Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

OK, to souhlasí. Ale to neznamená, že nemůže být nějaká online konference. Já bych v tom zase žádnou vědu nehledala. Kdyby si Klára chtěla vymýšlet, tak bude mlžit a ona to řekla na rovinu a já docela věřím tomu, že jim to uniklo v těch všedních dnech a mně ty dny taky často splývají.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

Ty si to školství představuješ jak Hurvajs válku.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Ty prázdniny jsou oficiální,tudíž na školách nikdo není,manželka učí na střední a říká mi,že je to blbost,že je to daný organizačním pokynem ministra školství..., našel jsem si to a je to vedený pod Č.j:MSMT-4849/2019-2.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

To máš marný to máš marný to máš marný,přečti si několik stránek zpátky a tam máš ty vlezprdelky vyjmenovaný

Zuzka (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Panebože, videochat a konference,ta přece nemusí být ze školy! Ach!

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Je přeci jedno jestli ze školy nebo z domova,ale o prázdninách,jedině,že si někteří studenti konferenciovali mezi sebou

Pavel1 (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Vážení, přepsáno ze stránek MŠMT: Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 1.dubna 2021. Podepsán je pod tím Ing. Robert Plaga Ph. D., ministr školství,mládeže a tělovýchovy.
Stačí si najet na stránky MŠMT,tak není třeba odkývat každou blbost a stačí si to přečíst,jedna má dcera chodí na střední a druhá na základku a věřte,že se o ně zajímám a vím,že mají prázdniny.

Lucka (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Klárko my taky s partnerem vyrazíme ven. Tak si to užijte. Ono se má opravdu asi pokazit počasí.Pa.

pepan (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Moje děti to měly taky dopoledne. Teda já jsem je nekontroloval jestli tam nesdíleli nějaké hry po netu. A s tou autoškolou, mj. nejen v Mimoni, ale i v Plzni a Praze se v té době zkoušek Kláry normálně fungovalo i tam. Takže jen pro detail. Kdo ví, tomu je to jedno a kdo si hledá záminku tak ten si ji najde všude. Prý moderátor. Ty vole, hustý.

a (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

je to

Klára (Čt, 1. 4. 2021 - 12:04)

Držíme se doma ale odpoledne půjdeme ven. Zatím čůráme jen doma a jednou to bylo hodně po konferenci a teď už normálně. Co se týká výuky, tak u mě byla jen videokonference a u Niki nic. Jak jsme včera byly v Praze,tak jsme to nezaregistrovaly,že Niki má dnes volno. My vpodstatě máme volno jako by stále. Mamča se dohodla s doktory tak,že v květnu bude další vyšetření a pak sr uvidí. Prý na ní tlačili,ale ona se nedala. Tak snad to bude dobrý a nebudou se na ni zlobit. Ozvu se víc večer.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Todle se holt nepovedlo,jako s tou autoškolou,moderátor nemá přehled,jak to teď ve škole a se zkouškama v autoškole chodí,stane se

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

To už je paranoia. Joo, všichni jsme Libor.

Majka (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

No já nevím. Základky asi nemají ,ale moje holka na střední dnes měla konzultační hodinu a zadání s tím spojené. Nerudovo gymnasium Praha Újezd, pro pochybovače, aby si to mohli ověřit.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 11:04)

Klára s Nikolou mají výuku,tak to asi nepsala ona nebo,že by to fakt psal celou dobu někdo jiný? Protože děcka mají dnes prázdniny!

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 11:04)

Skvělý postřeh! Jen počítej s tím, že tento provar někdo obratem vyvrátí s tím, že je to celé časově posunuté, ale tím by byla Klára sama proti sobě, když tu včera psala, že ne. Tak v tom případě si určitě v ten moment neuvědomila, že dnes výuka není a opět zahráno do outu.

Jko (Čt, 1. 4. 2021 - 10:04)

Líbilo se mi jak dopoledne jedna holka stála v parku pod smrkem a chtěla čůrat a chviličku se rozhlížela pak se na bobku hned vyčůrala a taky měla loužičku a bylo to vidět od nás z okna.

Holka 16 (Čt, 1. 4. 2021 - 08:04)

Klárko mamince přeji jen tu nejlepší péči. Nepíšu sem už pro ty úchylný obtloustlý prasata, ale už jen tobě. Sleduju to a fakt jsi dobrá. I s tím řízením včera. Taky si udělám za 2 roky řidičák .

ha (Čt, 1. 4. 2021 - 09:04)

samo obtloustlý prase se ozvalo

Názor (Čt, 1. 4. 2021 - 09:04)

Jestli se ti Holko 16 nelíbí psát sem ,tak se na to vykašli a neházej všechny do jednoho ranku. Psát si o močení a sexu není nic závadného a možná sem nějaké obtloustlé úchylné prase chodí, ale já tady potkávám většinu slušných lidí a ty jsi svým komentářem dost urazila, včetně mé osoby. Měla by ses zamyslet, jestli se ty svým vulgárním slovníkem nerovnáš mezi tu skupinu nevychovaných, arogantních a netolerantních osob.

Reklama

Přidat komentář