Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivan L. (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Po tomto tvém sdělení jsem rád, že jsem nepřestal věřit Kláře, protože až na pár jejich příznivců se ostatnímu tady opravdu věřit moc nedá. Pozorovateli, tebe jsem do dnes bral jako rovného člověka a teď nevím. Asi pleteš do svých pravdivých výroků své výmysly a fantazie a pak je z toho guláš a ty se bavíš.

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Nepiš za mě. Pochopitelně 13:57 je správně.

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

13.50, někdo mi opět vzal identitu

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 18:04)

Pořád si nevysvětlil tu Kláru časově posunutou,vyhybáš se tomu?

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Tak tady jsi narazil. Já na tom Ještědu dělám a v té době, kdy tady všichni křičeli, že je zavřeno se normálně jezdilo po revizi. Jo, všichni jsme Libor a všechno je špatně. Já jsem taky Libor.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Vysvetli,proč si tady několikrát psal,že je vše časově posunuté a teď se k tomu nehlásíš? Co si tím myslel? Klára to včera jednoznačně popřela

Pozorovatel (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Všichni jste na to naletěli. I na to Liborovo. Dnes Názor 13:57 na to konečně kápl.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

No vidíš. A já tehdy to jaro dělal na brigádě v jednom hotelu v Jablonci. Takže smolíka máš ty. Ty jsi Libor? Tak si ten nick zaregistruj. Občas tady za tebe někdo píše nebo se k tomu jménu hlásí.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

A taky bylo dobrý, když Klára jela vesele lanovkou na Ještěd a ta byla asi tři nebo čtyři měsíce mimo provoz :)) to byly začátky. Ale nehledejte chyby

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

Přesně tak a my dnes měli na gymplu Přípotoční video tělák. Musíme prej dohánět.

Holkočůr (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Viděl jsem čůrat holku,ale náhodou,vůbec jsem ji nesledoval. Na bobku za autem a jen si dala před ní dlaň ,když mě viděla, ale stejně jsem viděl jak to teče na zem a rozlévá se to.

Vojko (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

Tak podobně močila jedna dívka dnes dopoledne taky. Viděl jsem její proud moči zezadu a když odešla byla tam po ní louže a pomalu se vsakovala do podkladu. Věk dívky kolem 20 let.

Vlezdoprdelní 321 (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Ano Klárko jsi skvělá a kašli na ty polemiky.

69 (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Souhlasím, že je tady pár jedinců, kteří jako cenzoři se snaží za každou cenu nalézt nějakou slabinu a hned vykřiknou Hurá ! Koukejte! To není podle pravdy ! ..... Naše škola měla pro maturitní ročníky to samé, co Klára a je to 300 kilometrů jinde. Ale proto to nepíšu. Tady na vlákně jsme snad kvůli tématu a ne proto, abychom odchytávali oběť.
Souhlasím s tím označením paranoia.

Názor (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

I kdyby byl všechno Libor, tak mně je to zhrdla jedno. Já čtu obsah a beru ho jako real a je mi jedno jestli je autor sám, nebo ne a jestli za holkou s píčou je za compem kluk. To není důležitý. Dokonce můj názor je ten, že Libor je důmyslný fejk a schválně byla vytvořena představa člověka, který si tím léčí nějaké splíny, aby byla odvedena pozornost od skutečných osob. Ale to zatím došlo asi málokomu. Libor je jen záměrně odvedená pozornost a i styl Kláry mi jen potvrzuje, že je real, protože až na vyjímky na kritiky Libora nereaguje nebo se tím jen baví a docela jí vyhovuje, že ji někteří berou jako výplod Liborových představ.

g (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Skvělý postřeh !

Znalec (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

100% a palec hore ! Trefa !

Hanka (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

To je něco, co si také myslím už dlouho. Proto to neřeším . Klára a spol .jsou tady a hotovo.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Tahle paranoia hledání chyb za každou cenu aneb všechno je Libor , to je dost trapné. Například včera před půl nocí někdo nařkl Ivoše, že je Libor ,ať jde spát, když sem napsalo Sluníčko o čůrání brzy k ránu , tak to byl Libor, Pozorovatel je Libor, všechny holky jsou Libor......dost dobrý byl ten návrh, ať se všichni , co sem píšou podepisují nickem Libor a bude klid.

Pavel1 (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Jen jsem reagoval na příspěvek a v klidu si to našel,že je to pravda,žádnou paranoiu jsem v tom nehledal,když zmiňuješ Pozorovatele,tak ten celou dobu tvrdil,že celý příběh je časově posunutý,Klara uvedla,že není,tak se pak nediv,že už v tom má kdekdo hokej a pak zjistíš,že někteří děti mají školu i o prázdninách( pepan a další),to už pak tady z nás doopravdy někdo dělá blbce

Reklama

Přidat komentář