Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Byla jsem ještě malá a tak to nechci rozepisovat, ale vynadáno jsem nedostala, ale obrečela jsem to a hned šla do sprchy.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Chudák holka, ale stávají se horší věci a ta sprcha to celkem rychle vyřešila. Konec koncům většina měla v dětství nějakou tu nehodu.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Tady už si někdo někoho přivlastňuje

Klára (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme si objeli to děkovací kolečko moje i Liborovo a v Příhrazích jsme se prošli lesem a bylo to moc hezký a byli jsme sami a Libor chtěl ,abych se vyčůrala a já jsem pipinku měla plnou a tak jsme zašli z lesní cesty kousek mimo a já si vyhrnula sukni a sundala kalhotky a on to chtěl do pusy a tak hodně vypil a něco jsem vyčůrala pod sebe na zem trochu z výšky a on byl tak velikej, že mě opipinkoval u stromu až tak ,že jsem se vypipinkovala i já a strašně rychle to bylo ,protože byl na procházce něžnej a dost mě naladil. Ségra nechtěla jet a tak to bylo i dobře pro nás. Mamča je taky v pohodě a tak si dáme večer saunu a vířivku a budeme relaxovat. Feetmane , já mám celý den jarní boty jako jsem měla v Praze y a tak mám nožky skoro stále venku a jsou hezký a když se budeš ptát každý den tak málokdy je budu mít oťapkaný s ošklivý. Všem hezký večer přeji. Lucko na chaloupku nepojedeme, teď už se ptáčkové obslouží a pojedeme tam až bude to uvolněné. Jeli bychom tam jedině, kdyby byl problém jako byl ten poplach a alarm s výměnou baterie, ale jinak spíše budeme tady a nebo se courneme po okolí.

Majka (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Takovou procházku bych si taky dokázala užít, ale s větším soukromím. Hezké velikonoce Klárko a zůstaň tady. Všude se najdou takoví a makoví diskutující. Takovej Feetman je aspoň roztomilý, nekritizuje a zeptá se na nohy a je to. Feetmane, nohy mám takový asi jako ty po celém dni, takže večer hygiena a pohoda. Nebo Ivan L. slušňák a další. Ivan to asi myslel dobře s tím osobním vláknem, ale tak uvidíme, já si tě také najdu kdekoli.

Ondotron (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Líbí se mi to, moc fajnové. S tím novým vláknem je to dobrý nápad, ale pokud někdo bude chtít rozložit diskuzi tak vleze i tam. Vše je o lidech a tady se už nevyplatí příliš komu věřit, pokud to dnes není vše jen aprílový žert.

Jana (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, přeji příjemné velikonoce a jestli budeš psát zde nebo na tom novém, já si tě vždy najdu a budu sdílet tvůj příběh.

Ondra (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Moc krásná procházka . Já bych tě tam musel taky o......

Tom (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Ahá, tak na apríla si tady dáme teorii, že nakonec Libor je fake a to dokazuje skutečnost ostatních. No proč ne, ale trochu drhne to, že když tady byl nějaký podvodník..někdo, kdo se za někoho vydával a nebo prostě dělal z lidí jenom blbce jako Jakub (?), teď naposledy Bára...ty všechny Klára jednoznačně odsoudila, tak proč by to neudělala v případě nějakého vymyšleného Libora a s tím, kdo s tím přišel nevymetla? Těžko říct a jak se tady často objevuje je to nakonec jedno, ale jisté je to, že tahle diskuze není upřímná a opakovaně tady někdo úmyslně druhé klame ať už to byla Bára nebo dnes se k tomu přiznal i pozorovatel, že zde dlouhodobě tvrdil něco a všichni mu na to skočili. Schválně si každý za sebe řekněme jestli se v takovém podvodném prostředí cítíme dobře? Já tedy ne a dost mě to mrzí, když vidím jak se lidé k druhým chovají.

Malláci (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

S radostí oznamujeme, že další dárek pro Kláru si u nás objednal sám zaharch. Libor. Jedná se o nástavec na močení ve stoje. Sexuálním hrátkám zdar! Dárek samozřejmě zaplatil náš team kluků moláků.

:) (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Nejste Povídkáři odvedle?

Petr Patera (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj/Dobrý den,
holky, jak moc prdíte při čůrání a kdy naposledy?

Kluci, líbí se Vám, jak holky čůrají?

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Co kdo kde? Chzťte Pozorovatele! Je to konspirátor! Součást plánu NWO! A plete si Ještěd s ještěrem!

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

I to by byla zkouška. Jasně,že 13:50

Ivan L. (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Po tomto tvém sdělení jsem rád, že jsem nepřestal věřit Kláře, protože až na pár jejich příznivců se ostatnímu tady opravdu věřit moc nedá. Pozorovateli, tebe jsem do dnes bral jako rovného člověka a teď nevím. Asi pleteš do svých pravdivých výroků své výmysly a fantazie a pak je z toho guláš a ty se bavíš.

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Nepiš za mě. Pochopitelně 13:57 je správně.

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

13.50, někdo mi opět vzal identitu

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Pořád si nevysvětlil tu Kláru časově posunutou,vyhybáš se tomu?

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Tak tady jsi narazil. Já na tom Ještědu dělám a v té době, kdy tady všichni křičeli, že je zavřeno se normálně jezdilo po revizi. Jo, všichni jsme Libor a všechno je špatně. Já jsem taky Libor.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Vysvetli,proč si tady několikrát psal,že je vše časově posunuté a teď se k tomu nehlásíš? Co si tím myslel? Klára to včera jednoznačně popřela

Reklama

Přidat komentář