Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Pá, 4. 1. 2008 - 14:01)

Davide,z tebe by mohl být prdolog! :)

iva (Pá, 4. 1. 2008 - 14:01)

diky :-)))))))Prdeni neprdeni, hlavne ze s plynem nejde nebo netece i material.

David (Pá, 4. 1. 2008 - 13:01)

No, detaily neznám, asi to bylo financované z nějakého grantu, možná to platila NASA kvůli tomu, kolikrát si prdne kosmonaut.
A elektronické měření? Prd má nejen smradový potenciál, ale i elektrický. Takže asi nějaké čidlo přilepené k řiti a bezdrátový přenos do počítače. Strava byla jednotná, aby se nezkreslovaly výsledky. Určitě nenic zbytečně nadýmavého. Třeba česnek je v USA úplně tabu. Smrdí jim na horním i na dolním konci. A proč nepříjemné prdění? Prdění je docela příjemný, ale háček je v tom, když u toho někdo je. Někdy to dá makačku držet půlky u sebe.

iva (Pá, 4. 1. 2008 - 13:01)

ja jsem se samozrejme nebavila na te studii, mne proste prijde velice vtipny tvuj styl psani, jak to pises, jak vybiras slova. Proste me to pobavilo. A vidim ze stejnej styl pouzivas tady nahore. Zajimalo by me, jak ty prdy merili elektronicky...Teda jaky pristroj by to asi tak mohl byt a jak funguje? Clovek by si myslel ze pro lidi je neprijemne prdeni jako takove, a to tedy prdeni do nejakych pristroju? Kdo ten vyzkum financoval? Co ti lidi jedli?... Nejlepsi to maj Japoncici. Prdej a nemusi se za to stydet...to jsem fakt nevedela, dik :-) jedu do Japonska :-)

David (Pá, 4. 1. 2008 - 12:01)

Ivo, to ale není prdel. Taková studie fakt existuje. Amík zkoumá všechno. Třeba taky zkoumali kolikrát denně je normální si prdnout. Rozdělili to i podle věku a pohlaví.Zavřeli pečlivě vybranou skupinu lidí, živili je tzv. průměrnou stravou a elektronicky počítali počet pšouků, aby se ani jeden neztratil. Zvlášť vy holky máte totiž tendenci prdy zatajovat. Ve věku 15-30 si průměrná holka prcne 15-krát a průměrný kluk 17-krát za den. Rozdíly jsou ovšem dost značný. Keden borec měl svůj osobní rekord 80 prdů za den. Zkoumal se i počet počet kadění a močení. Ale nechci zabíhat do nějakých nechutností. Ale tyhle věci běžně známé nejsou, někdo kadí třikrát za tejden, někdo třikrát za den. A obojí je ještě v normálu. Mě například děsně překvapilo v Japonsku, že lidi v klídku prděj, kdy je napadne. Samozřejmě s uctivou omluvou pro své okolí.

iva (Pá, 4. 1. 2008 - 12:01)

2. 1. 2008 13:52:06, David
Hele Davide, ty si me hodne rozesmal. Hahaha. Tvuj prispevek je rozhodne to nejvtipnejsi co jsem dnes cetla. DIKY :-)

Samuel (Pá, 4. 1. 2008 - 11:01)

Ty woe to je docela hustý se mi zdá že Ty výzkumi v USA se zabívají pořádnejma ptákovinama ;-)) nicméně mé ex přítelkyni se to taky stalo když byla hodně opilá uřízla si pořádnou ostudu usnula za stolem řádně ovíněna a a když jsem ji budil zjistil jsem že je podní louže a když jsem pak pátral po strašlivým puchu tak jsem zjistil že je i po... ano posraná:-( asi to bylo tím že vůbec nepije a jedna její rádo by dobrá kamarádka do ní lila víno jak vodu

Lenka (Čt, 3. 1. 2008 - 14:01)

Andreo, tak to jsi na tom byla v něčem hůř, já až zas tak úplně nevytuhla, "jen" jsem se nějak nedokázala kontrolovat nebo si to uvědomit,nějak mi to docvaklo, až už bylo pozdě, nebyla jsem schopná reagovat. Schytala jsem to pak ještě od našich, tak jsem si taky dala stejný předsevzetí, že si dám na pití pozor. Myslím, že po tomto zážitku nebude problém to dodržet a tobě přeju taky to samý.

roman (St, 2. 1. 2008 - 20:01)

hmm asi na tom něco bude s tou studii já jsem se teda taktéž ještě nikdy neposral, ale v několika případech k tomu nechybělo mnoho s tím alkoholem a sračkou to je hodně pravděpodobné ale pokud někdo přecení své schopnosti tak už je to většinou jeho blbost,jinak Andreho je mi Tě upřímě líto takovej vstup no Novýho roku no nic moc

Posralson (St, 2. 1. 2008 - 20:01)

já se poseru, to je zase téma

David (St, 2. 1. 2008 - 13:01)

Podle hodnověrné studie pocházející z USA se člověk v životě od 15 do 60 let pokadí nechtěně v průmeru třikrát za život. Příčinou může být příliš vysoká hladina alkoholu v krvi, silná sračka anebo přecenění schopnostísvých svěračů, že náklad donesou někam na přijatelné místo. Mě osobně se to nikdy nestalo, ale nejmín pětkrát k tomu chybělo hodně málo. Jednou jsem dikonce sral v takové odlehlejší ulici za bílého dne.

Andrea D. (St, 2. 1. 2008 - 13:01)

...hele Lenko nic si z toho nedělej já měla taky divokou silvestrovskou noc od druhé hodiny ranní si nic nepamatuji, vzbudila jsem se na Nový rok odpoledne u někoho v pokoji oblečená a krom toho že mi bylo šílene zle bolela mě hlava a měla jsem žízeň jsem cítila strašnej puch... pak mě hrůzpu polilo horko zjistila jsem příčinu byla jsem pokaděná hrůza strašnej šok nevíc jsem se asi vrtěla no nebudu to rozebírat... pak jsem zjistila že jsem u jednoho kamaráda z party ke kterýmu se pak šlo ještě z pařby a já tam vytuhla no trapas jak kráva hanbou jsem se mohla propadnout a to když jsem se probrala tak jim zrovna přišli na návštěvu rodiče jeho manželky naštěstí mi pak jeho manželka půjčila nějaký věci abych po sprše měla jít vůbec v čem domů, fakt hroznej trapas dotěď je mi z toho dost nanic, asi přestanu pít víc než zvládnu.

reny (Út, 1. 1. 2008 - 19:01)

takže celý rok budeš podělaná!

Návštěvník (Út, 1. 1. 2008 - 18:01)

Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)

Lenka (Út, 1. 1. 2008 - 16:01)

No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.

fratz (St, 23. 4. 2008 - 00:04)

dobře Ti tak nemáš žrát zmrzlinu

Hymna adolfa (So, 1. 9. 2007 - 14:09)

seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,

Silva (So, 1. 9. 2007 - 14:09)

To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

Návštěvník (Pá, 14. 5. 2021 - 09:05)

hovna

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 11:05)

hahahahhahahhahahahahahah

Reklama

Přidat komentář