posteli .

Reklama

Přidat komentář