Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Ale hlavně by si ti kritizující rodiče, co tady dopoledne byli, měli ujasnit jakou ve výchově udělali chybu, když si nejsou jisti, chováním svých dětí, když si tady něco přečtou. Správně vychované dítě by se nemělo nechat zlákat nějakým hodným strýčkem. Ať skutečným, nebo virtuálním. A měli by misto tlachání tady se víc věnovat výchovou svých dětí. A potom si mohou být jisti, že je nic neohrozí.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

To máš pravdu. Ale tady nejde jen o tu dnešní diskuzi. problém jsme se tady někteří snažili otevřít mnohokrát. Protože tahle doba je fakt blbá a chybu může udělat každý. I rodiče. prostě začneš mít strach.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Jdi víš kam ty moralisto. Vychovej si nejprve svoje děti a pak se starej o ty naše, ty zástupkyně spravedlnosti pedofilů.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

Děti jsou obrazem svých rodičů. Takže když ty hledáš něco na vlákně o čůrání kluků a holek, tak si buď jistý, že tvoje děti to určitě budou hledat taky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

Díky Bohu, že za výchovu mých dětí odpovídá moje žena!!! A já odpovídám za to jaký budget na to dostane každý týden :))))))) Ufff to jsem si oddechl. Taky jsem manželce navrhoval, že by jsme zkusili swingers a podařilo se mi to nakonec, vystřídal jsem několik posteli u nás doma než jsem se opět mohl vrátit do ložnice :)))) A jak jistě chápete a čtete moje vzdělávací úroveň není vůbec vysoká Moje žena ale to je paní doktorka....hej!!! nesmějte se je doopravdy Dr,:))))) ale množství bankovek které ji dokážu zajistit z ní udělali rodičku dětí. Ona je šťastná já jsem obdivovaný táta a vše je jak má být a taky nikdy jsem si nevydělával nepoctivě.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Ne! Vy jste krimonalizovali lidi,co sem na vlákno chodí a lidi ,co zde komunikují s ostatními v zákonem dovoleném věku. To byla nechutná ataka neserioznich osob.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Filipe, mýlíš se. Jsem máma, nikoho nekriminalizuju a celá diskuze je tady proti tomu, že zde píše vyšinutý člověk. Lidé v dovoleném věku takto prostě nepíší a to je ten hnus. A ti, co to nepoznali a diskutovali s těmi fejky, byli jednoduše sami podvedeni.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Je mi už srdečně jedno, kdo to píše. Píše k tématu ,tak potom je vyšinuté téma a my všichni,kterým se močení dívek líbí. Útokem na něj útočíš stejně i na ostatní. A Klára mj.píše poutavý rodinný příběh a proto ho čte i tolik žen, které to nepohoršuje. Ty si opravdu myslíš, že to vše píše jediná osoba? Ha, to by musela na to opravdu angažovat denně tým zasvěcených lidí. Omlouvám se,toto je můj konečný názor. Dnes už ani slovo ode mne navíc. Myslím,že jsem se vyjádřil dostatečně srozumitelně . Ikdyž máš rozdílný pohled na věc, nemyslím si,že jsi zlý člověk. Jen vnitřně
zraněná.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Myslím, Filipe, vím a celé dva roky, Skoro. Je to nemocný člověk, Ale nebudu se s tebou hádat, to nemá smysl. Manipulátor s velmi silným, zlým egem,

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Ty jo tys to nepochopil ještě stále , že pořád sníš o Kláře, Jsi homosexuál?

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Proč by měl být homosexuál? Jasně tady píše, že se mu líbí příběh jako takový a představy z něj plynoucí a vůbec neřeší jak vypadá jeho autor. Když jdeš do kina sleduješ film nebo režiséra?

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

Pro mě za mě...já jsem dosti buran a selský člověk v tomto. Mně musí mi vonět kunda a ne soja jako kunda.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

To jako vážně?.. ty teď hájíš co přesně. ....tu existenci píči anebo že jsi ji neviděl ? :))))))))))))

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Přemýšlím,co je z toho dnešního důležité. Kupodivu ne kdo jecautor,ale zůstává vlákno o piss kvůli němu sem chodím a pak samotný příběh Kláry . Já nevím. Já za tím stejně cítím ženu, dívku a ne chlapa,ale tak to už neřeším. Beru to jako reál a i kdyby to byla fikce,tak si budu hrát na to,že to reál je.

Ok (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Aneb...vašu píču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte....

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

goooooooooooool :))))))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

..jo a napadá mě ještě že ta moje by mi za to lhaní a odhalení psaní takových nesmyslných pedofilních příběhů nalila do zadku olovo, abych se z toho všeho navíc posral do sebe :) )))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Tak nějak končí jedná éra nesmyslného lhaní. A zazvonil zvonec a pohádkám je konec. Když by se to dozvěděla jeho manželka ty jo to byl průšvih ta moje by mě zabila rozvedla rozčtvrtila :) a děti bych už neviděl ani na fotce :)))))))))))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Dobrou, noc taky to tady balím a dík, že jsi se podělil. Ztráta času je fakt ztráta i peněz.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Ty jo, ale fakt už dlouho nikdo nepíše neohrazuje se nebrání ....

Reklama

Přidat komentář