Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holka 19 (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Já to vezmu za nás obě. Od chvíle jak jsi napsal ten nechutný příspěvek a ty víš moc dobře ,o co šlo jsi si mě ségře znechutil natolik, že tohle je poslední reakce na tebe.

Adam (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

Veroniko, děkuji ti za reakci. Jestli mluvíš o tom z 9. Únor 2021 - 19:43, tak k tomu jsem se tady jasně vyjádřil, že to nebylo psané mnou, což by ti asi dokázal potvrdit nebo vyvrátit Pozorovatel. Chápu, že takový příspěvek jinak působit nemůže, ale já ho skutečně nepsal a to z prostého důvodu, protože samotnému se mi taková představa hnusí. Naivně jsem si myslel, že dokážete poznat co píšu já podle těch starších příspěvků, ale asi ne a tím pádem tomu "milému" anonymovi, který toto za mě napsal a s největší pravděpodobností to bude ten samý, co poškozovat Pavkola můžu poděkovat - podařilo se ti zkazit mi to tady, tak můžeš být spokojený a doufám, že tě ten pocit bude hřát hodně dlouho.

Pozorovatel (Po, 15. 2. 2021 - 18:02)

Adama potvrzuji, co jsi uvedl. Dívky bohužel byly uvedeny v omyl.

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Pokud se Bertík neozve , možná se stydí , že včera byl k Sluníčku otevřený a ona mu napsala, že to ještě neviděla u kluka a bojí se. Sice to moc nechápu, ale chlapi mají různé mozkové pochody. Ale mohl se ozvat aspoň Kláře ,vždyť o nic nejde když už je tady na diskuzi o močení.

Bára (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Klárko a Sluníčko, dobré ráno.

Klára (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Už jsem vzhůru a první noc proběhla v klidu ale nic se mi vůbec nezdálo. V noci jsem musela čůrat , ještě to bylo nepříjemné a pálilo to a počůrala bych se jak jsem zase nemohla vydržet, ale pomohla jsem si rukou a pustila jsem to až na záchodě, ráno jsem taky čůrala hodně, ale už to skoro nepálilo a je to o hodně lepší. Fido, my jsme to neřešili ,že je tento svátek. Libor mi nosí kytičky průběžně a říká, že nemá tenhle svátek rád, protože je prý převzatý z Ameriky. Niki včera usnula a já byla u ní a povidaly jsme si a uhladila jsem jí, že za chviličku už chrněla. Tady nešla čůrat hned se mnou ráno ,ale přišla až teď, když jsem dělala hygienu v koupelně a taky čůrala hodně jako po ránu. Trochu se rozkoukám a připravím snídani. Máme tady krmítko pro ptáčky a ani jsem o něm nevěděla. Nebylo dané ven ,ale je v garáži a tak ho hned budeme dávat ven a za to jsem ráda. Pozdrav a dobré ráno všem.

Sluníčko (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Já jsem taky Klárko vzhůru a čůrala jsem před chvílí a měla jsem pipinku celou mokrou,protože mi to šlo taky hodně přes celou pipinku ale už je mi dobře. Už jsem vyčůraná. My už taky máme dnes školu na dálku. Včera jsem myslela že se Bertík ozve ještě večer,ale neozval se. Myslíš, že se stydí? On napsal,že se stydí přede mnou jak se mu stalo to hezký a tak jestli už nenapíše tak bych byla smutná, protože mi nevadí, že se vyčůral jako Libor,když se mu líbím.

Fido (Po, 15. 2. 2021 - 00:02)

Rád se přidávám k Báře a Pozorovateli s přípitkem, ale tentokrát nesmím alkohol, neboť jdu ráno k doktorovi. - Koukám, že si to datum zase uměli vybrat, přestěhovat se zrovna na den zamilovaných - svatého Valentýna :)

Klára (Po, 15. 2. 2021 - 08:02)

Fido, já to pročítám později zpětně a tak jsem přehlédla ten dotaz,Ťufík je samozřejmě tady s námi a Niki si ho nechala u sebe v pokoji a je s ním šťastná. Je to náš mazlíček. Sluníčko, myslím, že se Bertík ozve. Když psal otevřeně dříve ,co a jak se mu stalo ,tak by bylo hloupý, kdyby se zalekl. Ale to reagoval na mě, ale zase s tebou to řešil poprvé, že se vypipinkoval na dálku s tebou. Tak já volám za nás obě, Bertíku kde jsi????

Ivoš (Ne, 14. 2. 2021 - 23:02)

Já přeji nejen Klárce a celé její rodině , také aby se jim v novém místě dařilo, ale i Sluníčku a Bertikovi, aby našli v sobě společnou motivaci, protože Sluníčko bude potřebovat oporu a nové podněty pro svou zraněnou duši. A to můžou Bertík a Klára tě smutné dívce hodně pomoci.

Tom (Ne, 14. 2. 2021 - 23:02)

Souhlasím.

Willy (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Sluníčko, omlouvám se.

Holkočůr (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Tak můj odpolední lov na čůrající holky výsledek...nula. hoši, co jste byli úspěšní, bledá závist.

Ivan L. (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Začínáte novou změnu ta ať je jen příjemná. Pozdrav do nového domu i ode mne s přáním andělských snů ,které se vyplní.

Simona (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Tak dnes opravdu poprvé v novém do rána? Tak hodně štěstí Kláro a na maminku se ani neptám, myslím, že je v pohodě a tu radioterapii dá podruhé také v pohodě. Mám z toho upřímně radost. Dobrou noc.

Šišmiš (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

A je to definitivní. Zamáčkl jsem slzu. Teď už bude čůráníčko odjinud.

Hele, (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Jestli tam bude Klára a Nikola jezdit do školy, tak to si piš, že tam někde se občas vyčůrají venku. Takže do léta klídek, bude čůráníčko i odtamtud si myslím.

Pozorovatel (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Myslim že kromě data 12.2.2019, přibude ještě dnešní významné datum 14.2.2021, kdy Klára s rodinou poprvé oficiálně začala bydlet první nocí v novém místě. Tak ať je vám tam co nejlépe. Nikdo dnes nenavrhl přípitek, ale já si ho já na vás musím dát .

Bára (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Já se Pozorovateli přidávám . Krásnou dobrou první noc a jen ty nejhezčí sny Klárko.

Ondra (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Myslím na vás , tak ať se vám tam příjemně bydlí a první noc prospíte bez rušivých snů! Příjemný večer a dobrou noc ,plnou lásky a tajemných splněných přání.

Reklama

Přidat komentář