Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Skutečně on už napsal nějaké knihy? Prosím prosím napište jejích název , toužím si je pročíst a vše toto tady pochopit.

Scarlett (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Kdybych to to četla před dvěma dny, tak s vámi budu na jedné vlně. Po tom kontaktu s Liborem, se mohu jen usmívat, jak jsou lidé jsou nechápaví. Ale nic proti vám. Chápu, protože máte méně informací od zdroje.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Hele chlapi. Já si nedovedu představit žádnou , ženskou která by klepala jako já na "reload", aby se podívala na to, kdo co napsal. Mít takovou krávu doma, tak ji klidně pošlu pást se

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Maja a hned následující příspěvek jasně mluví o tom o co co tady přicházíme. :(

Mája (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Já Vás trochu vnesu do psychologie osoby, která se dostává na takové a různé diskuze. Obvyklé je to, že se jednoduše chce dostat do společenství lidí s tím, nebo jiným tématem. Očekává se, že když napíše to, nebo to, tak ta skupina se k tomu vyjádří. Někdo zpochybní někdo se bude vtírat, aby vyhecoval další napsání textu a tak celkově to asi funguje všude. Tady toto téma, je silné v tom, že je bezprostředně hrozně moc osobní. Už jen napsat příspěvek ze strany ženy, vnímám jako vzrušující, nebo jen šokující pro mě samotnou. Ale když to téma je evidentně o pár lidech, kteří si zvykli na to popisovat si svůj každodenní režim uvolnění se, pak to postrádá logiku věci, napsat cokoli z jakéhokoliv důvodu. Nemyslím si ale, že se jedná o něco pro život důležité a tak si každý udělá svůj obrázek a hodnocení toho, co už je napásané jde dál. Já se jistě nebudu cítit zasažená životním strádáním, když sem nepřispěju, ale už jsem si pár témat našla a tam jsme kupodivu odpovědi dostala a to na jiné úrovni a tím i feedback požadované hodnoty. Nuže nic tragického v tom nevidím, když si skupina lidí našla téma fikce, která je asociuje v realitě. Je to asi fenomén hvězdných válek, taky jsem toho podstatu nepochopila a proto se ani nebudu v tomto snažit si najít smysl věcí.

Ten (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

nick Klára tady píše už několikátý člověk, ostatní přistoupili na hru. Když do toho nepletou infantilní napodobování skoro ještě dětí a jejich rádoby erotiky, tak cajk.

Šišmiš (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Moc krásné jako každý den. Bude ještě něco od Libora? Ono asi zase tolik holek není na takový zážítky. Hezký večer a tak díky i za ty čtyři a za vaše .

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

To může dělat jen někdo kdo je posedlý, anebo nemocný.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

teď jsem si to všiml i já. Skutečně se zázračně někdo snaží psát a překrýt jakoukoli správu mimo tu pomyslnou partu zdejších pisatelů/pisatele. Ty jo. Takže jo, je to neprůstřelné. Nikdo nový tady nemá šanci.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Záleží na denní době. Ta parta nebo jedinec píše poměrně pravidelně od rána a končí v 8 večer. Jestli jsou/je to nějaká lopata, která chodí brzy spát aby ráno vstala nebo večer věnují své rodině můžeme jen spekulovat, ale dá se na to celkem spolehnout a jakmile ukončí den hlavní aktérka ztichnout vlastně i všichni ostatní. To vypovídá o tom, že sem nechodí kvůli tématu, ale jen a pouze kvůli ní když bez ní se diskuze zastaví a oni spolu dál nekomunikují. V tu chvíli by dost možná byl prostor pro někoho nového a jeho zprávy by nebyly hned zasypány, ale on nikdo takový, co by sem chtěl psát o tématu evidentně není a pokud by byl nejspíš by nebyl nikdo další, kdo by na něj reagoval a ráno by tak zprávy zapadly tak jako tak. Takže vlastně je asi všechno v pořádku.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Nene. Lopata by byla v tomto čase totálně vožralá v tuto hodinu a připravená na zítřek. Toto bude táta od rodiny, kterého manželka nic netuší. Škoda, její močící kundy, jrjí příběch bych si s obměnou s Klárou rád četl. Klára a Karolína mě už neberou nijak. Je to takový pád do antikvariátu. Nic nové jen hodnota zanedbání. Fakt škoda, že se neskýtá prostor pro nové ženy v komunitě. Nové dámičky co se rozhodly překročit hranice soudnosti a morálky a napsat nám, jak čůrají venku.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Nene. Lopata by byla v tomto čase totálně vožralá v tuto hodinu a připravená na zítřek. Toto bude táta od rodiny, kterého manželka nic netuší. Škoda, její močící kundy, jrjí příběch bych si s obměnou s Klárou rád četl. Klára a Karolína mě už neberou nijak. Je to takový pád do antikvariátu. Nic nové jen hodnota zanedbání. Fakt škoda, že se neskýtá prostor pro nové ženy v komunitě. Nové dámičky co se rozhodly překročit hranice soudnosti a morálky a napsat nám, jak čůrají venku.

Viky (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Tak mi prosím promiňte, ale už jsem starší ženská na to, abych si získávala místo na slunci mezi dětmi. Budu si i nadále číst v článcích raději než v diskuzních textech. Už mě tady neuvidíte. Dobrou noc

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Viky, tohle je tady všechno jen fikce, prostě se tak tady pár lidí baví.

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Ještě jsem nakoukla. Zareaguju na tebe Viky. Nelíbí se mi taky když je někdo sprostý a uráží. Ctím jiný názor a tady třeba jeden člověk mne uráží dlouhodobě a sprostě a když jsem ho chtěla pochopit tak zbytečné. Možná někteří přehlíží a nereagují na jiné názory a podněty, ale já ano, pokud nepřehlédnu něco neúmyslně. Dnes jsem například odpověděla na dotaz Hanky ,ale až jsem si zjistila s Helenkou co a jak může pro to udělat. Já jsem začala na toto vlákno psát před dvěma lety a od strany 22, spíše náhodou a pak už jsem zůstala protože se mnou začali komunikovat lidi a tak je to určitá forma zpovědi. Půjdeme se vysaunit. Hezký večer všem.

Viky (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Pokud je to ale jen vaše vlákno, stačí napsat, Viky promiň, ale tady pro Tebe není místo, já to pochopím a už nenapíšu ani písmenko .

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Viky, za mě...že Ti to vůbec za to stojí. Myslíš si, že my ostatní nechápeme souvislosti? Bylo by supr, kdyby žena jako Ty i přesto , že o tobě vím houby , tak by napsala něco nové, co by to tady oživilo. Ale to je neprůstřelné jen a jen "jejich" banda a spoušť.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Výborný nápad. Oživ to ty! Já teda myslím, že to zde dynamiku a náboj má. A že má Klára tady skupinu skalních bohužel někdy až nesoudných kývačů, to je taky pravda.

Viky (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Já neznám souvislosti a v tom máte pravdu Vy. Co tak mě v kostce poopravit? Všimla jsem si zde ale jedné věci, která mě vedla k napsání pochybností. Když Vám někdo napíše prosbu a snahu o komunikaci, jakýmsi magickým způsobem ho přehlížíte ten příspěvek a zavalíte vzkazy to, aby se to co nejvíce vzdálilo od poslední viditelné stránky. Kladu si teda přirozeně otázku. Jak to, že skupina přibližně sedmi lidí ví, kdo je kdo a kdo z přispívatelů nehodný slova a pozornosti. Všimla jsem si doslovně prosby o to být v skupině s Vámi a reakce na ty příspěvky byla bezcitně nulová? Proto jsme si položila otázku, píše to jedná jediná osoba, která evidentně ví, že ten příspěvek někoho je mimo něho a tím pádem spouští plejádu příspěvků aby takový dotaz prostě zmizl. Navíc, všechny reakce jsou blahoslavení něčeho, co již bylo v krátkém času předem napsané. Nekladu si teda logickou otázku ? Jakožto sympatizantka čůrání nemám tady sebemenší šanci, nemám šanci v tématu diskuze, který by měla být oslovení každého, kdo tomu alespoň maličko rozumí.

Roayal (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Tak o té doslovné prosbě, že by někdo byl odmítnut nevím. To mi nějak uniklo. Pokud se týká Kláry tak ona už nereaguje na Kluka, který byl vlezlý a vysvětlila mu to. Já opravdu reaguji většinou na ni, to je pravda. Dokonce Klára reaguje na vlezlého Feetmana který je trapný a tu účelovost někde někoho vytěsnit jsem nepodchytila. Možná jsem jednostranně zaměřená na příběh Kláry a Libora a ostatní mi uniká.

Reklama

Přidat komentář