Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Protože tady dnes vzešly neskutečné statistiky návštěv nesrovnatelné s ostatními vlákny a celou dobu jsem sledoval zdejší vývoj hádek a polemiky. V práci se na tu seznamku připojit nemůžu, protože obsahuje erotický obsah a tak jsem to udělal před chvíli. Miluji strategické hry a možnosti manipulace chování. Náš trh je velice malý co do diskuzních témat ponurého charakteru. Jedna a jedna rovná se jen jediné konkrétní řešení souvislostí. Ten kdo je velice aktívní tady musí být i tam.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Promiň mi, ale vůbec mě nezajímá další diskuze na toto téma. Neznáš mě , neznám tě neznám vás, nezajímáte mě nikdo z Vás. .

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Nemám v plánu to dělat. Jsem si ale jistý že vím přesně kdo je to! Opakuji. Mně se jednalo pouze o to, abych tady nemrhal příspěvky ze svých zkušeností, jinak nechť si každý dělá co chce.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Mě by jen zajímalo proč jsi s tím přišel zrovna dnes? Po dvou letech kdy se tu nic nedělo se dnes objevíš.

Tak (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jistě, já si mohu na seznamku nablít cokoliv, abych zaujal a byl někdo jiný než skutečnost. Stejně jako tady.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Fakt je to jo, že přestaly okamžitě příspěvky po sdělení , že ten frajer ví o koho jde! Si dobrý ! On sice hned začne jako kamufláž přispívat, ale co když tajemný detektiv zveřejní ten nick toho páru a tu seznamku ? Pak už nebude úniku před totálním znemožněním se.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jarmil Durynsk nemá nic společné se mnou a to co jsem o pisateli tady zmínil a objevil já. toto jméno napsal někdo jen tak do éteru, ale ne já

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Ty vole mi si tady píšeme s robotem, který si utíká od manželky napsat zprávičku a pak si hraje na dokonalou mamičku :)))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Ty vole mi si tady píšeme s robotem, který si utíká od manželky napsat zprávičku a pak si hraje na dokonalou mamičku :)))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Nikdo příjmením Durynský v naší republice přihlášený není, tak co to tady zase kecáte.. Žereš klobásu k večeři a to bylo první co tě napadlo?

A (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

ony se na seznamkách uvádějí skutečná jména?

No, (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Zajímavý úkaz. Kdysi jsem to napsala,že i ve filmu je jedno zda má autor koule nebo kozy. A o tomto příběhu to platí taktéž.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Pro mě bylo jen důležité to, že je to jeden a tentýž člověk. Ostatní mě nezajímá. Pouze nebudu mrhat psaním do vlákna, které nemá prosperitu mi vrátit mojí investici mých osobních erotických zkušeností.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Každý musí najít svůj způsob. Třeba mě to tady taky časem přestane zajímat. To nemohu nyní odhadnout.

Filipe, (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

ty jsi asi strašně hodnej člověk. Ale bereš to tady moc vážně.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

A jak to mám brát? Ikdyž tady padlo nějaké jméno,tak někdo se bojí odhalit víc,protože si může vymýšlet a stojí zatím sám. Proto už je mi autor ukradený.

M.H (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jestli je to on,nic mi to neříká. A pak je to jedno. Pokud si tím něco vyrovnává tak píše zajímavě. Hlavně jestli mu to pomáhá, tak o nic nejde. Někdo to bude dál brát jako fikci jiný jako skutečnost. Jarmile ,buď v klidu piš.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Sorry ,ale nemám důvod to tady takto otevřeně psát. On moc dobře ví, že mám pravdu.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jediná seznamka s chatem nepotřebuje hodně prezentování a zcela jistě ji zde neuvedu, ale každý se určitě dovtípí která to je.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Asi jsem blbý ale nedovtípím se. Proč je problém ji pojmenovat když je veřejně dostupná?

Reklama

Přidat komentář