Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivan .L (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Klárko, velmi děkuji za Ondru. Myslím, že mu to pomůže a je jeden z těch šťastlivců, co se s tebou potkal. No co si budeme povídat, dnes jsem si tvou procházku krásně prožil, jako bych tam byl s tebou.

pepan (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Byt vlezdoprdel Kláře je čest. Než abych byl provokatér a rozporoval pravdivost příběhu a útočil neustále na Kláru a ostatní.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Nevím,že bych tady útočil,jen jsem uvedl názor,že když tady už píšou o čemkoliv,tak proč by tady nemohli diskutovat o osobách

pepan (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Až na ty trapný kecy kdo je kdo a kdo co není, tak dnes Klárko a holky krásný počtení. Vojko a ty ses taky dnes asi plně uspokojil. Dost dobrý. Příjemný velikonoční večer a dobrou.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Někdo tady pîše o kytkách o zahradách a někdo debatuje tady o osobách,tak o co ti jde,že to není podle tebe? patříš mezi vlezprdele a dokazuješ to skoro každým příspěvkem

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Mirku, já mám antikoncepci a tak to příliš nehrozí. Feetmane, nožky mám hezký a upravený a i v silonkách zůstaly hezký potom. Všem hezký večer.

Lucka (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

Ahojky Klárko, tak je bezva, že se povedlo s Ondrou setkání a my jsme si dnes taky udělali výlet a vyšli si na Říp a přijeli jsme pozdě. Tady bylo sice chladněji, ale krásně na vycházku. Taky jsem tam dvakrát pokropila za stromem vodotryskem trávu, ale pohoda. Nohy mám Feetmane dnes dost uchozený a tak si je musím umýt a upravit, abych je měla zase čistý. Klárko příjemnou dobrou noc!

Klára (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Bylo odpoledne krásně a tak jsem s Liborem šla k řece a do lesíka a tam jsme spolu čůrali, já jsem taky měla sukni ,ale silonky, protože byla trochu zima a ponožky a v tom lese nikdo nebyl, jen jsme potkali stádo srnek a když už se mi chtělo víc, tak jsem se u stromu vyčůrala na bobečku a pustila jsem to Liborovi z pipinky přímo proudem na ruku a jemu se to líbilo jak se mi ten proud hezky odrážel ve sluníčku a do loužičky a chtěl mi pipinku uhladit,ale přece jen jsem byla trochu nejistá a bylo i chladno ,ale on naléhal a nakonec mi to udělal u stromu do pipinky jen jsem se trochu přikrčila a vystrčila zadeček a hodně to bylo hezký a strašně moc hezký až se vypipinkoval a já jeho teplý v pipince cítila tak, že jsem se hned vypipinkovala taky až jsem si ještě trochu počůrala nožky jak to bylo krásný a teď jsem už doma a bude to v pohodě všechno. Niki dnes s mamčou sázela kytičky do truhlíku a ještě se ozval asi třikrát Ondra ,jak je moc rád, že se mohl se mnou vidět a tak snad se trochu zklidní. A taky jsem ráda, že otec Libora nemá ten virus, ale jen nějaký nachlazení. Dnes si saunu nedáme, jen vířivku. Čápi tady zatím nejsou, ale už se na ně těším.

Cynik - realista (Ne, 4. 4. 2021 - 19:04)

Musím přiznat, že by se mi to také moc líbilo

Scarlett (Ne, 4. 4. 2021 - 19:04)

Klárko přeji pohodový večer. Jsem ráda, že táta od Libora není pozitivní na Covid a jak maminka? Dobrá taky?

Mirek (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

To bych si taky nechal líbit. Myslím, že vám asi brzy ty čápi přinesou mimčo....tak při dalším návratu za rok.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 19:04)

Jo, Klára zapomene vzít antikoncepci a bude to. V osmnácti tedy nic moc na dítě. Ona žije spis6 podle Libora o těch 8 let +.

Martin1 (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

To nemá chybu. Já bych to taky nevydržel jen si nechat počůrat ruku.

Zuzka (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

My jsme si to doma takto zakončili na zahradě. S čůráním a pak taky se vším. Tak leze na nás jaro.....

Holkočůr (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Takovou močící princeznu bych taky postříkal, jen co by stáhla kalhotky a rozvinula pipinu do proudu.

Vojko (Ne, 4. 4. 2021 - 16:04)

Moje dívka potřebovala dost nutně močit na procházce a máme u nás sluníčko a tak to nebyl problém. Ona je zvyklá, že když se chci dívat, že se v klidu vymočí. Našli jsme tmavší kout kde bylo u lesa nařezané dříví a za ním se postavila a sundala si z pod sukně kalhotky a silonky a na bobečku odhalila svou krásnou korunku a z ní začala prýštit zlatavá tekutina a jak vydatně močila, nechal jsem ji pramenit do obou rukou a z dlaní lehce ochutnal její hořko slanou minerálovou chuť. Její močené je jak močení princezny, co rozvinula své okvětní listy a poskytla pramenitý nektar svému milujícímu.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 21:04)

Nech už toho ty silonko v sukni. To je tak hloupý když je to pořád stejný. Stejný slova, situace, popis oblečení, míst jako by každý věděl že tam za tím dřívím tam u lesa.....jenom místo čůrání močí.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Konečně pěknej příspěvek,ne jsk tady píše ta alkoholička a vlezprdel,jak pojede na Moravu a tak,palec nahoru

Martin1 (Ne, 4. 4. 2021 - 16:04)

teda ! Ty ji máš asi velmi rád. Tak krásně dokáže psát Klára Liborovi. Si fakt dobrej.

Holkočůr (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

Soňa je stále doma,šel jsem lovit čůrající holky. Dnes nic.

Reklama

Přidat komentář