Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Já bych tě tak načatou rád viděl čůrat. To bys udělala i kdybych byl s tebou, to bys nevydržela.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

To by se vám líbilo tak špěhovat holku. Ta,která je citlivá, tak se nezadržitelně počůrá. Stalo se mé dceři a je to dost hanebný od chlapa nenechat holku udělat v klidu nutnou potřebu.

Majka (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Ahojky, ty jsi asi nastydlá. Tak na to musíš dávat pozor, já to v tvých letech i když mi bylo méně taky dost často měla.

Holka 16 (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Obě jsme se vyčůraly do sklenice a zbytek do záchodu a ty dvě decky jsme vypily. Jako já vychcala víc a rychle a Verča taky ale to by bylo moc. Vypily jsme to a dobrý , já úplně Věrča pak že je jí trochu divně a skoro by se poblila, ale dala si kolu rychle na to a ještě to nebylo dobrý a skoro blila, ale pak se to zastavilo a nic nešlo ven. Ona měla strach . Ale asi bych to nepila každý den. A to kafe tam bylo trochu znát.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

Taky musíte vyzkoušet každou blbost. Ono se vám nic nestane,ale z nudy vymýšlíte kraviny.

No, (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Jestli to neumí tak asi určitě.

Vojko (Út, 20. 4. 2021 - 09:04)

Pokud se vymočí po snídani a kávě tak bude jejich moč mít nepatrně tuto příchuť a bude vodnatá a příjemná na pití. Nevolnost je spíše psychický problém a strach, pokud s tím nemají zkušenost větší.

Holka 16 (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Tak jsme po snídani a dopily jsme kafe a zkusíme to co načůráme vypít až se nám bude chtít. Aspoň něco. Už jsme to zkoušely loni.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Se poblejete

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Připadá mi to dost komediální,Scarlett je na prášky a hroutila se a volá Liborovi,ten má krizi,Klára je vysmátá a žádná krize u Libora není,dobře si tady ze všech děláte prdel

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 10:04)

To máš tak. Je Libor autor, Libor z příběhu a Libor kombinovaný jak ho vidí ženy zde. :))))

Holkočůr (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Holky,dobré ráno. Hezký. Jen tak dál. Já se včera neozval pak,měl jsem Soňu doma a bylo to super. Klárko,Libore ,včera zase skvostné psaní. Budou ještě další?

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 07:04)

Už jsme vzhůru a budeme mít snídani. Čůraly jsme hodně ráno ale já i Niki jsme dělaly i to druhý a tak o čůrání napíšu jindy . Je tady sluníčko a bude konečně snad hezky. Čápi jsou na hnízdě. Jeden stojí a druhý sedí. Hezký den.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 08:04)

Klárko ahoj. To je legrační. Já jsem taky čůrala a i to druhý. Asi to máme podobně naladěný. Taky jsem potřebovala čůrat a hodně rychle ale to druhý se mi chtělo taky hodně ale než to bylo tak jsem musela strašně moc tlačit a
bylo to velký a nešlo to vůbec rychle ale pomalu. Hele jak tě pomlouvala ta kámoška já jsem na ní byla zlá a bránila jsem tě a ještě s ní nemluvím ikdyž se omluvila. Ty jseš hodná a tak ti nebude nikdo nadávat. Ale kdybych chodila s klukem tak bych se s ním vyčůrala kdyby se mu to líbilo. Ale s Liborem bych se styděla kdyby se koukal a když má taky tebe.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 10:04)

Ahoj Kajko, to bylo pěkný že jsi se tak zastala Kláry. Ráno jsi měla podle toho co píšeš hodně komplikované, ale to nevadí.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Klárka je asi nastydlá nebo jen nešla čůrat aby to nebylo blbý při hodině. Já když dělám to druhý tak kakám hodně a když to je normální tak musím taky hodně tlačit aby to šlo a vykakám to velký ale pomalu ale to nevadí když nikam nepospichám tak ať to jde pomalu.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Nechtělo se jí z hodiny jít čůrat píše to tady. Možná piješ málo když ti to druhé moc nejde a hodně musíš tlačit, ale zase když pak píšeš jak čůráš piješ asi hodně tak to bude něčím jiným. Třeba jíš málo vlákniny nebo ti chybí pohyb no to nevadí. Jak píšeš když nepospícháš je to jedno jen to muselo být blbé v těch Beskydech když na tebe někdo čekal nebo ve škole být tam dlouho.

Z (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Z

Lucka (Út, 20. 4. 2021 - 07:04)

Přeji také slunečný den. Já jsem dělala jen to zepředu, ale jako vodotrysk,to víš ,ráno se člověk může učůrat když je plnej. Ale dobrý. Pa.

Scarlett (Po, 19. 4. 2021 - 23:04)

Ivoši , velmi děkuji. Je to pro mne důležité a na celý příběh jsem dostala nový názor,i když vpodstatě jen posílil moje přesvědčení z minulých měsíců. Fido, opravdu je to pro mne to nejmenší. Mám dvě Sim karty , z nichž tu druhou nepoužívám a tak není pro mne újma, že ji opět nechám neaktivní. Klidnou dobrou noc. Už dnes snad budu spát i já klidněji.

Reklama

Přidat komentář