Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 12:03)

Za tohle dostaneš pořádnou sprchu nadávek, ale to je ti dvojníku určitě jasné.

pepan (Čt, 25. 3. 2021 - 12:03)

Holky 16,19 netrucujte, o nic nejde. Sluníčko tys taky zmizela, chybíš. A další....

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

Zatím se držíme jen doma a čůráme na záchodě ,ale po kafi to bylo jednou hodně a teď jsem byla taky a taky ještě dost mi to proudilo. Je sluníčko a budeme dne s asi upravovat tady věci okolo domečku a na zahradě a Libor už dělá návrhy jak do toho zakomponovat ty zenové prvky. Asi dojedeme do zahradnictví pro nějaký kytičky už. Taky už vyhlížíme čápy, ale ještě tady nejsou ,ale mohli by už brzy taky přiletět. Holky 16, já si myslím, že byste mohly ještě psát dál. V každé diskuzi je názorová všehochuť a je důležité si vzít toho pozitivní. Je tady hodně kluků, kterým se vaše čůrání líbí. Samozřejmě ,těší mne, že sledujete i moje psaní a jsem za to ráda.

Vojko (Čt, 25. 3. 2021 - 12:03)

Děkuji Kláro, že jsi podpořila další holky.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 12:03)

Udělejte pěkný čůrání venku na sluníčku. Jste už oblečené sexy v sukni?

Vojko (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

Pravda, čím více dívek zde bude psát o močení, tím větší návštěvnost zde bude a o tom to je.

Holkočůr (Čt, 25. 3. 2021 - 10:03)

Holky neblbněte, neodcházejte, to je hloupost, já vás tady chci a čtu to taky rád. Veroniko, Vaneso, co vy na to?

Lucka (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

Klárko dobré ráno a hezký den! Já se ráno skoro počůrala, musela jsem si nakonec vzít jiný kalhotky. Já se vzbudila a už to povolilo. Vystřelila jsem na záchod a chcala pak jako vodotrysk. Někdy to neohlídáš. Pa, měj se.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

pa, pa, pa

Názor (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

Holky, přece vás nerozhodí pár úchylných dementů, kteří se snaží provokovat. Já vás čtu taky hrozně rád, tak si to ještě rozmyslete a pište dál. Stejně jako Klára a další, i vy tady máte početnou skupinu spřízněných lidiček.

Holka 16 (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

Vychcala jsem 360 ml a ségra ta byla dřív a neměřila. To je moje poslední zpráva o chcaní. Seru na vás, kokoti. Nechci dopadnout jako Klára. Stále jí tady urážíte a urážíte i ty, co ji mají rádi. To je jako byste nasrali do ksichtu mně a ségře. Dohodly jsme se na tom společně. Mirku, jestli chceš s námi být v kontaktu,dej na sesbe spojení. Kláro já tě budu sledovat stále a pokud napíšu tak jen tobě . Ty v 8,04 ,tys sis to u mně posral nadobro i za ostatní.

Pavkol (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

Oni neurážejí jen Kláru, já jsem byl pro ně také oblíbený terč. Přečíst si od vás o ranním
nebo denním močení bylo příjemné. Opravdu to nechcete ještě přehodnotit.? Vám a Kláře věřím, ale holku na seznámení zde hledat nebudu. To s Bárou stačilo.

Mirek (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

To je škoda, ale rozumím tomu. Jsou to kreténi. Bude lepší, když se na ty zkurvysyny vykašleš. Ozvi se mi na pondyska@ volny.cz nebo 603540622.

Klára (Čt, 25. 3. 2021 - 07:03)

Dobré ráno. Pipinka mi čůrala jako o závod, protože jsem za noc naplnila bříško a chtělo to rychle ven a tak jsem se hodně vyčůrala a udělala ranní hygienu a Nikola přišla za chvíli s ovázanou nožkou a taky pustila z pipinky vydatný proud a vyčůrala hodně vody ,ale už jsme v pohodě. Tu nožku zatím nechá tak jak je zaváznou ,ale myslím, že už to bude skoro dobrý. Četla jsem ty diskuze z večera a noci a děkuji těm ,co mě mají rádi a podpořili mně a ty ostatní nesoudim,je to jejich právo na názor, od toho diskuze je. Vypadá to,že bude dnes sluníčko a hezký a tak si užijeme pěkný jarní den. Mamča už taky vstává a tak jdu udělat snídani. Niki už obstarává Ťufíka a já to zatím připravím.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 07:03)

Kláro, já jsem z těch, kteří tě budou vždy podporovat a líbí se mi tvůj styl psaní. A že tady jsou i jiné názorové skupiny je v pořádku. Proto se jimi nenech znervóznit a piš dál o všem jako jsi psala doposud.

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

Hujere,to bylo dobrý,ještě švestičky:)

Dan (Čt, 25. 3. 2021 - 08:03)

Myslíš, že jsi vtipnej? Dylino.

Hanz (Čt, 25. 3. 2021 - 01:03)

Klára sem už za tu dobu napsala takovou nálož příspěvků o čůrání, že jí s klidem omluvím j ten její příběh ,mimochodem velmi zdařilý. Tak nevím, proč ji někteří stále a popichují a zesměšňují . Jste jako nenasytné hyeny. A všude všichni jsou Libor. Trapné.

Ida (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Každému ty příběhy dívek něco dají. Je to volný výběr. Já taky čtu Kláru a nelíbí se mi Holka 16, nebo dřív Matlák nebo Jakub ,ale nikomu nevnucuji svůj postoj. Ať si každý najde to,co mu vyhovuje..

Hynek (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Pod nickem Návštěvník se téměř nikdy neskrývá příspěvek o močení. Většinou kritika, urážky a výsměch. Je naštěstí významné procento těch podepsaných , kteří kladně reagují na močící příběh nebo zkušenost dívek, zejména Kláry. Mně její vyprávění také nijak neuráží a podle mého názoru tady má velmi početnou skupinu příznivců . A když to nejde jinak,potom se kritici tohoto příběhu uchylují k zesměšnení Kláry stylem za vším je Libor,všichni jsou Libor atd. Je opravdu nezbytné takovéto ironické komentare ignorovat.

Reklama

Přidat komentář