Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Souhlasím s tebou. To druhý venku děláme opravdu jen vyjímečně. Ale čůrání ne, to nám nevadí.

Pavel1 (Po, 12. 4. 2021 - 14:04)

Od Toma zněl dotaz nebo jich bylo víc,jasně a má pravdu,proč na to nikdo nedokázal odpovědět? Proč detyčné jdou z domu chcát k baráku,když mají doma WC,jednoduchá otázka,tak přeci musí být jednoduchá odpověd? A ne jak uváděl,že dostal odpověď,že na procházce nebo při šukání jako hrátky,to přeci nebyla odpověď na tu otázku,pochopil bych odpověď třeba: chci se předvádět a pak se tady tím chlubit nebo to píšu a dělám,aby si tady ti kluci ho mohli vyhonit atd,jsou ten příklady,tak ať se hned někdo nechytá slovíček.

Tom (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Hezky se to zde zvrhlo a přitom stačilo jen tak málo jako přestat lpět na nesmyslu, že je normální močit po vlastním pozemku místo návštěvy WC. Přesto mi všechno to, co se zde od včera objevilo hodně řeklo a to především to, že zdejší píšící nechtějí vést jakoukoliv diskuzi s někým náhodně příchozím (opakovaně jsem k ní vyzval, ať tedy své názory nějak odůvodní a zcela bez reakce), ve svých reakcích odpovídají na něco úplně jiného (já mluvil o běžném močení po vlastních zahradách a dostalo se mi reakcí typu taky čůrám na procházce nebo dokonce o zaměřeném močení při pissu). Klára ať si píše co chce, ta je mi volná ikdyž u mě včera klesla, ale vadí mi jak její chování přijímají za své ty naivní holky, které ve svém věku ještě můžou získat pocit, že jde o nějaké běžné chování. Na druhou stranu stále doufám, že to ve skutečnosti píše nějaká dospělá osoba a malé holky ze sebe pouze dělá, ale kdo čte viděl ty různé výkyvy u Sluníčka a Karolína bude její dvojnice vzhledem k úplně shodnému chování a vyjadřování. Dřív tady stejným stylem vystupovala Leona. A ještě jedna věc k tomu včerejšku, sice jsem tady byl právě já mnohokrát označen za někoho, kdo se to tu snaží rozvrátit a titulován nejrůznějšími urážkami, ale očividně nejsem jediný, kdo má na toto vlákno jiný než čistě souhlasný názor, protože se tady objevily další dvě stránky příspěvků, které jsem já nepsal a nemám s nimi nic společného, to si klidně pozorovatel může zase ověřit, když už tak rád stalkuje ty IP adresy. Tolik ještě ode mě k tomu včerejšku. PS nevím jestli Klára tady včera/dnes někomu něco nandala tím, že se tady sama přestala ukazovat, ale to už je její věc.

Jitka (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Pokud se moje děti vymočí na zahradě a nechtějí jít domů, tak proč ne. Já to někdy udělám také. Tak smýšlím jako matka od dětí. Jako, četla jsem tu stoku názorů a tebe bych do ní nezařazovala, protože argumentuješ racionálně. Jen nejsi příliš vnímavý. Ty odpovědi o močení venku na procházce a podobně podle mého reagovaly i na tvůj dotaz, ale asi ti měly říci : "Ne nemáme problém močit venku kdekoliv". A pokud u tebe Klára klesla, tak jsi ani u ní nepochopil tento význam sdělení, mohu se ale plést. To musí sama, jestli bude chtít zareagovat.

máma (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

A nebojíš se, že když ti děti močí na zahradě a nechce se jim jít domů na YC, že třeba budou mít problém i jinde? Kde třeba nebudou moci močit? Nebo že tak budou řešit i jiné potřeby, tady a teď.

Jitka (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Nebojím. To striktně dodržují. A když jsou někde venku s kamarádkama nebo jinde tak co vím, když se jim chce na malou a není toaleta tak to vyřeší někde do trávy a normálka.

máma (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Aha, my jsme naši holčičku právě vedli k tomu, že na zahradě ani nikde se nečůrá, už když jsme jí přestali dávat plínky a učili na nočník. Takže to má nějak naučeno. Ale jasně, kdoví co děti dělají, když jsou samy. Bohužel

pardon, (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

WC, překlep

Pavlína (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Pokusím se ti odpovědět za sebe. Vyčůrat se na vlastní zahradě nebo vlastním pozemku považuji za přirozené a nemám s tím problém a v naší rodině to nikdo nekomentuje ,pokud takto jednají naše děti nebo manžel atd. Budu na tvé straně ale, že se mi nelíbí, jak některé holky Kláru napodobují a nemají vlastní názor. Na druhé straně, ona tyto reakce vědomě neprovokuje a naopak její postoj stáhnout se z včerejší diskuze považuji za moudré gesto a také bych jí proto prominula některé nedospělé reakce v jiných pasážích textu.

Tom (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Pavlíno (mimochodem hezké jméno) vážím si tvé reakce, protože jsi jako jediná odepsala k věci a slušně. Dobře je to pro vás tedy běžné, ale prozraď mi prosím, co vás k tomu vede? Ať si to představuji jak chci, tak na tom nevidím žádnou výhodu. Dejme tomu, že na trávníku či hlíně se to vsakne a není to pak cítit (to ovšem neplatí pro Sluníčko, Karolinu, Míšu..., které čůrají někde před garáží na betonu, to je prostě nechutné neboť je to úplně to samé jako nějaké podchody páchnoucí močí od bezdomovců a neznám nikoho komu by to bylo příjemné), ale jak zde někdo psal včera to se potom neotíráte nebo ano a co potom s tím kapesníkem? Další věc je nemožnost umýt si ruce. Psal jsem to tady včera několikrát, že naprosto chápu někde mimo domov čůrat venku, kde žádný záchod není nebo skutečně se někdo těch veřejných tak štítí, že než u pumpy raději zastaví u lesa, ale doma to fakt nechápu. K tomu dalšímu co píšeš, děkuji a máš pravdu, že Klára jedná za sebe a ty holky ji napodobují z vlastní vůle, ale Klára je (nebo je tak prezentována) vyspělá mladá slečna před maturitou a má tak víc rozumu, takže by mohla své psaní přizpůsobit pokud vidí, že jednou z reakcí na její psaní je kromě honění i tohle a né si ještě se Sluníčkem začít volat nebo psát soukromě, ale uznávám do toho už mi opravdu nic není a je to čistě na nich, já jen dodávám svůj názor, kterým ovšem nechci nikomu říkat jak se má nebo nemá chovat, nakonec asi to oboum stranám vyhovuje. Ten ústup mě poněkud překvapil, protože věčně je taková, že si jde za svým a názory ostatních se nenechává ovlivnit (viz nedávno debata o cestování mezi okresy) a teď místo toho, aby si opět stála za svým názorem a psala dál pokud to považuje za správné řekne nemám náladu psát a zmizí, čímž vlastně nejvíc potrestala ty, co jí mají rádi, ale kdo ví třeba to bylo z její strany bráno jako moudřejší ustoupí respektive s blázny se nemá smysl dohadovat a tak zalezla.

Pavlína (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Asi je to trochu pohodlnosti a také souznění s přírodou. V tom to možná bude,že to tak striktně neoddělujeme.

Tom (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

No asi to je tedy o úhlu pohledu, protože mně jednoznačně přijde pohodlnější právě ten záchod a pro ženu bych čekal to bude platit o to více, ale jo beru opravdu to každý vidí jinak jako spousty dalších věcí. A to s tou přírodou, jste naturisté? Děkuji ti za tohle primární vysvětlení, ikdyž stále pro mě zůstávají záhadou jak ty kapesníčky, tak mytí rukou, tak mi ještě došlo, že Klára několikrát zmínila jak byly s Nikolou někde venku, šly čůrat a najednou některá z jich potřebovala dělat to druhé...co se pak jako děje v takové situaci, to běžíte se staženýma kalhotama dovnitř na toaletu nebo to je pro vás také souznění s přírodou (jako jo je to příroda) a zkrátka se vykadíte?

Klára (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Venku se nám ochladilo a je hnusně. Včera jsme se vydali na výlet po okolí a navštívili hrad Trosky a Kozákov a bylo to moc fajn.. Niki se nakonec připojila a jen mamča zůstala doma a tak s Liborem nebylo společné čůrání a jen jsme se vyčůraly jednou u trosek s Nikou za autem na konci parkoviště a udělaly jsme prudký loužičky. Já chci poděkovat všem, kteří mě včera tady podpořili a i těm, kteří sem píší i opačné názory, pokud jsou psány slušně a ne útočně a urážlivě. Včera a ani dnes ráno jsem neměla chuť cokoliv psát, když jsem viděla, kdo a jak zase zde parazituje a nic není na pohodu. Tak se víc ozvu večer a ještě jednou děkuji za podporu a ctím i názory opačné v korektnosti.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Jistě a zase hned agrese.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Prosím, v čem je agrese Kláry? V tom, že vyzývá ke korektní diskuzi a že uznává i opačné názory a ne parazity, co urážejí a zesměšňují? Jedinou agresi já cítím ve tvé krátké reakci na její komentář.

Holkočůr (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Konečně, už jsem si myslel, že ses ztratila nadobro. Tak se budu moc těšit na tvé čůrání. Hned je mi líp po těle.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Líp po těle ve smyslu, že jsi si vyhonil?

Holkočůr (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

No tak hlavně mi nenechá být to co se u ní děje doma a jestli to tady pozoruješ tak musíš vědět, že to dost prožívám.. JO i to její čůrání. A někdy si to u toho udělám a co se stane? Stálou holku nemám, ta Soně ještě není redy a na Klárku mám slabost. Klára píše moc pěkně a je dospělá a tak o co jde?

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Já ti to nemám nijak za zlé, omlouvám se pokud to vyznělo vyčítavě. Pouze mě zajímalo jestli je tím tohle myšlené, ale žádný problém s tím nemám a naopak pro to mám vlastně i pochopení, protože asi každý máme nějakou potřebu vypořádávat se se vzrušením a je rozhodně dobré to řešit takhke, než někde v parku někoho tahat do křoví.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Děkuji Klárko, že jsi a pokračuješ. Myslím, že nebudu jediný.

Reklama

Přidat komentář