Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Čáp nám uletěl, ale jsem ráda, že už tady je . Jinak jsme dnes doma a čůráme jen na záchodě a venku se zatahuje a asi bude zase chladno Já už nejsem tolik učůraná jako včera a byla jsem hodně jen po kafi dopoledne a teď jen tak normálně, protože jsem dávala prádlo do pračky v koupelně a trochu se mi u toho chtělo a tak jsem si stáhla kalhotky a jsem se i trochu vyčůrala do záchodu.. Volala paní Krejčová ,sousedka z Mimoně a přála nám a prý máme jet na návštěvu až to půjde a taky volal Ondra a snad ho to posunulo a snad si najde holku, ale on je takovej, že se do mně zamilovat a tak píše a to já mu nemohu nic poskytnout ,ale tak snad nějakou lásku mít bude časem. Mamča je taky v pohodě a na nic si nestěžuje a tak máme klídek a pohodu..

Lucka (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Ahojky Klárko. Taky máme klid a pohodu a venku se zkazilo počasí. Na ty čápy jsem se koukala ,ale ten v Hradišti jestli bude zima tak mu asi dobře nebude. V Mokrým tam jsou a v Příšovicích ne.

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Kláro já si to přečetla jak píšeš co děláš s Liborem . To bych se styděla veřejně napsat . Jen o čůrání asi ne. My tady v Praze čápy nemáme.

Pozorovatel (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

birdlife.cz to je lepší na čapí hnízda . Mezi nejkvalitnější webcam je M.Hradiště, Příšovice, Všeň, Doubrava z té lokality Kláry.

Martin1 (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Jak je Klára v tom Mokrém tak tam je čáp, Hradiště taky ,Příšovice není. Díky za skvělý typ!! Pozdrav Kláře !

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 09:04)

Když potřebuju čůrat tak si někdy zatlačím rukou do pipiny a chvíli se mi ta potřeba zmírní, ale stejně musím brzy jít nebo bych to nevydržela a pak už bych se už počůrala.

technická (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

A to děláš i když jsi v práci, škole nebo někde na jednání? Nemáš s tím problém?

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

jsem ve třetím ročníku střední, takže víc doma, ale když potřebuju tak si dojdu včas, to jsem myslela ,že někdy ráno se mi nechce vstát a potřebuju a nemůžu to vydržet a tak si tam zatlačím rukou a ono to na chvilku přejde. Přes den se mi to stává málo často. Když není nikde záchod a potřebuju nutně, že nevydržím, ale tak někde zaběhnu do místa kam není moc vidět a čůrám.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 11:04)

To není dobré. Musíš se naučit fungovat v normálním životě, kdy se nelze vymočit jinde než na záchodě. Hlídat si příjem tekutin třeba.

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Ale já jsem zdravá. Tohle je ok. Vždyť mladší ségra když musí nutně tak si taky někdy drží rukou pipinu aby se nepočůrala.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Věra, jak jsi čůrala dnes? Čůráš ráda s klukem?

Věra (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Právě jsem to napsala, protože dnes jsem se v posteli převalovala a nemohla jsem to vydržet a nechtělo se mi vstávat a tak jsem si pipinu držela rukou a stejně jsem musela rychle jít. S klukem ráda moc nečůrám, to je holčičí soukromí, ale kdyby se mi chtělo jako ráno tak klidně, tak bych obětovala se stydět abych se nepočůrala, přece jasný.

Jitka (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Je tam. Nádhera!

Lucka (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Dobré velikonoční ráno. Taky jsem čůrala hrozně po ránu,ale pipina mě nebolí. Tak ty čápi jsou takový velikonoční dárek.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 08:04)

Už odletěl na louku. Niki přišla a šla čůrat,ale hned jsem ji stáhla k oknu a koukaly jsme na čápa ,ale ona potřebovala opravdu nutně čůrat, nemohla vydržet s křízila nožky a poskakovala tak si došla rychle se vyčůrat a pak jsme pily kafe a máme velkou radost že už čápi jsou tady.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Máme čápa na hnízdě. Jupíííí. Tak to už nejdu do pelíšku, dám kafe a budují se dívat.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Jo díval jsem se taky. V Hradišti je jeden a sedí, v Příšovicich byl na hnízdě taky ,ale odletěl asi lovit. Itbuseness.cz . Teda jestli ještě bude zima,tak jim nezávidím. Ale asi jsou zvyklý. U nás máme hnízdo až v Heřmaničkách.

Klára (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Jejda, ty jsi Sluníčko opravdu čůralo skoro jako já. Já se taky vzbudila s plnou pipinkou a musela si dojít a pustila jsem to a hodně to šlo a čůrala jsem taky dlouho vodu z bříška, ale už to je a jdu si ještě asi lehnout protože i mamča ještě chrní a Niki taky nevylezla na čůrání. Tak se jdu do pelíšku vykulovat s Liborem ještě.

Sluníčko (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

Musela jsem na záchod,potřebovala jsem moc nutně čůrat ale stihla jsem to vyčůrala jsem se až když jsem si sundala kalhotky dolů a pustila to hodně a čůrala jsem dlouho jako Klárka ráno když potřebuje. Pipinku jsem si osušila celou a mám ji suchou v bílých kalhotkách s kytičkou. Ale ještě si lehnu když je tady klid.

Ivoš (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Ondro, občas se stejně ozvi jak jsi na tom. Klárka tě asi musela dost motivovat,aby sis našel holku na vztah a to je dobře . Zajímalo by mě , jak ji teď budeš brát, když budeš číst její vyprávění, když ji i osobně znáš.

Reklama

Přidat komentář