Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Adam (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Hezká náhoda. Je mi jasné, že ty odstíny se mění a jednou to máš ty i Veronika tak a pak zase naopak, prostě podle toho jestli hodně nebo málo pijete, ale jeden odstín je určitě častější. Na co se tak ještě zeptat s čůráním, zkoušela jsi to někdy jako kluk - ve stoje vyšpulená dopředu, aby proud tekl před tebe a ne dolů?

Holka 16 (Út, 16. 2. 2021 - 15:02)

Já to zkoušela ,ale vždycky jsem si počůrala nohy a zadek. Ségra to umí jinak,ta chčije víc trochu před nohy ve stoje. Ale když roztáhnu nohy hodně, pak se vyčůrám dolů a moc nejsem mokrá jinde.

Adam (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Tak každému jde něco jiného, navíc tohle asi nemá pro vás reálné uplatnění, ale jen nějaké formy pokusů, pokud by jste fakt chtěly čůrat ve stoje asi by jste musely mít pomůcku "čůrokap".

Holky 16 19 (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

Adame , omlouváme se, ale opravdu jsme naletěly. Klárko a maminko, ať to dobře zítra dopadne !

Adam (Po, 15. 2. 2021 - 22:02)

Já vaši omluvu přijímám a celá ta situace mě mrzí. Bohužel o to dotyčnému nejspíše šlo a povedlo se mu to.

Klára (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

Mamča je opravdu celkem v pohodě a ta změna ji spíše prospěla a tak už jsem taky větší optimistka. Bertíku a Sluníčko, přeju vám to a pište si. Když mi občas napíšete jak to mezi vámi je budu ráda. Taky si myslím, že Bertík vidí volnou dívku a chce to vzít jinak. Půjdeme do pelíšků a já se ozvu zase příště.

Šišmiš (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

A zítra nějaký hezký čůráníčko.....

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Je divný, že se Bertík nebál s Klárou otevřeně psát o všem a se Sluničkem se najednou stydí.

Lucka (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Hele, ty neznáš jednoduchou pdychogii. Klárka byla pro něj idol,ale zadaná a on věděl, že se může otevřít bez zábran, ale Sluníčko je volný a to jiná pozice,on tady cítí možnost něčeho reálného a bližšího. A taky třebaje mu to blbý psát, že " se mu to udělalo z pinďoura"
Sluníčku, když to samý se mu stávalo s Klárkou.

Fido (Út, 16. 2. 2021 - 02:02)

Lucko, to jsi napsala naprosto přesně. Navíc tam může být u Bertíka i skrytá podvědomá obava, aby si to nějak nepokazil. Klárka byla taková Linka důvěry, to bylo něco jiného.

No, (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Velmi dobře, velmi dobře.

Pulec (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Taky bych rád našel holku na psaní o čůrání jestli chce některá ať napíše na [email protected] budu rád když se nějaka ozve

Vážka (Út, 16. 2. 2021 - 01:02)

Jo kluci jako buci rozumím

Klára (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

Tak jsme ten dnešek po dopolední výuce ještě dolaďovali různý věci a teď je už chvíli klid. Návštěvníku, bylo večer pipinkování, ale já jsem říkala, aby byl opatrný když jsem měla hned pipinku citlivou a trochu to i bolelo, ale příjemně a úplně jsem na bolest zapomněla a uvolnila se a oba jsme se vypipinkovali skoro současně a krásně jsem to vnímala jeho jako teplý v pipince až jsem byla taky celá uvolněná a víc si nechám jako tajemství první noci tady. Už jsme nainstalovali krmítko a zajeli jsme do Turnova koupit slunečnice a koule a už tam pár ptáčků přilétlo taky. dnes čůráme jen na záchodě, ale Niki se jednou vyčůrala odpoledne venku za domem na zahradě a tam bylo sluníčko a tak to nevadilo a na bobečku hodně hezky pramínkem počůrala sníh a já bych už taky chtěla, ale radši jsem zaběhla na záchod a pustila to tam. Už to nebolí, ale jak jsem viděla NIki jak čůrá, tak jsem musela hned jak jsem dostala kalhotky dolů už to hned proudilo z pipinky prudce ven. Zítra Libor doveze mamču do Liberce a zpátky a taky přijde v týdnu jeho otec k nám na návštěvu a tak se snad tady hezky nám bude bydlet. Čapí hnízdo máme krásně z okna na dohled ,ale je ještě prázdný, dnes tady bylo - 18 stupňů mrazu ráno. Bertíku ,jsi hodný, že ses ozval a já myslím, že se nemusíš stydět, Sluníčko ti napsalo, že si s tebou o všem bude povídat rádo.

Ambit (Po, 15. 2. 2021 - 21:02)

Blahopřeji k novému bydlení! Kláro, píšete moc krásně. A ty močící a sexuální chvíle, ty jsou naprosto bezchybné.

Lucka (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Dnes jsem se tě musela zastat, když tady prudil nějakej blb . Jsem a budu stát za tebou vždycky. Jak to maminka zvládá tu novou změnu? Je dobrá? Myslím na vás a mám tu i partnera. Tak posíláme vzpomínku a navrhuji, že bychom se zase mohli napít jestli zítra tvá maminka to vše dobře zvládne. Ok?

Jana (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Jsem ráda, že už je ti lépe a že se vám dobře zabydlelo. A o maminku se neboj, jestli je celkem ok, tak to vše překoná. Příjemný večer.

Ondra (Po, 15. 2. 2021 - 18:02)

Klárko, příjemný večer v novém. A zítra mamince držím palce!

Scarlett (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

Klárko ,zdravím taky po čase. Ať to zítra maminka dobře zvládne. O té řece jak jsi psala ,to bude asi Jizera. Tu řeku znám, ale spíše výš okolo Malé Skály a nahoru, a od Turnova dolů moc ne, pak až tady okolo Benátek a jak se stéká s Labem. Moc vám přeji to nové bydlení a jestli můžeš tak buď opatrná na to své dívčí zařízení, já jsem měla jako menší několikrát i velký zánět a to jsem měla i vysoké horečky a bolesti a hlavně v noci jsem nestíhala na záchod a skutečně jsem taky měla nouzově u postele nočník a jak to bylo důležité abych se nepočůrala...

Sluníčko (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

Klárko já moc myslím na vás jak se tam máte. Já jsem taky dnes odpoledne čůrala venku tady na návsi, bylo mi dost zima a chtělo se mi a nešlo by to vydržet a tak ta druhá holka hlídala a já čůrala u stromu schovaná, ale ne až na bobečku abych si od sněhu nenastydla zadek ale byla jsem jen trochu ohnutá a taky mi se chtělo hodně a hned to šlo dolů do sněhu a ta Maruška se pak taky vyčůrala ,ale jen trochu ale taky se jí chtělo jak mě viděla, ale měla jen rychle krátký pramínek a taky si nesedla až dolů, Já počkám až jestli Bertík napíše a už se s ním nebojím si psát. Mám tě moc ráda Klárko a už nejsem za Ančku smutná tolik, vím že je tam a asi hlídá a povídám si s ní. Až přijedeš ,půjdeme jí dát na hrobeček kytičku? Ona už ví, že tě mám ráda a že jsi moc hodná a že si píšeme jak čůráme.

Reklama

Přidat komentář