Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

ahojky kdo byl čurat a snad ne do kalhotek

Klára (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Nakonec dáme relax jen s Liborem. Niki není stále ve své kůži a má teplotu 37,7 a jen snědla večeři tak zmizela ve svém pokoji a leží. Tak snad jí bude dobře a vyspí se z toho. Dala jsem jí k postýlce nočník, ale ne na čůrání nebo to druhý, to by stihla, ale na to kdyby jí spíš bříško protestovalo obráceně, ale snad to nebude potřeba. Už cestou z chaloupky jsme nemuseli zastavovat, už žádný problémy neměla. Tak až se vysauníme tak ji ještě zkontroluju, ale myslím, že už bude chrnět. Ona nemá tyhle změny ráda a když jsme jeli na chaloupku tak se dověděla, že tři týdny sem nebudeme smět jet a od té doby je bez jiskry. Snad to bude dobrý

Ivan L. (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Přeji ať to Nikola zvládne a vám všem pohodu a klidný večer. Klárko napsala jsi to dnes moc hezky. Ono i o tom druhým se dá napsat nevulgárně a pak to nevadí.

Martin (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Já být Klárou tak bych se o Nikolu bál. Tak je tam ještě máma taky. Ona je holka v blbým věku, já to znal taky u ségry když byla v pubertě. Kolikrát horečky, depky nebo zase vzteklá a tak.

Lucka (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Klárko neboj, Nikola je fakt hodně citlivá a dusí to v sobě, ať se dobře vyspí, tu nádobu je dobře aby věděla, že ji tam má, ale ještě ji dojdi pohladit a dát pusu. Ona potřebuje souznění. Neboj bude to dobrý.

Zuzka (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Klárko přeji pěkný večer s relaxem. Já si vlezu do pěkně vypěněné vany a musí mi to stačit, ale nezávidím ti nic, naopak přeju a ze srdce. Časem si něco podobného určitě pořídím také.

Bertík (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Já už jsem si plánoval cestu za Sluničkem ona se jmenuje Jana ale teď to nejde a ona mi ukázala jak se jednou vyčůrala ráno krásně a už se stydí a já bych chtěl aby mi to ukázala znovu. Klárko můžeš se za mně přimluvit?

Jana (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Klárko ta chaloupka to asi bude pro vás problém. Musíte to zvládnout. Já bych to v nouzi udělala tak,že tam musím jet, že tam pečují o bytost blízkou /ptáčky/ ,ale nikde bych se nestavovala na návštěvu a čůrala bych skutečně venku někde u stromu a ani bych na pumpě nestavěla.

Ondra (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Taky zdravím Kláru . To čůrání i s kakáním dnes, víš je znát, že se o tom trochu stydíš psát, ale když je to jen tak decentně tak je to od tebe ok a nijak mně to neprovokuje, naopak beru to zcela v pohodě.

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Klárko já jsem dnes hodně počůrala venku na zahradě pod třešní trávu a byla tam se mnou maminka a dovolila mi se tam vyčůrat abych nemusela až domů. Tady taky od pondělí nikam nebudeme moct vyjíždět a tak budu čůrat jen doma nebo venku tady okolo.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Už jsme se vrátili Lucko škoda, že jsi asi nečetla můj vzkaz, tak někdy jindy. Řídila jsem zpátky a jeli jsme přes Mimoň a tentokrát jsem neměla žádnou emoci. Zvláštní. Mám tady kamarádky a zatím si píšeme nebo skypujeme a tak nějaké vazby si tady zachovám stejně jako Niki. Chtěli jsme se zastavit u tety, ale nakonec Niki chrněla v autě a tak jsme to nechali na jindy. Vyčůraly jsme se než jsme jely s Nikou za plotem a měly jsme pipinky hodně naplněné, ale pak už se nám naplnily jen normálně a už jsme vydržely až domů. Niki ale je taková gumová a rozespalá, a tak ještě polehává. Kikino já toho Návštěvníka už ignoruju, on má sám se sebou problém. K večeři bude rybička a brambůrky a Libor chce večer zase relax v sauně a už ji zapnul, tady byl dotaz jakou máme, je to ta klasická, vytápíme ji na 90 až 98 C a vejdou se tam 4 osoby, ale mamča tam nesmí když je po té příhodě. Jo a do školy ještě nepůjdeme. Já to nějak snad doklepu k maturitě a asi toho dojíždění nebude tolik i pro Niku a tak to dáme snad v pohodě.

Lucka (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Klárko já jsem to přečetla až teď, ale stejně bychom vás nechtěli otravovat, snad jen ten kontakt by byl dobrý. Je to tam zajímavý kraj a na Tanečnici jsme nešli, ono je to rozbahněný a do kopce ale je tam moc hezky a v Tomášově je nějaký rekreační objekt s chatičkama . Nevím jestli ta vaše chaloupka je tam za tratí k lesu napravo, jestli ano tak je hezky dost schovaná, ale tu Helenky jsme míjely a ta je skoro naproti vám přes cestu. Je tam opravdu moc hezky a tak třeba v létě sem zavítáme a navštívíme vás. Počůrala jsem vám tam pod lesem pod Tanečnicí louku u cesty a pak už jsme stavěli jen u pumpy. Krásný večer!.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 16:02)

Tak jsme se byli projít a nakonec jsem i čůrala v lese do mechu. Dřepla jsem si leginy a kalhotky šly dolů a už mi to pěkně z pipiny proudilo. Ten můj mi taky do ní chtěl hned proniknout ale byla zima a tak si to necháme až na večer do postýlky. A omlouvám se všem že jsem vůbec reagovala na toho návštěvníka. Mělo mi dojít že je to ten co tu v jednom kuse útočí na Kláru. Typická ukázka české malosti a závisti a bude tu kázat něco o slušnosti. Takový mám nejraději.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Nechám teď stranou celou Kláru a zdejší příběh jako takový, ale v jednom ten člověk pravdu má a to, že tady je nějaká situace, nějaké omezení a je velké % národa, které otevřeně přiznává, že nehodlají opatření platná od pondělí dodržovat a cestovat budou i nadále. Mám tě Kikino vcelku v oblibě, protože jako jedna z mála tady na doktorce se zdáš jako skutečný člověk, který si zbytečně nevymysli a dokážeš se zastat slabých, tak snad tohle nepodporuješ, ale kdyby ano je to samozřejmě tvůj názor a zlobit se na tebe za něj nelze, ikdyž by mi to přišlo líto. No a co se Kláry týká jsem zvědavý jak moc uvědomělá od pondělí bude, protože všichni tady vidíme, že opravdu zatím se doma rozhodně nezdržuje a víceméně každý den někam cestuje napříč krajem, což se od pondělí ne nemá, ale přímo nesmí.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

A co ty? Jak ty budeš cestovat od pondělí?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Jak nebo spíše kam bych měl cestovat? Teď se prostě necestuje. Nakoupíš si v okresním městě, do práce a k lékaři můžeš a víc není nutné. Bude to tak dělat spousta občanů republiky a nevidím důvod, proč bych to také tak nedělal.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Já už nevěřím, že to lidi pochopí. Jakoby si fakt mysleli, že už nemůže být hůř jak tady někdo psal. Mám z toho depresi, ještě když to čtu tady.

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Jenom krátce ať nejsem off topic. Asi takhle co se má dodržovat dodržuji ale to neznamená že s tím souhlasím. Ta opatření jsou úplne na palici a nepřináší žádný efekt. Já už ty lockdowny prostě nedávám. Jsem hodně činorodá osoba. Nemůžu prostě dlouho sedět zavřená někde na zadečku. Když to někomu nevadí tak jeho věc. Mě to vadí a dost. Štve mě třeba že mám na Slovensku sestřenku a malou neteř a nemůžu za nimi. Jen se modlím aby tahle noční můra už skončila protože jestli se někdo přizpůsobil tak já prostě v tomhle fungovat nemůžu a nejvíc mě štvou ty jejich kecy typu vydržte to ještě týden ještě měsíc a ono už to trvá víc než rok. Zajímalo by mě co budou dělat když ani tohle nepomůže ale vsadím se že už brzy ty čísla začnou klesat aby nám ukázali jak to dělají skvěle :0)

Kdo (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

jestli to dělá skvěle? My se musíme snažit, žádní oni.

A (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

mě zase štve, že mi umřel čtyřicetiletý úplně zdravý švagr. Musel být uveden do umělého spánku a už ho neprobudili. Kvůli covidu, jinak úplně zdravý. Kdyby lidi v létě a na podzim na tom zadku seděli o dnes byli jako třeba v Rakousku, kteří nemají problém s testováním dospělých a dětí, nemuseli jsme dnes strachy skuhrat.

Reklama

Přidat komentář