Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

nona (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

No teda. Vy jste se do toho covidu obuli. Zajímavé názory, ale fakt hodně české. Některé nicky překvapují včetně toho udávání. Na druhé straně, pokud tato opatření nezaberou tak možná i k tomu udávání dojde :(.Bylo by fajn, kdyby napsal výjimečně autor, jak situaci vidí ze svého pohledu. Přeji všem dobré ráno.

..... (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj Nono, po delší době reaguji na Tvůj podnět. Můj názor na současnou situaci je veřejně znám již více jak půl roku. Už od září volám po tom, zavřete na měsíc všechno, včetně průmyslu a budeme za vodou...v té době jsem byl brán veřejností velmi negativně a postupně se moje názory naplňují v praktickém životě. Bohužel. Osobně pokud je to jen možné, moje práce je nyní velmi omezena stylem home office. Co se týká názorů, že vše vláda dělá polovičatě a pozdě ,tak naprosto souhlasím. Ano, jak tady někdo spávně uvedl - vládnou nám byznys lobby a ne vláda a odborníci na epidemii. Je to ekonomická totalita, kdy vládne byznys a peníze a je jim jedno ,zda umírají tisíce lidí. Pro ně je člověk jen čárka, kapička v moři na cestě k její ziskům. Pro ně nemá lidský život jinou cenu.

nona (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Mám to stejně, Libore. Díky za reakci. Oba jsme hodně v životě pracovně cestovali a známe tedy mentalitu jiných národů, no Češi jsou opravdu takoví salonoví revolucionáři, místo a by zatnuli zuby, hledají kličky a řvou. Vláda dělá vše polovičatě, amatersky, do toho se svinsky zapojují ti, kteří chtějí na strachu a snad to nebude moc exaltovaný výraz, i na strachu lidí vydělat. Utěchou nám budiž, že tomu tak bylo vždy a všude, říkám tomu'' arogance moci'', možná už když v prvobytně pospolné společnosti někdo zvedl kůl a zařval, tady vládnu já. Což není omluvou pro ty šmejdy, co nás manipulují dnes, jen povzdech. Já vždy k roušky-rozestupy- ruce dodávala 3.R a to rozum. Svůj vlastní rozum, nikoli svá vlastní řešení, od toho jsou právě odborníci, ke kterým mají mít politici 4.R a to je respekt.

Jana (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

Souhlasím s názorem, že když se nezavřou podniky a cestování na dovolené, tak tato omezení,co jsou ,jsou poloviční. Klárko máš zdravý názor. Pro maminku bych to udělala na tvém místě taky a chalupu bych si vzít nenechala ale nikde bych se nekontaktovala s nikým a natankovala bych na cestu v místě bydliště pokud tam máte benzinku. Taky půjdu ven a třeba se někde tam i vyčůrám jako ty. Už není taková zima a tak kdybych chtěla tak bych to radši nedržela za každou cenu až domů.

KlaraKlára (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

A ještě doplním,ten chytrý telefon s časovou osou máme a Libor to má taky a říká mi z legrace, že když ho budu podezřívat, že jezdí za holkama,tak on mi ukáže přesně kdy kde byl a kde nakupoval,koho navštívil atd. Mamča to nema ráda a říká, že je to jen buzerace jako,že jsme hlídaní na každém kroku. Libor ale říká, že se to dá tahle služba zrušit,když chce.

Klára (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

Tak pro mně je opravdu teď důležitý aby byla maminka zdravá a cestování počká. Báro já mám stejný názor a Libor pojede s mamčou na další ozářku v úterý ale jestli bude zase jen videokonference,tak pojedu s ním a tu chaloupku zařídíme. Jestli tam mamča bude chtít jet,tak tam prostě pojedeme. S nikým se nesetkáte a tak se nic neděje. Bertíku, líbí se mi jak na Sluníčko reaguješ, já jsem teď taky čůrala po kafi a rychle,ale Liborovi ukážu čůrání jindy. Chceme se jen projet zase po okolí do přírody po obědě a když bychom jeli sami tak by asi chtěl abych se vyčůrala před ním. Tak uvidíme.

nona (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

Aha už to vidím, takže Klára na chalupu jezdit bude.

Bertík (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Sluníčko mi ukázalo čůrání před chvílí když byla napitá po snídani a taky měla kávu. To bylo tak krásný jak jí to čůrání šlo přes pipinku a já jsem jí v duuzase ukázal jak mi to jde taky a jak jsem v číšníkovi velkej až se mi to udělalo ven . A líbilo se ji to taky a už se prý nestydí. Klárko já se musel pochlubit ja6 mám rád Sluníčko i tebe ale Sluníčko chci když je volný.

Lucka (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Dobré ráno Klárko, tak vidím, že jste ok a tak pohoda. Hele, my ještě někam dnes vyrazíme dokud se může a tak snad bude hezký počasí. Vytáhněte mámu a vyražte taky někam do přírody! A kdy má maminka další chemku?

Kikina (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Dobré ránko a díky všem co jste se mě zastali. Hlavně se těmi bezmozky nenechat otrávit. A hezké čůraní a kakání všem :0)

Holka 16 (Ne, 28. 2. 2021 - 08:02)

Ráno jsem si hrála rukou mezi nohama až jsem si uhrála všechno a do mokra,ale předtím jsem byla čůrat ale stejně jsem se udělala a vystříkla si z pipiny do dlaně a teď je mi moc hezky. Ségra je zase u Lukáše ten ji to udělal taky někde v posteli.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 08:02)

Vy máte jediný štěstí, že nevím kde přesně bydlíte. Jinak bych na vás poslal hlídku. Ale v Mikulášovicich to vědí tak se jen opovažte tam vyjet !

Klára (Ne, 28. 2. 2021 - 07:02)

Už jsem vzhůru a šla jsem taky jako ty,Sluníčko, rychle čůrat,ale pipinku jsem si nedržela,stihla jsem to rychle a pak už to z ní čůralo hodně do záchodu proudem. Niki nepřišla a tak jsem potichu otevřela dveře jejího pokojíčku a už se chrula a tak jsem se k ní hned přitulila a objala ji a hladila jí vlasy a ona říkala, že se vyspala dobře, ale že musí na záchod a jestli do nočníku může . Nějak mi to okamžitě nedošlo a řekla jsem že ano a vzala jsem ho z pod postele a ona si v posteli stáhla kalhotky a já jí ho dala na posteli pod pipinku a ona to hned pustila a taky prudce a trefila to a já její čůrání hlídala, aby čůrala do něj a držela jsem ho až to bylo hotový. Chtělo se jí taky dost ale řekla jsem jí, že si to odnese a že je to mimořádně ,jinak bude chodit na záchod. Kluci ,s tou mamčou to je dobrý nápad a Libor mi to taky říkal,že by to šlo udělat po dohodě s doktorem. Tak to vyřešíme. Řekla jsem to teď Nikole a asi jsem neměla protože ona mě objala a začala plakat a pak utekla k sobě a schovala se pod peřinu. Došlo mi že včera byla divná asi z těch informací a měla v sobě napětí a stres. Už je to dobrý, už mi půjde pomoci se snídaní. Teplotu nemá, večer neblinkala ani nic jinýho a tak snad to bude dobrý.

Bára (Ne, 28. 2. 2021 - 08:02)

Ahoj Klárko. Jsem ráda, že je Niki v pořádku. Já bych ji taky nechala do nočníku když si řekla a měla ho tam. Vždyť o nic nejde. Co budete dnes dělat? Já pojedu za mámou a obstarat ji,co potřebuje a jinak budu v Liberci,ale za mámou pojedu do Paceřic když to bude potřebné kdykoliv. Nenechám se buzerovat těmi demagogy. Hele,oni podniky nezavřou ,cesty na dovolené taky ne a nás budou buzerovat?
Ok dodržovat to budu,ale pokud jde o rodinu,tak ať si mně někdo dovolí potrestat. A už jsem po ránu naštvaná. Klárko hezky si to užijte a na chalupu s mámou se nebojte taky jet. Pačko.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko máš hezkou pipinku? A čůráš rychle nebo až po chvili když si sundáš kalhotky ?

Sluníčko (Ne, 28. 2. 2021 - 07:02)

Už jsem se hodně vyčůrala a změŕila jsem si to a bylo 390 ml a chtělo se mi hodně jako včera,ale nepočůrala jsem se ale pipinku jsem držela když jsem šla na záchod abych nebyla mokrá. Mám krásný žlutý vyčůrání a pipinka nebolí ikdyž čůrala hodně velký proud chvili.

M (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

A to je ono diky takovym nezodpovednym lidem to vse je. Takovi, by nemeli mit pravo na peci a měli by na ten vir pojit. A zaclo se to sem psat, když někdo rikal bludy jak si obhaji cestovani mezi domovem chalupou atd. to je blbost ty 3 tydny by ste měli vydrzet třeba v jednom okresu tj. doma a nejezdit nekam na chalupu kdy se vam zachce.

pepan (Ne, 28. 2. 2021 - 01:02)

Táhni do hajzlu. Tady nejsi v parlamentu,debilní trubko!

Scarlett (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Nejprve zdravím Kláru asi až ráno,tak doufám,že jste ok a vůbec se nestresujte. Na chalupu jeďte,kdy uznáte za vhodné, pokud vezmete maminu,pak si to obhájite bez problémů. A tady k těm bezmozkům, co urážejí Kikinu a ostatní snad jen tolik - nikdo na ty vaše fantasmagorie není opravdu zvědavý a jdete si je vyhonit na vlákno o Covidu a neserte se sem do nás !

Waco (Ne, 28. 2. 2021 - 00:02)

Kikino palec nahoru, ale ty lopaty to stejně nepochopí :D
BTW : A pro vás kriply co se neumíte ani podepsat, tak já s dovolením znám Kikinu trochu líp než vy. Ta holka to má srovnaný v hlavě jako málokdo. Je to tím, že má za sebou hodně sraček, ale nepoložila se z toho. Když dostala ránu, tak se zvedla a šla dál. Takovýhlech nepřiposraných lidí by tahle země potřebovala mnohem víc. No a vy se zmůžete jenom na trapný urážky typu : Vyměň si plínu. Když čtu ty vaše kydy, tak z toho mám chuť dělat to třetí ( Duvenblejt). Mám trochu upito, tak sorry za tohle upřímný vyjádření, ale nemohl jsem si pomoct.

Reklama

Přidat komentář