Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Tak dnes opravdu poprvé v novém do rána? Tak hodně štěstí Kláro a na maminku se ani neptám, myslím, že je v pohodě a tu radioterapii dá podruhé také v pohodě. Mám z toho upřímně radost. Dobrou noc.

Šišmiš (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

A je to definitivní. Zamáčkl jsem slzu. Teď už bude čůráníčko odjinud.

Hele, (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Jestli tam bude Klára a Nikola jezdit do školy, tak to si piš, že tam někde se občas vyčůrají venku. Takže do léta klídek, bude čůráníčko i odtamtud si myslím.

Pozorovatel (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Myslim že kromě data 12.2.2019, přibude ještě dnešní významné datum 14.2.2021, kdy Klára s rodinou poprvé oficiálně začala bydlet první nocí v novém místě. Tak ať je vám tam co nejlépe. Nikdo dnes nenavrhl přípitek, ale já si ho já na vás musím dát .

Bára (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Já se Pozorovateli přidávám . Krásnou dobrou první noc a jen ty nejhezčí sny Klárko.

Ondra (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Myslím na vás , tak ať se vám tam příjemně bydlí a první noc prospíte bez rušivých snů! Příjemný večer a dobrou noc ,plnou lásky a tajemných splněných přání.

Jana (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Klárko, holky , krásný večer v novém bydlení poprvé!

Klára (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, taky na tebe myslím a v klidu se vyspinkej. Martine ten pocit je nepříjemný jako v pipině a do močáku, že to je jakoby celý chycený a když potřebuju čůrat tak to nepříjemně až trochu pálí uvnitř a hned čůrám a jako by se mi chce i dál i když už jsem vyčůraná. Je to maličko lepší, ale ještě to není dobrý. Návštěvníku , jestli nás naženou do školy, tak budeme asi dojíždět a já vezmu Niki ráno a odpoledne zpátky, uvidíme jak to bude, ale snad bychom to taky zvládly, obě jsme spíše skřivani a tak nám nevadí vstávat brzy. Tak uvidíme. Niki už je poprvé u sebe v novém a tak půjdu za ní a až bude chrnět tak půjdu k nám . Mamča už taky odpočívá a dívá se na zprávy a je snad v pohodě. Tak se zase ozvu zítra.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Tak Kláro ať hlavně Libora nenapadne teď pít tvou moč, když jsi nastydlá. Máš v ní hodně bacilů a mohl by z toho dostat engínu nebo žaludeční problémy. Klidnou nic.

Sluníčko (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Klárko myslím na tebe aby tě pipinka nebolela a taky myslím na Bertíka. Už je mi lépe .

Klára (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

Dnes tady byl krásný zimní den, ale odpoledne jsme se byli trochu projít do vsi a pak jsme se zajeli podívat k řece a taky moc hezký a vrátili jsme se zase zpátky. Budeme poprvé tady spinkat , mamča v té ložnici napravo za obývákem a my nalevo v chodbě jak máme ložnici a obýváček a menší kuchyňku a ségra má vedle větší samostatný pokoj a tak už tam má své království. Máme tady koupelnu a záchod ,takže je to jako u nás tahle část ,ale je tam navíc sauna a vířivka a to budeme taky využívat. Niki chtěla, abych s ní spinkala do rána, ale já chci být s Liborem a slíbila jsem jí, že u ní budu a až usne tak půjdu k Liborovi. Je to podobný jako v Mimoni, akorát v Mimoni jsem měla já pokojík blíž k obýváku Niki až za mnou dál a teď to je obráceně. Niki ho má blíž a my s Liborem zase dál a je tu ten obývák a kuchyňka, ale ze začátku budeme spíš používat tu kuchyň hlavní. Mamča se tváří spokojeně a zítra v úterý má mít v Liberci tu druhou ozářku a tak se uvidí, ale asi ji tam vezme Libor a zpátky abych nezmeškala výuku. Pipinku mám stále citlivou, ale nemám teplotu a jsem na čajích. Čůráme jen doma ,ale já jsem učůraná častěji a když jsme přišli z venku tak i když jsem byla před tím, tak jsem běžela a nemohla jsem vydržet, ale nechtěla jsem to pustit venku a tak jsem s rukou na pipince pospíchala na záchod ,ale než jsem si sundala všechno už jsem stejně trochu pustila do kalhotek a tak jsem si je vyměnila a i punčocháče radši. Nevyčůrala jsem hodně moc ,ale asi jsem nastydlá a tak mě to trochu zlobí. Niki ta čůrá méně často a normálně a venku vydržela ,že ani nešla čůrat, když jsme se vrátili. Sluníčko dnes tady zapálíme svíčku v novém domě na nás a štěstí a zdraví a tobě pošlu velkou myšlenku lásky a pohody a věřím, že je ti už lépe a že s Bertíkem si budete hezky psát a třeba se seznámíte i víc. Feetmane, ty se ptáš stále na to samý, My si o nožky pečujeme a tak jsou celkem hezký a nepáchnou a kdyby někdy byly ošklivý a uťapkaný tak si je omyjeme a vezmeme si čisté ponožky nebo silonky a zase to bude ok. Tak se neptej na takový hloupý otázky stále dokola. Budeme mít večeři, žádnou slavnostní, ale normální.

Martin (Ne, 14. 2. 2021 - 18:02)

Jaký máš jako holka pocity tam dole v pipince když musíš nastydlá jít tak nutně čůrat? Mě by to zajímalo. A taky přeju první noc v novém maximální.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 18:02)

A už víš jak ti bude se školou? Prý vás od března naženoj do lavic. To asi na dojíždění nebude optimální až do Český Lípy a ségra do Mimoně.

Fido (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Právě kvůli tý škole jsem tenkrát psal, že by mohl při dobré vůli majitel počkat do konce školního roku. No ale ono je to přece jenom ještě za 4 měsíce... - A kde bydlí Ťufík? :)

Lucka (Ne, 14. 2. 2021 - 18:02)

Myslíme na vás. Krásné sny večer a na ty močový cesty si pořiď businky. To tě asi v noci vzbudí, tak aspoň pořádně počůraš a pokřtíš záchod . Pa.

MAjka (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

No tak v tyhle době pokud musíš venku tak nemáš jistotu. Kamery nebo nějaký lovci jako Holkočůr nebo i náhodně tě někdo uvidí. To se nesmí prostě řešit, jinak by byl člověk počůraný . Ale většina lidí je normálních a když vidí holku jak ji prostě přepadla potřeba a musí, tak jsou slušní a neočumujou.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

Ale je to hezký vidět jak holka čůrá. Každá je jedinečná a originální.

Sluničko (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Já na tebe Klárko taky myslím abys byla zdravá. A děkuji ti za všechno. Půjdu ven protože je hezky a sluníčko svítí, ale čůrat venku nebudu, vyčůrám se teď než půjdu.

Bertík (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Já jsem byl venku a ještě půjdu taky a jsem rád že jsi tu. Klárko a Sluníčko, já jsem od Bechyně.

zetkař (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

A já od novin!!!

Reklama

Přidat komentář