Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Klárko,chtěl jsem reagovat jen na tebe ,ale díky těmto ignorantům jsem musel nejprve je poslat do ...... Pozorovatel zde ti ukázal jak by se to dalo zařídit, abyste mohli na tu chalupu zajet. Já mám podobný problém a už je to vyřešeno s lékařem a bude to bez komplikací. Dobrou noc a ať je Nikola zitra v pořádku.

jj (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

kvůli takovým lidem jako je tahle ženská, za měsíc přituhne a nevylezeme z bytu jak bylo psáno. Ale až to chytne ona, to bude žebrat o ten větrák nebo co to je.

Ivoš (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Vážení, tady jste opravdu mimo. Buďte tak laskaví a respektuje obsah tématu. Nebo je to pro vás tak nemožné? Potom jste daleko větší úchylové než kdokoli jiný. KIKINA MÁ PRAVDU.

H. B. (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Vy svině zajebaný,tady je diskuze o močení, diskuze o covid je jinde. Hovada,český, pitomý, zlodějský. táhněte a nezasírejte diskuzi vašema politickejma hovnama !!!

Kikina (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

A dost! Už se na to vykakejte ju? Pokud to někoho z vás zajímá tak zrovna u nás v rodině na to někdo umřel bylo to na nic období vánoce u nás o ničem ale dostali jsme se z toho a žijeme dál a na mém postoji se nic nezměnilo. Mě je hlavně na nic z rezignovanych lidí s hesly typu bůh nás ochraňuj tak si to Běžte řešit na tu pakarnu diskuzi o covidu a sem to netahajte. Já tam taky nelezu a napíšu o tom jak jsem dneska čůrala v lese.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Mně je zase nanic z úchylů jako jsi ty a ještě tady moralizovat, no fuj. Co ty sem lezeš nechápu.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Ty kravko, zatáhla jsi to sem dneska ty, nikomu se nevysmívej a radši si vyměň plínu. To že u vás někdo zemřel a ty meleš dál, vypovídá leda o tvém nízkém IQ a sebestřednosti, což už jsi mnohokrát prokázala.A teď znova.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Hodně Staří lidi mají právo nechápat, jsou staří, těžko k nim dorazí informace. Ale ostatní?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Už nejde o cestování za zábavou, o to šlo loni v létě. Teď už ani v rodině, pokud nebydlí ve stejném bytě. A jestli to lidi nepochopí, tak pak už bude zákaz vycházení nebo nevím. A vojáci v ulicích a dodávky jídla. Je to hodně zlé. Kdo zažil, ví jak to myslím. Děti, mladí, zdraví, všechno. Bůh při náš stůj. Jestli nezaberou vakcíny na nové mutace, i na ty, které si tady sami svou nezodpovědností vyrobíme.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Nikolka už chrní a snad to bude dobrý. Hodně jsem se s ní mazlila než usnula, snad ráno bude dobře. Jdeme se pelíškovat dobrou.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Možná kdybys spala dnes u ní, že by to bylo lepší. A jak maminka? Taky ji zklidnila?

Simona (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Dobrou noc i tobě. Ať je Niki zítra lepší !

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

A pokud máte chytrý telefon,kde si lze nastavit časovou osu,pak jste schopni prokázat kdy kde jste přesně byli,kde jste zastavovali,atd.

Pavel1 (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

A jsme u toho,další,co se to snaží ochcst a proto jsme v těch sračkách a ještě k tomu nabadá další

Pozorovatel (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Myslím Kláro, že s tím cestovaním nebude tak zle. Maminka musí dojíždět na radioterapii jednou týdně do Liberce a pokud by jí lékař napsal požehnání k pobytu na chalupě z důvodu zdravotního stavu, tak vám nikdo nemůže nic vytknout. Jen bych nikam nechodil na návštěvy ale jen chalupa a domů. Promyslete to.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Nešiř bludy, tohle je vážné. Na chalupu můžeš, prostě si můžeš vybrat kde ten měsíc budeš. nemusí to být v místě trvalého bydliště. ale musíš na tom místě zůstat, jezdit jen k lékaři s potvrzením nebo do práce s pracovní smlouvou v ruce. Nebo s čestným prohlášením. Nekombinuj, nespekuluj, nesnaž se to přechcat.

M (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Nevim, dle me je chyba, Cesi neradi dodrzuji jakekoli narizeni. Proto ta vysoka cisla kolik duchodcu, kolik lidi bez rousek clovek potkava nebo stare osmudlane pjousky pry nosej duchodci. Ono to clovek nepochopi do doby, nez mu někdo zemre.

J (So, 27. 2. 2021 - 22:02)

Je to tak. Na Čechy platí jen když se něčeho bojí. Na jaře se neznámého viru báli, tak každý seděl doma, ulice byly prázdné, nikdo nikde, tak se to docela dobře zvládlo. To teď pominulo, přestali se bát a na všechno kašlou. Nařídila to vláda a tu my poslouchat nebudem. I kdyby nás to mělo zabít. A odnesou to všichni, co se aspoň trochu snaží chovat zodpovědně, dalšími omezeními. A kdo na to kašlal dřív, tak bude i nadále. Klára a spol, si myslím, jestli se chová, tak jak většinou píše, se chová ukázněně. Cestuje, ale s blízkými, a ne za nějakou zábavou se shromažďováním lidí. Nevím co si všichni představují, co by měla vláda ještě udělat. Asi na toho vira zadupat, aby utekl. Jak se máme chovat a jak je vir nebezpečný, už si myslím že bylo řečeno dost.

Bára (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Klárko opatruj Nikolku, myslím taky že u ní hodně reaguje psychika a mám vypozorováno, že se potřebuje hodně mazlit a taky, že se někdy pozvrací, když má stress. Zkus být u ní než usne a ten nočník ji tam nech pro jistotu do rána radši taky. Tak klidný večer přeji. Taky myslím na Pavla jestli je v pořádku . Kdyby se ozval byla bych moc ráda. I Kdyby se nechtěl kamarádit, ale hlavně aby byl ok.

Sišmiš (So, 27. 2. 2021 - 20:02)

Moc pěkný počteníčko Klíárko.

Reklama

Přidat komentář