Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Teda nevím jaký bylo to ranní kafe, ale já jsem musela běžet čůrat už teď po prvni hodině a poslední minuty jsem už tlačila na židli nohy k sobě s rukou na pipince askoro bych se počůrala, ale stihla jsem to na záchod na vteřinku a pipinka se mi mohla tím tlakem učůrat jak se mi chtělo. Niki ta skončila o něco později a taky šla a taky dřív než včera a měla to rychlý, ale já to měla fakt kritický a čůrala jsem víc než ona a to se mi nestalo už dlouho tak brzy po ránu. Asi mě to víc rychleji odvodnilo.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Máme ještě on line. Já vám všem pak odpovím někdy po poledni.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

přeju ti ať s tvou maminkou dopadne dobře a doufám že tě ten smutný zážitek co jsem napsal Mikeovi naopak víc nerozhodil jestli ano tak to jsem nechtěl a omlouvám se ti

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Bojím se, že neúmyslně tím Kláru rozhodiš až si to přečte. To je hodně citlivý a po tom včerejšku.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Včera jsme se opět s Liborem krásně spojili a on se vypipinkoval do mně, ale já jsem se neuvolnila úplně asi proto,že jsem měla s Nikou hodně bohatý den a ještě jsme pak mluvili všichni o tom novém bydlení a jak to všechno bude. Ale to nevadí, Libor mně nádherně naplnil pipinku láskou a já usínala šťastná a zamilovaná. Pomalu připravím snídani Libor chtěl jestli bych mu neudělala báječnou omeletu de slaninou sýrem a do toho trochu zeleného a to mám moc ráda a udělám to pro všechny. Vajíčka máme od tety a i od Helenky ještě a jsou domácí. Ráno jsem se vzbudila a chtělo se mi dost čůrat a Niki už šla taky a měla to hodně a rychlý z pipinky a já chvilku počkala až se vyčůrá a pak jsem musela okamžitě to pustit, chtělo se mi jak jsem čekala na Niki a slyšela jsem jak čůrá, tak se pak to v pipince stupňuje a stlačila jsem si jí a držela na chvilku rukou a vydržela jsem to. Mamča měla včera takový hlášky, že neví co bude a že jestli to nepřekoná tu nemoc a umře tak hlavně aby Libor byl na nás hodnej a aby jsme žili všichni v pohodě. Taky i proto mi to nešlo včera se vypipinkovat . Niki to taky nesla blbě a chvíli večer jsem byla u ní než usnula a ona se rozplakala v pelíšku a já skoro taky ale musela jsem být ta silnější. Niki už je ale dobrá a mamča už taky svítí a Libor se ještě vykuluje, ale přijde na snídani a ještě dnes bude pomáhat tomu novému majiteli, Emil se jmenuje,s tím dostěhováním . My budeme mít dopoledne on line školu, Niki má dvě hoďky a já taky ale dnes je čtvrtek a to je ještě videokonference . Jestli budu s Nikou o přestávce čůrat, a to chodíme většinou po desáté tak už soutěžit nebudeme.

Mike (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Klárko,neboj ,maminka to dá. Ale moje máma i táta taky mívali takový řeči to někdy starší lidi tak přemýšlí. Za čůráníčko děkuji,těším se na ještě hezčí!

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Mikeu to si nenapsal úplně dobře samozřejmě všichni držíme palce ať to Klárčině mamince dobře dopadne. ale já ti uvedu p říklad měl jsem kamaráda který byl na operaci se zubama a museli mu provést tracheotomii adopadlo to špatně takže odešel na věčnost měsíc před svými právě 44tinami. A ry se nezlob Klárko a ničeho neděs uvedl jsem to jen jako zkušenost Mikeovi aby věděl jakej napsal blábol

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Starší ve 44? Ty bláho, chci tě vidět až ti tolik bude, jak si budeš připadat starej.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Je to tak, věk je relativní. Sám si vzpomínám, když jsme byli s kámoši na jedné pracovní akci, všichni kolem 30, ale jeden prozradil, že má zrovna narozeniny 40. Byl nejstarší. A všichni jsme neuvěřitelně koukali, jak je starý. A byl to jen tak malý rozdíl.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Já jsem si včera přečetla jak jsi odpovídala na Karlův dotaz o čůrání, když máš měsíčky a je to skutečně tak a já to mám stejný. Jenže bych to neuměla tak hezky popsat. Jsem o rok starší než ty a mám ještě sestru o tři roky dolů. Nás obě to baví to číst, ale s tou maminkou to bude dobrý, co ty myslíš ? Můžu se někdy přidat a napsat až budu mít zajímavý zážitek s čůráním? Ráno to zajímavý není, to máme každá podobný.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

A nějaký zážitek z minulosti spojený s čůráním ty nebo obě nemáte,? A jak se jmenuješ Holko, Holky ?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Měla jsem tři kluky. Prvnímu se nejvice líbilo, když čůrám a tomu současnému taky. Když jsme byly ještě hodně malý holky tak to bylo jinak a čůraly jsme normálně i před klukama, ale pak jsem se už víc styděla jak jsem byla větší. Až v šestnácti pak s mým prvním klukem. Byl jako tady ten Bertík. Stále mě prosil, až jsem s ním pak chodila čůrat na záchod i když jsme byli někde venku. On si to natáčel na mobil a pak to ukazoval kamarádům a já ho nechala a řekla jsem to doma a otec si za ním došel a pohrozil mu soudem. Teď mám kluka, ale jsme na jedné vlně. Milujeme se a líbí se mu jak čůrám, ale nemusí to mít pokaždé a je to hezká hra s ním. Já jsem Veronika, ségra Vanessa.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Veroniko a jaký máš názor na Kláru. Je jen o rok mladší než ty. A máš nějaký zážitek s čůráním třeba na neobvyklém místě nebo vtipný nebo naopak nepříjemný?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Názor na Kláru tady jak čtu mám hezký a strašně se mi líbí jak to píše, až bych se někdy červenala. Ale bojím se o maminku a jsou tam pasáže, kdy jsem taky u toho brečela. Nelíbí se mi jak to Libor rovou pije, když Klára čůrá. To je hnusný a to bych se pozvracela kdybych to měla pít. Zážitky mám různé, ale promyslím to jak to napsat.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Děkuji za rychlou odpověď. Jsem zvědavý na to s čím se svěříš. A sestra Vanessa má taky nějakou podobnou zkušenost s klukem a močením ? Napsala by?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Zeptám se jí jestli napíše. Ona teď kluka nemá měla jen jednoho a to mi řekla, že spolu měli nejen první sex ale ještě dříve i čůrání. Ale nebudu psát za ní podrobnosti aby se nezlobila.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Holko to já taky ne když si pomyslím jak je to cítit. Pavkolovi tady všichni právem nadávali jak je hnusné to druhé ale myslím že u toho co sem patří je pití čůránek taky hnus.

Holkočůr (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Já jsem to od holky pil mnohokrát přímo z ni a je to fajn. Chce to nemít komplexy.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

buď si jistá že kdybych já byl na místě toho kluka kterej to smí vidět tak bych se jen koukal rozhodně bych to nenatáčel. Jednou by to bylo pro moje potěšení (kdyby to prošlo) tak proč to ještě ukazovat ostatním díky za inspirativní a poučný článek Veroniko

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Ale já bych se s cizím klukem nevyčůrala. Na to zapomeň.

Reklama

Přidat komentář