Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

k. vadil (St, 18. 7. 2018 - 20:07)

To víš, teď je tu trochu...Vypadá to, že ti chybí. Tak po nich nebreč a radši něco napiš.

Lukáš (St, 18. 7. 2018 - 20:07)

Mno tak on tady byl až...To víš, teď je tu trochu klídek, protože jsme rozlezlí na prázdninách a dovolených. Ale na každé diskusi se takoví típci najdou- oni jsou prostě nespokojení s tím, že my si svůj fetiš dokážeme užít a oni mají v hlavě ty konvence, že se tohle nesmí. Zároveň to tu ale čtou a asi si u toho honí brka :-)
Jednou se mě otevřela stránka s tím, kde přivazovali a mučili ženský- to není šálek mého čaje. Od té doby jsem tam pochopitelně nebyl a nepročítal jsem ani tamější diskusi, protože mě to nezajímá.
Proč jsou ale tady ti hateři? Protože je to taky bere, jen nemají koule na to si to přiznat a zkusit to!
Ono na ně stači nereagovat a bude klid.

Waco (St, 18. 7. 2018 - 13:07)

Mno tak on tady byl až podezřele dlouho klid. Čas od času se tu holt musí objevit jeden vocas (předpokládám, že je to furt ten samej) aby všem vynadal jaký jsou uchyláci a devianti. Diskuze ho pohoršuje, ale poleze na ní furt :-)

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 22:07)

Jo na tom něco bude....Lidi jsou různí, už během našeho perverznění tu byl hater, co do toho zasahoval. Svojí fantazii holt neměl, nebo se styděl. Pak tu třeba píše naše příběhy, které by chtěl zažít, ale odvahu nenajde. Přitom doma v soukromí není problém.
Teď bysme měli jít do hajan, ať nemáme spánkový deficit, já už jsem starší člověk :-)
Asi to zkusím do obleku, jako seriozní šéf, co to nevydržel :-) až bude čas :-)
Tak dobrou!

Kikina (Út, 17. 7. 2018 - 21:07)

No to víš- ty společenské...Jo na tom něco bude. Každopádně já se s tím při svém vstupu na diskuzi nijak nemazala a na rovinu se přiznala že se pokakavam úmyslně protože se mi to líbí. Žádný okecavani to není můj styl ale bacha poslední dobou se tu objevilo i dost kravin. Všimla jsem si že po obou našich rozhovorech se hned vzápětí vynořila osoba která to jakože prožila v reálu přesně ten příběh co jsme rozehráli. Porovnala jsem to s některými staršími příspěvky podobného ražení a ten styl je stejný. Vychází mi z toho že je tu jeden nadšený plagiátor který ale žel nemá vlastní nápady a jenom tu kopíruje co napíšou ostatní a kdoví možná je to ta stejná osoba co nám tu anonymně nadává do úchylu a domnívá se při své omezené fantazii že všechno píše jeden člověk. V tomhle máme tu fantastickou výhodu že víme co jsme psali a co ne a tudíž víme že je to hovadina :0)

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 20:07)

Lukáši vítej zpět. Jo...No to víš- ty společenské konvence, že kadí do oblečení mimina. Chodí sem pravidelně takže se jim to líbí, ale hlava říká ne. Kdyby se tu představili, napsali svoje zkušenosti, nebo se na něco zeptali a časem se třeba zapojili do našich her, tak by jim bylo určitě líp. Místo toho zasírají diskusi, ale ne kaděním :-) sem tam občas my vylítneme, já se teda snažím na tohle moc nereagovat. Dneska je určitě lehčí zjistit, že se mě líbí pokadění, je net a různá fóra o tom. U mě to bylo trochu horší, ale prostě proč ne, když tím nikoho neobtěžujem. Proč si nepřiznat, že i Kiki oblečena jak anglická lady se může před celou třídou znemožnit jak malý děcko :-)
Já budu mít 3 návštěvy z Čech během července a srpna (budou u mě ubytovaní) ale na běžné pokadění se snad čas najde. Velká akce s projímadlem a zkusím čípky (už jsem to našel jak se to jmenuje) bude v září. Čtyřicítku musím oslavit stylově! Výhoda tohoto fetiše je ta, že s přibývajícím věkem to půjde pustit lehčeji a lehčeji až to půjde nakonec úplně samo :-)

Kikina (Út, 17. 7. 2018 - 19:07)

Kikina: tak trochu jsem...Lukáši vítej zpět. Jo dovča byla super jenom mohla být delší. Akce jsem si každopádně užila o tom žádná. A neboj i pro mě byly ty naše konverzace vzrušující. Jak píšeš naše souhra byla naprosto dokonalá vzhledem k tomu že se jednalo o improvizaci. To bude tím že jsme oba stejně zvrácení holt ty jsi moje krevní skupina :0) ty moje včerejší posty si skoro vyčítám ale někdy mě nepřestává udivovat jaké mají někteří lidé fádní a omezené myšlení. Jinak tento týden budu zatím hodná. Mělo by být pěkné počasí tak uvidíme co víkend tak možná v sobotu proběhne nějaké to koupání a kakání eventuálně večer pokud nebudu mít v plánu něco lepšího :0)

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 19:07)

Kikina: tak trochu jsem počítal, že do řeky nepůjde jen Tvá kámoška, ale i něco jiného a nemýlil jsem se :-) ovšem v těchto věcech se u Tebe moc mýlit nelze :-)
Jednou jsem si šel s báglem a stanem přírodou a narazil na řeku, kde byl docela proud. Tak jsem vždycky jel v tom proudu za 300m vylezl na břeh a vrátil se na původní místo a znovu a znovu. Líbilo se mě tam, tak jsem tam rozdělal stan. Druhý den jsem ráno potřeboval kadit- bylo teplo a napadlo mě, pokakat se a nechat se tím proudem masírovat na zadku. Pokadil jsem se přímo v řece, postupně to proud odplavoval z plavek po částečkách ven a ven. Super zážitek!

Co se týče těch lidí, co nám nevěří- my dva víme, že jsme to psali spontánně (a docela nám to sedlo) a oba (nebo alespoň já) jsme si to užili. Beru to tak, že ten zážitek nám nikdo nevezme. Navdzory těm lidem, co si myslí, že to píše někdo jeden. Ty zážitky máme v hlavě a jsou jen naše. Sami jsme si je zažili. Takže si to nebudu kazit nějakýma zavistivcema.

Jinak doufám, že dovolená byla super, pokadění na jejím konci jistě taky a že jsi dobila baterky a jsi připravena na další akce :-)

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Dita a vztah: jsem o něco starší, dva dlouhodobé vztahy mám za sebou takže u mě to bylo takto:
já jsem schopen mít klasický (co to vlastně je?) sex. U nové známosti převažuje vášeň, člověk se těší na sex, který je i několikrát denně a neřeší svoje a její úchylky. Jenže časem se ta prvotní vášeň změní na respekt a důvěru a pak člověk zase začne myslet i na svoje úchylky.
Těžko říci, kdy to partnerovi sdělit. Hned určitě ne, ale jak dlouho čekat? Případ od případu, alespoň podle mě univerzální recept neexistuje.
Je ale jasné, že kadění je takový hardcore a nelze jen tak někoho přemluvit, aby to pro Tebe udělal- jo, třeba sprostý slova, nebo ponižování, to lze udělat i když na to člověk není, ale tohle je trochu jiná liga. A sex je zábava a nelze někoho k určitým praktikám nutit, protože dotyčný si to neužije a navíc se mu to může hnusit, takže se pak bude logicky tomy vyhýbat. Pak snad teda, aby měl pochopení pro to, jaká jsi a umožnil Ti si to užít sama se sebou. Doufám, že najdeš nejlépe toho, kdo to bude s Tebou provozovat, nebo alespoň někoho, kdo to bude tolerovat.

PS: život ale není jen o kadění :-)

Lukáš (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Verča+Dita:
no, pokud jde opravdu i o tu ostudu, tak je to v jedné věci jednodušší- nepotřebujete nic ukrývat. Takže projímadlo, světlé upnuté džíny a tanga či kalhotky hodně vykrojené. Projímadlo se postará o konzistenci, takže na první pohled bude vidět co se Vám stalo. Na druhý pohled to bude i cítit. A za denního světla. Takže třeba vzít od hotelu metro a dojed někam na druhou stranu města, tam se podělat a pak jet zpátky.
Pak ovšem začne problém- musíte se dostat zpátky. Nejlepší je metro, tam řidič je daleko od Vás a nezasmrádne hned celá souprava. Tramvaj už může být problém a autobus tuplem- navíc se v některých městech nastupuje do autobusu jen předními dveřmi. Taxík téměř nemožný- řidič si sice chce vydělat, ale čištění sedadla taky zabere nějaký čas. Taky můžete narazit na Scattera :-) a neplánovaně si (ne)užít nějakou zastávku :-) V Paříži jezdí linka metra 14 bez řidičů, to je šance :-)
Pak to utajení před recepčním- to je totiž jediný člověk, co je schopen Vás identifikovat. Určitě jsou zvyklí na ledasco, opilí a poblití hosté, prostitutky, počůraní po alkoholu, možná i to pokakání viděli, ale mějte na paměti, že si zkontrolují Váš pokoj po Vašem odjezdu a vše Vám mohou naúčtovat. V nejhorším případě Vás mohou najít i na sociálních sítích, pokud tam máte stejné jméno jako ve skutečnosti. Takže příchod na hotel bych se snažil zamaskovat.
Mikina nemusí stačit, ono to může sjet až ke kolenům, navíc vůně.
Možná bych si vytipoval oblast, kde se pokadím, projdu se po ní a pak se sbalil někam, alespoň provizorně očistit. To znamená sundat podělané věci, trochu se očistit (vzít si 2l láhev s vodou) a v tom provizoriu dojet do hotelu.
Na googlu maps (jsem tam vidět i já i když s rozostřeným xichtem :-) lze najít jak to v dané oblasti vypadá.
Každopádně jeg ?nsker dere lykke til :-)

Scatter (Út, 17. 7. 2018 - 10:07)

Jak tak koukám, nějací inteligenti nám tu pěkně zasírají diskuzi :) Nenechme si kazit dobrou náladu :)

Hlavní (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Jak je libo. Myslet si to...je, že ty jí máš a i dostatek času.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Jak je libo. Myslet si to můžete. Mě to žíly trhat nebude. Svým způsobem se musím smát takto přízemním lidem s nedostatkem jakékoliv představivosti :0)

Ale (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak já nejsem žádná...nech toho. Všichni vědí, že to píšeš jen ty.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 20:07)

Hmm tak já nejsem žádná slečna studovaná ale taky nejsem úplně blbá aby mi došlo že hromada z toho co se objevuje na téhle diskuzi jsou úplný kraviny. Taky dokážu pochopit že po těch dvou konverzacích které jsem tu předvedla s Lukášem by jste nás dva mohli podezírat z toho že tu píšeme i ty ostatní příběhy. No já nepopírám že se svou fantazií bych to zvládla levou zadní ale já jsem sama sebou a nepotřebuju být někdo jiný. Jinak i když jsem se zapojila až letos tak tuto diskuzi sleduji už dlouho a těch pisatelů je tu rozhodně víc než jeden. Styl některých z nich už bezpečně poznám a některé z nich už jsem si tu zjistila takové věci že kdybych je vytáhla tak by se ti dotyční odtud hodně rychle ztratili ale proč kazit zábavu :0)

Dita (Po, 16. 7. 2018 - 19:07)

tady nesedi 24 hodin, jemu...Ty se jmenuješ On? To asi máme doma špatný kalendář, protože jsem ještě takové jméno neviděla. Příště se tedy raději podepiš.

On (Po, 16. 7. 2018 - 19:07)

Jo jasně už si živě...tady nesedi 24 hodin, jemu staci chvilka, napise sem a pak jen kontroluje. A kdyz tak se snazi jeste provokovat. Jen uz to lidi tak neprozivaj, spis mavnou rukou. Pise to jedna osoba, to uz lidem doslo.

Kikina (Po, 16. 7. 2018 - 18:07)

Jo jasně už si živě představuju jak jeden jediný člověk nejí nepije nespí nemusí chodit na záchod nepracuje a jediné co dělá je že 24 hodin denně 7 dní v týdnu vypisuje na tuhle diskuzi pod deseti různými nicky a ještě si na to stihne sám odpovídat :0) wow.

Jana (So, 15. 4. 2017 - 18:04)

Jaký máte názor na to...Já už jsem tady psala o své zkušenosti, kdy jsem to pustila úmyslně. Asi hodně záleží na situaci.

Bea (Po, 16. 7. 2018 - 00:07)

Tie vaše akože posrané...Ono když se Ti to stane, tak to má většinou velmi podobný scénář. Stalo se mi to dvakrát, tak můžu i u sebe porovnávat a musím konstatovat, že to bylo velmi identické.

Reklama

Přidat komentář