Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 11:04)

To není dobré. Musíš se naučit fungovat v normálním životě, kdy se nelze vymočit jinde než na záchodě. Hlídat si příjem tekutin třeba.

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Ale já jsem zdravá. Tohle je ok. Vždyť mladší ségra když musí nutně tak si taky někdy drží rukou pipinu aby se nepočůrala.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Věra, jak jsi čůrala dnes? Čůráš ráda s klukem?

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Právě jsem to napsala, protože dnes jsem se v posteli převalovala a nemohla jsem to vydržet a nechtělo se mi vstávat a tak jsem si pipinu držela rukou a stejně jsem musela rychle jít. S klukem ráda moc nečůrám, to je holčičí soukromí, ale kdyby se mi chtělo jako ráno tak klidně, tak bych obětovala se stydět abych se nepočůrala, přece jasný.

Jitka (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Je tam. Nádhera!

Lucka (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Dobré velikonoční ráno. Taky jsem čůrala hrozně po ránu,ale pipina mě nebolí. Tak ty čápi jsou takový velikonoční dárek.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Už odletěl na louku. Niki přišla a šla čůrat,ale hned jsem ji stáhla k oknu a koukaly jsme na čápa ,ale ona potřebovala opravdu nutně čůrat, nemohla vydržet s křízila nožky a poskakovala tak si došla rychle se vyčůrat a pak jsme pily kafe a máme velkou radost že už čápi jsou tady.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Máme čápa na hnízdě. Jupíííí. Tak to už nejdu do pelíšku, dám kafe a budují se dívat.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Jo díval jsem se taky. V Hradišti je jeden a sedí, v Příšovicich byl na hnízdě taky ,ale odletěl asi lovit. Itbuseness.cz . Teda jestli ještě bude zima,tak jim nezávidím. Ale asi jsou zvyklý. U nás máme hnízdo až v Heřmaničkách.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Jejda, ty jsi Sluníčko opravdu čůralo skoro jako já. Já se taky vzbudila s plnou pipinkou a musela si dojít a pustila jsem to a hodně to šlo a čůrala jsem taky dlouho vodu z bříška, ale už to je a jdu si ještě asi lehnout protože i mamča ještě chrní a Niki taky nevylezla na čůrání. Tak se jdu do pelíšku vykulovat s Liborem ještě.

Sluníčko (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Musela jsem na záchod,potřebovala jsem moc nutně čůrat ale stihla jsem to vyčůrala jsem se až když jsem si sundala kalhotky dolů a pustila to hodně a čůrala jsem dlouho jako Klárka ráno když potřebuje. Pipinku jsem si osušila celou a mám ji suchou v bílých kalhotkách s kytičkou. Ale ještě si lehnu když je tady klid.

Ivoš (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Ondro, občas se stejně ozvi jak jsi na tom. Klárka tě asi musela dost motivovat,aby sis našel holku na vztah a to je dobře . Zajímalo by mě , jak ji teď budeš brát, když budeš číst její vyprávění, když ji i osobně znáš.

Ivan .L (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Klárko, velmi děkuji za Ondru. Myslím, že mu to pomůže a je jeden z těch šťastlivců, co se s tebou potkal. No co si budeme povídat, dnes jsem si tvou procházku krásně prožil, jako bych tam byl s tebou.

pepan (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Byt vlezdoprdel Kláře je čest. Než abych byl provokatér a rozporoval pravdivost příběhu a útočil neustále na Kláru a ostatní.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Nevím,že bych tady útočil,jen jsem uvedl názor,že když tady už píšou o čemkoliv,tak proč by tady nemohli diskutovat o osobách

pepan (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Až na ty trapný kecy kdo je kdo a kdo co není, tak dnes Klárko a holky krásný počtení. Vojko a ty ses taky dnes asi plně uspokojil. Dost dobrý. Příjemný velikonoční večer a dobrou.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Někdo tady pîše o kytkách o zahradách a někdo debatuje tady o osobách,tak o co ti jde,že to není podle tebe? patříš mezi vlezprdele a dokazuješ to skoro každým příspěvkem

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Mirku, já mám antikoncepci a tak to příliš nehrozí. Feetmane, nožky mám hezký a upravený a i v silonkách zůstaly hezký potom. Všem hezký večer.

Lucka (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Ahojky Klárko, tak je bezva, že se povedlo s Ondrou setkání a my jsme si dnes taky udělali výlet a vyšli si na Říp a přijeli jsme pozdě. Tady bylo sice chladněji, ale krásně na vycházku. Taky jsem tam dvakrát pokropila za stromem vodotryskem trávu, ale pohoda. Nohy mám Feetmane dnes dost uchozený a tak si je musím umýt a upravit, abych je měla zase čistý. Klárko příjemnou dobrou noc!

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Bylo odpoledne krásně a tak jsem s Liborem šla k řece a do lesíka a tam jsme spolu čůrali, já jsem taky měla sukni ,ale silonky, protože byla trochu zima a ponožky a v tom lese nikdo nebyl, jen jsme potkali stádo srnek a když už se mi chtělo víc, tak jsem se u stromu vyčůrala na bobečku a pustila jsem to Liborovi z pipinky přímo proudem na ruku a jemu se to líbilo jak se mi ten proud hezky odrážel ve sluníčku a do loužičky a chtěl mi pipinku uhladit,ale přece jen jsem byla trochu nejistá a bylo i chladno ,ale on naléhal a nakonec mi to udělal u stromu do pipinky jen jsem se trochu přikrčila a vystrčila zadeček a hodně to bylo hezký a strašně moc hezký až se vypipinkoval a já jeho teplý v pipince cítila tak, že jsem se hned vypipinkovala taky až jsem si ještě trochu počůrala nožky jak to bylo krásný a teď jsem už doma a bude to v pohodě všechno. Niki dnes s mamčou sázela kytičky do truhlíku a ještě se ozval asi třikrát Ondra ,jak je moc rád, že se mohl se mnou vidět a tak snad se trochu zklidní. A taky jsem ráda, že otec Libora nemá ten virus, ale jen nějaký nachlazení. Dnes si saunu nedáme, jen vířivku. Čápi tady zatím nejsou, ale už se na ně těším.

Reklama

Přidat komentář