Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Mám opravdu radost,že píšeš dál o čůrání a i o sve rodině. Snad bude maminka už z nejhoršího venku. A co ta motorika ,pohyb při chůzi? Taky lepší?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Tobě přeji taky hezký večer. To bych chtěla taky mít saunu a vířivku. Já bych tam byla celý den. A není v tý sauně nějak velký teplo?

Ivan .L (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Hezký večer i tobě, Klárko.

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Když čůrám na cizím záchodě tak si nesedám taky a snažím se to radši vydržet nebo se vyčůrám radši venku.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

A musela jsi alespoň jednou někde na cizím záchodě kakat?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

Taky.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

A to jsi si také nesedla? Co to vůbec bylo za cizí místo? Omlouvám se, že jsem tak strašně zvědavý.

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

To bylo v Olomoucký ZOO naposledy loni a tam jsem potřebovala strašně na záchod, že jsem musela a nesedla jsem si ani při kakání. Stejně to šlo samo a tak jsem byla rychle hotová.,

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Ještě že tam ten záchod byl, tohle by bylo blbý dělat venku. Konečně nějaký zajímavý zážitek po delší době tady. Bylo ještě nějaké další cizí místo, kde jsi udělala oboje?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Jo, to bylo na pouti a já taky potřebovala a tak šla holka jedna se mnou. Ale to nebylo na záchodě.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Jak to myslíš, že to nebylo na záchodě?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Tam nebyl žádný záchod.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Už tě chápu. Na pouti bývají takové ty plastové TOI tam nebyly? Možná jsi mohla jít někam do restaurace, když jsi potřebovala dělat oboje. Čůrala jsi u toho v té ZOO?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

To bylo u nás na vsi a tam bohužel Toiky nebyly,ale seběhly jsme kousek dolů k rybníku za stromy a já se tam vykakala a vyčůrala najednou .Jana co šla byla jako opora, ale pak taky udělala ale čůrala jenom. V té ZOO si to už tolik nepamatuju,ale jo, to jsem nejdřív strašně rychle kakala a až pak čůrala. Už to vím.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Jo tak to jo. To byla asi nějaká malá pouť. Máš můj obdiv, že jsi to takhle vyřešila s kamarádkou. Já bych se když to bylo ve vší vsi vydal domů. Tak v té ZOO tě podle toho co píšeš bolelo bříško, ale je pěkný že jsi i čůrala potom tam. Děkuju ti za takové zajímavé vyprávění. Škoda, že jinde na veřejném místě už jsi takhle kakat asi nebyla. Možná někdy ve škole nebo na nějakém jiném výletě kdysi.

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Tam už mě bříško bolelo a musela jsem fakt letět. Ve škole jsem kakala taky ,ale málo často. Já to mám většinou ráno a doma.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Karolínko, chudáčku to se stane. Ve škole to je dobrý tam to máte určitě hezky tam asi není problém si sednout. Kde to pro tebe bylo vůbec nejhorší místo? Já tě chápu tohle jsou takové případy v nouzi, že jsi to nedokázala vydržet a musela jsi jít tam nebo to nebyl pokaždé průjem?

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

V té ZOO to bylo hned a rychlý asi jako průjem a na pouti taky ale ne tak rychlý . Ale bylo mi to nepříjemný kdybych tam byla sama,ale Jana byla se mnou a stejně jsem byla trochu stydlivá ale pak to začalo jít a už to bylo stejně venku a tak jsem to zachránit nemohla a vykajdila jsem to všechno.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

To mě celkem překvapilo, že jsi byla ráda že tam s tebou je než aby jsi tam byla sama. Na to chce většina naopak soukromí. Jak by to bylo kdyby jsi tam nebyla s kamarádkou, ale s kamarádem taky by jsi byla radši? Ona ta Jana asi nic z toho neviděla a hlídala okolí. Čůráš u toho pokaždé? A co většinou děláš dřív?

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Kolik je ti let, Karolíno? Vědí rodiče, že píšeš na takovou diskuzi?

Reklama

Přidat komentář