Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

jana (Ne, 25. 4. 2021 - 06:04)

ta co jak pokračujete?už se to zlepšilo?

Jana (St, 21. 4. 2021 - 10:04)

Ahojky, chtěla jsem se jenom zeptat jestli s tím má problém přes den nebo aji přes noc? ptám se, protože i když mi je už 16,tak se stím potacim od malička,ale tento problém mám pouze v noci, jedná se o tzv.enurezu, akorát je divné, že doktoři nic nezjistili.co se týká plenek, že odmítá,tak to se jí nedivím, já v jejich letech,jsem je musela mít na noc a můžu říct, že mi to bylo taky dost ponižující a trapné,ale nic jsem s tím nemohla dělat nevím jestli už měla menstruaci,pokud ano existují plenkové kalhotky drynites, které vypadají jako normální kalhotky,jsou i pro takto starší děti a hlavně jsou nenápadné a myslím si, že si je i oblíbí,pokud né,tak existují inkontinenční vložky,víc poradit bohužel neumím, protože taky nejsem ještě 100%, možná ještě zkusit psychologa a nebo jestli třeba to nedělá schválně a nežárlí třeba na sourozence,opravdu nevím, určitě bych zkoušela dál a určitě z toho jednou vyroste,

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Kteří doktoři? Tohle je třeba řešit nejen s pediatrem, ale pak hlavně s neurologem, urologem a psychiatrem. Normální to není, ale to víš. A plenky, to by byl ještě větší problém.

Susse (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Tak tady to není tak úchylný jako na jiných vláknech. Ale chcát s chlapem schválně je dost odvaha. Ty příběhy jsou ale dost kvalitně zpracovaný .

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Hani, mluvila jsem s Helenkou a tak jsem se jí zeptala, jestli něco neví o někom, kdo by nabízel chaloupku nebo chatu. Prý neví, ale poptá se, tak třeba o víkendu budeme chytřejší. Měli jsme videokonferenci a Niki výuku a možná já budu mít i nějaké výukové dny ve škole už za týden. To se ještě uvidí a příprava na maturitu. Já jsem čůrala po kafi dopoledne taky nutně a nechtěla jsem odejít před pauzou a tak jsem si tlačila nohy k sobě v sedačce a i rukou trochu tam dolů pod sukni na pipinku, ale na compu to
snad nebylo vidět, ale stejně jsem pak utekla a čůrala jsem okamžitě na záchodě, že bych to víc moc nevydržela a teď jsem byla ještě jednou a taky hodně ,ale ne tak kriticky jako před tím. Trochu mě tam bolí a pálí, tak možná budu nastydlá jak jsme byli včera venku, ale spíš se to uklidní. Niki ta byla čůrat jindy a ne se mnou, ale je v pohodě. Mamča je v pohodě a Libor jel za otcem a přijede k obědu.

Hanka (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

Klárko, moc děkuji za informaci. Myslela jsem, že na to zapomneneš, ale jsi hodná a zodpovědná. Tak se budu těšit. Možná se do těch končin podíváme s manželem o víkendu jestli bude hezky. Díky moc.

Mirek (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Já bych tě tak načatou rád viděl čůrat. To bys udělala i kdybych byl s tebou, to bys nevydržela.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

To by se vám líbilo tak špěhovat holku. Ta,která je citlivá, tak se nezadržitelně počůrá. Stalo se mé dceři a je to dost hanebný od chlapa nenechat holku udělat v klidu nutnou potřebu.

Majka (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Ahojky, ty jsi asi nastydlá. Tak na to musíš dávat pozor, já to v tvých letech i když mi bylo méně taky dost často měla.

Holka 16 (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Obě jsme se vyčůraly do sklenice a zbytek do záchodu a ty dvě decky jsme vypily. Jako já vychcala víc a rychle a Verča taky ale to by bylo moc. Vypily jsme to a dobrý , já úplně Věrča pak že je jí trochu divně a skoro by se poblila, ale dala si kolu rychle na to a ještě to nebylo dobrý a skoro blila, ale pak se to zastavilo a nic nešlo ven. Ona měla strach . Ale asi bych to nepila každý den. A to kafe tam bylo trochu znát.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Taky musíte vyzkoušet každou blbost. Ono se vám nic nestane,ale z nudy vymýšlíte kraviny.

No, (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Jestli to neumí tak asi určitě.

Vojko (Út, 20. 4. 2021 - 09:04)

Pokud se vymočí po snídani a kávě tak bude jejich moč mít nepatrně tuto příchuť a bude vodnatá a příjemná na pití. Nevolnost je spíše psychický problém a strach, pokud s tím nemají zkušenost větší.

Holka 16 (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Tak jsme po snídani a dopily jsme kafe a zkusíme to co načůráme vypít až se nám bude chtít. Aspoň něco. Už jsme to zkoušely loni.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Se poblejete

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Připadá mi to dost komediální,Scarlett je na prášky a hroutila se a volá Liborovi,ten má krizi,Klára je vysmátá a žádná krize u Libora není,dobře si tady ze všech děláte prdel

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 10:04)

To máš tak. Je Libor autor, Libor z příběhu a Libor kombinovaný jak ho vidí ženy zde. :))))

Holkočůr (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Holky,dobré ráno. Hezký. Jen tak dál. Já se včera neozval pak,měl jsem Soňu doma a bylo to super. Klárko,Libore ,včera zase skvostné psaní. Budou ještě další?

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 07:04)

Už jsme vzhůru a budeme mít snídani. Čůraly jsme hodně ráno ale já i Niki jsme dělaly i to druhý a tak o čůrání napíšu jindy . Je tady sluníčko a bude konečně snad hezky. Čápi jsou na hnízdě. Jeden stojí a druhý sedí. Hezký den.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Klárko ahoj. To je legrační. Já jsem taky čůrala a i to druhý. Asi to máme podobně naladěný. Taky jsem potřebovala čůrat a hodně rychle ale to druhý se mi chtělo taky hodně ale než to bylo tak jsem musela strašně moc tlačit a
bylo to velký a nešlo to vůbec rychle ale pomalu. Hele jak tě pomlouvala ta kámoška já jsem na ní byla zlá a bránila jsem tě a ještě s ní nemluvím ikdyž se omluvila. Ty jseš hodná a tak ti nebude nikdo nadávat. Ale kdybych chodila s klukem tak bych se s ním vyčůrala kdyby se mu to líbilo. Ale s Liborem bych se styděla kdyby se koukal a když má taky tebe.

Reklama

Přidat komentář