Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

renda70 (So, 27. 2. 2016 - 00:02)

hledam tady holku co se rada počůrává do kalhot,bahnakrony@seznam,cz;Renda

renda70 (Pá, 26. 2. 2016 - 23:02)

No koukam,co nás tady je,jak to pročítam,tak jsem si musel obléct punčochy a elastáky a taky se pořádně počurat,Renda

Karel (Pá, 26. 2. 2016 - 13:02)

Z toho co napsal mik jsem...Mík je neskutečná osoba, vše musí komentovat, vždy musí mít poslední slovo a ještě plácá neskutečné nesmysli. Zabíjí všechny diskuze s tímto tématem.

gab.ka (Pá, 26. 2. 2016 - 07:02)

chtěla bych najít kamošku kterou vzrušuje wetting a bedwetting apodobně.Tedka sedím v promočených kalhotkách a uživam pateční volno co vy??? kdo se o víkendu počůrá?

Lucie V. (Čt, 25. 2. 2016 - 21:02)

Z toho co napsal mik jsem přečetla šest řádek a vzdala jsem to. To se nedá číst.

gab.ka (Čt, 25. 2. 2016 - 18:02)

já jsem tedka 3 dny doma tak mě čekájí mokré kalhotky a přes ty budu čůrat na zachodě :) kakání neřeším to stihnu v pohodě vždy :-D to mě ani nevzrušuje spiš to je hnus no

Zuzka (Čt, 25. 2. 2016 - 15:02)

Pokakání podle mě může...To jednoznačně. Revoluce ve střevech nastane velice rychle a pak skutečně můžeš mít jen minuty se dostat na WC, protože jinak se pokadíš do kalhot a můžeš stokrát nechtít. Prostě to jde ven a neuděláš nic. A nejhorší je, že nic moc nemůžeš udělat ani potom. Nějaké svlékání a vysypávání toho nákladu z oblečení prakticky nepadá v úvahu. I když nejde zrovna o průjem, tak ta konzistence je většinou taková řidší a mazlavá. Rozlézá se to úplně všude, maže se to, lepí. Svlékat se většinou ani nejde, protože by sis to akorát rozmatlala všude po nohách. A i kdyby se Ti nakrásně podařilo se vysvléknout, tak ty možnosti očisty jsou stejně dost omezené. Pokud je to nehoda většího rozsahu, tak není jiná možnost než v tom vydržet někam do vany nebo do sprchy. Buď ráda, že těch pár vteřin bylo na Tvé straně, protože jinak bys nejspíš šlapala s plnýma silonkama k domovu. A silonky jsou v případě takovéto nehody mocně nevhodné oblečení, protože všichni vidí, že ses po......, a jak se Ti to postupně rozmatlává dolů po nohách. I když to platí pro případ sukně. U Tebe by tohle bylo skryto tím kostýmkem, ale jinak raději ani nemyslet.

Irča (Čt, 25. 2. 2016 - 14:02)

Hele to není nic divného,...Pokakání podle mě může přijít rychleji než počůrání. Jednou jsem si dala v létě ve městě zmrzlinu a za 20 minut jsem cítila škrundání v břiše a bylo mě jasné, že musím na WC a to dost rychle. Potřeba rostla raketovým tempem, ale záchod jsem našla a naštěstí i jedna kabinka byla volná. Ale čekat byť jen pár vteřin na volnou kabinku, tak jsem se tam fakt pokakala, navíc do silonek a světlého kalhotového kostýmku. Ale to je ta situace, kdy Vás potřeba překvapí rychle a nejste hned u záchodu. Pak se to stát může, prostě bych se tehdy pokakala bez ohledu na to, jestli chci nebo ne.
Ale ten kluk asi měl teda průjem (pevnou stolici zdravý člověk pár hodin udrží) a záchod na chodbě. Určitě se stydět mohl, ale určitě bylo pak daleko horší, když seděl v lavici ve svých výkalech. Navíc když se počůráte, tak to aspoň není tolik cítit, tohle muselo být pro něj daleko horší a pro zbytek třídy taky. A počůrané kalhoty lze převlíct, nebo v nich zůstat do uschnutí, ale tady asi potřeboval do sprchy, pokud vůbec byla k dispozici. V určitém okamžiku musel vědět, že musí, jinak, že se prostě pokaká a měl rozhodně jít i přes svou stydlivost. Tohle pak musela být pro jeho sebevědomí velká rána. Vůbec nevím, co bych dělala na jeho místě. Jít na WC, vysypat to z kalhot a pak se do těch špinavých věcí zase obléct+ špinavá stehna, zadek a klín a dělat jakoby nic? Když jsem cítit? Uf.

mik (Čt, 25. 2. 2016 - 08:02)

Nikdy by mě nenapadlo, kolik...Zajimam se o tohle radu let a kazdy je jiny ,,,Irca tu pise ze nechape proc si nekdo nerekne ,,ja znam dospele zeny , ktere se proste stydi...jeden takovy priklad ,,jiste kazdy zna wc u doktora obycejne je hned u cekarny a cela cekarna pak i slysi....stydlivejsi holka proste na takove wcko nepujde a je mnoho situaci kdy je to proste takove jakesi trapne si rikat,, treba v buse ,, kolik holek pujde za ridicem rict o zastaveni ? chapu ze i ve tride pri hodine proste nekdo nerekne ...byl jsem kdysi v 15 na nejakych testech porad se neco vyplnovalo prestavka zadna a ja uz citil pak ze je to kriticke.. nevim kam by to doslo ,,ale jak jsem ho porad nohama masiroval tak najednou jsem mel pocit ze se pocuram ,,nastesti ne ale udelal jsem se do slipu ,,,curaci potreba sice malicko ustoupila ale uz jsem neriskoval navic ty pocity uz byly blbe a rekl sem si a dosel si,,,ale proste jsou situace kdy i dospely vaha ,,natoz holka v puberte ,,, doporucuju se tady podivat do historie a najit si prispevek pani Ireny co se procurala pri svatebnim obradu,,, i prispevek Alice co jezdi busem a umyslne drzi a pak proziva orgasmus je zajimavy,,,,,jinak jak to udelat je otazka toho co koho vzrusuje ,,,me se treba libi takovy adrenalin kdyz uz to pak je na holce videt ,,,je fakt ze jsem si tohle vzdycky s holkama domluvil ..ale vzpominam jak jsem jednou sedel v buse vedle mlade holky co uz na tom byla evidentne naprosto zoufale ..byla i za ridicem ,,,nevim zda rict o zastaveni nebo se jen zeptat kdy bude pauza ,,, bylo to na dalnici a byl to linkovy bus ,,vratila se zpet na misto a moc nevnimala nic kolem sebe ,,veskere soustredeni vcetne vsech pohybu tisknuti atd , bylo zamereno k jedinemu cili nejak to proste jeste vydrzet,,vedel jsem ze na rozdil od tech domluv tam nic erotickeho nebude ,,,ale i tak me to hrozne vzrusilo,,,, na jdenu stranu jsem ji drzel palce at to zvladne na druhou tam byly vzrusujici predstavy ze se fakt pocura ,,vedel jsem v te dobe jake to je a jak to je pak videt na ryflich ,,na netu se da najit tzv female desperation ,,ale to jsou prilis hrane veci i kdyz jsem tam sveho casu videl hezke video jak holka chodi po byte sem a tam jak seda krizi nohy tiskne az pak podlehne a pocura se ,, ale porad to je profesionalni a hrane ,,, amaterske a opravdove pocurani se je o necem jinem,,,,vetsinou jsem to prozil tak ze to finale bylo v soukromi a bylo eroticke pokracovani,,, ale nekdy se to proste nestihlo a pak bylo pocurani na ulici... v autobuse ,,v aute ,,, znam holku co se pocurala v samosce ,,pri prohlidce zamku v kine ,,,v restauraci ,,na zastavce ,,, ale tam to bylo vzdycky tak nejak napul schvalne ,, vedela ze uz je na tom kriticky ,,,,jinak u toho nechteneho opravdu do posledni chvile doufas ze to proste zvladnes ,,, tam uz jsi v takovem tranzu a neuvazujes ,,mozek v te chvili vypina a vsechno se soustredi jen na to zadrzovani,,, doporucuju to zkusit doma o samote i kdyz stejne je to pokazde jine ,,, a to ze se uz opravdu pocuras vis teprve tak asi 2 minuty pred tim nez se to stane ,, vsechno se to tak nejak sveze dolu ten tlak je do jednoho bodu a sverac povoli,,, je pravda i to ze u nekoho kdyz poklesne tlak v mechyri se zase sverac zavre a je to jen ucuravani... ale ja poznal jen typ holek kdy to proste teklo vsecno i kdyz ty ucurnuti tam byly taky,,, s kazdym ale ztracis silu a pak uz to proste nedas a tece to vsechno.,...samozrejme je to i hodne o psychice a te konkretni situaci,,, kdyz se u toho budes mazlit tak to urcite urychlis ,,,na te verejnosti vydrzis mozna dele nez si sama myslis ,,,

Lukáš (St, 24. 2. 2016 - 19:02)

S tím focením máš pravdu,...V nouzi poznáš přátele, to je krásné přísloví a pokud se počůráš před třídou nebo v práci, tak praví kamarádi se sice pousmějí, ale nebudou Ti to pak dávat sežrat další týdny, nebo dokonce Tvojí nehodu nezdokumentují a nedají na net.
Každopádně takováhle zkouška přátel je hodně netradiční :-)))) ale jinak Ti fandím, já bych se ve třídě takhle dobrovolně asi nepočůral. Rozhodně čím víc budeš dávat posměváčkům najevo, že Ti to vadí, tím déle se Ti budou smát.
To jsem pochopil po dvou týdnech po mém počůrání taky a pak to skutečně začalo vyšumovat.

Atlas (Út, 23. 2. 2016 - 22:02)

Spíš jsem to chtěla...Ahoj Moniko.
A chceš aby to vypadalo jako "nehoda", včetně zadržování, kroucení se a přešlapování, nebo že se před přítelem prostě najednou počůráš? Co by ho tak víc lákalo? A co by lákalo, nebo by jsi byla ochotná pro něj udělat? Já bych tedy byl osobně hotovej s toho počůrání "na klíč", prostě se vším všudy. Jen Tě musím upozornit, že mladá a zdravá holka má držák určitě dobrý, určitě znáš svoje tělo nejlépe. Bude tedy trvat skutečně hodně dlouho, než by jsi se počůrala. A u spousty lidí je to tak, že si stejně začne postupně učůrávat a najednou se prostě vyprázdnit ani nedokáže. Jak zde již také někdo napsal, je otázkou Tvé odvahy, zda to budeš ochotná pustit všude, tedy i na veřejnosti. Máš li zájem, napiš mi na mail: [email protected] Rád to s Tebou proberu a snad i poradím. Mám docela hodně zkušeností. Ovšem rozhodně se nechci nijak vnucovat, nemám to zapotřebí.

Jana (Út, 23. 2. 2016 - 18:02)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Hele to není nic divného, jeden můj spolužák se takhle ve třídě dokonce podělal.

Zvědavá (Út, 23. 2. 2016 - 17:02)

Tak dneska si Tě může...S tím focením máš pravdu, ale tak to se může stát ksždému, že se počůrá. Mě by vážně zajímalo, jak moc se to rozšíří a jestli se mi budou třeba lidé smát. Docela dobrá příležitost pro zjištění, kdo je kamarád a kdo ne. No možná to zkusím.

Alice (Út, 23. 2. 2016 - 17:02)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Prostě jsem se styděla, teď už je to něco jiného, ale v pubertě bych to ze sebe prostě nedostala. Pořád jsem prostě doufala že to vydržím a najednou jsem už jen cítila, že jsem to prostě nezvládla a čůrám si do gatí. Ve světlých riflích jsem samozřejmě neutajila nic a trapas to byl pořádný, myslela jsem, že se hanbou propadnu, ale už se nedalo nic dělat. Neměla jsem se do čeho převléct a učitelka mě pak poslala domů. Nějaký posměch tam pak samozřejmě byl a rozšířilo se to pomalu po celé škole. Teď to vím, že to byla zbytečná odtuda, ale tehdy mi to tak nepřišlo. Bylo mi prostě 14.

gab.ka (Út, 23. 2. 2016 - 08:02)

Na verejnosti me to nelaka vcera jsem si zase udelala curaci noc 5x plnym proudem pres kalhotky do postele a pekne velka louze
Byla na svete kalhotky tricko vlasy mokre pak jen poradne prikryt a uzivat si to mokro pod sebou

gab.ka (Út, 23. 2. 2016 - 08:02)

Na verejnosti me to nelaka vcera jsem si zase udelala curaci noc 5x plnym proudem pres kalhotky do postele a pekne velka louze
Byla na svete kalhotky tricko vlasy mokre pak jen poradne prikryt a uzivat si to mokro pod sebou

Irča (Út, 23. 2. 2016 - 00:02)

To já to zase umím...Alice a Tobě nebylo jasné, že to prostě do přestávky nevydržíš a raději jsi se počůrala? Nevím, jestli to byla poslední hodina a jestli jsi měla na sobě věci ve kterých to třeba nebylo tolik vidět, ale i tak bych se zeptala asi v tom okamžiku, kdy by mě bylo jasné, že nevydržím. Navíc jak se postupně blížil ten okamžik, kdy to nevydržíš, jsi musela přemýšlet jak se z té situace dostaneš, navíc další dny jsi přece musela mezi ten samý kolektiv. To je určitě lepší se zeptat a dojít si, to si pak nikdo nepamatuje, že jsi byla v hodině na WC, než se počůrat a pak v tom být, či se sice mít možnost převléci, ale stejně s trapasem, protože se to prozradí. Už jen pocit toho ztrapnění by mě vedl k tomu, že se zeptám, zda mohu jít na záchod. Když se někdo ušklíbne, proč ne, ale daleko horší je, když pak na Tebe civěla celá třída- pokud jsi to neutajila, ne?
Navíc ten kluk se zeptal, jenom stačilo zdůraznit, že potřebuje fakt nutně, když mu učitelka řekla, že už to snad těch pár minut vydrží. A on si raději sednul zpátky do lavice a pak se tam i počůral. A když pak zvonilo na přestávku, tak mu jen tekly slzy po tvářích a balil si věci tak pomalu, aby šel až jako poslední ze třídy a samotnému mu muselo být fakt trapně, zvlášť když se i zeptal a záchod měl kousek od třídy. Nikdo by mu nic nepřipomínal, že se jednou zeptal na WC a ještě řekl, že je to nutné,ale takhle ho viděla celá jeho třída, když se k ní na zbytek vyučování připojil a asi i spousta lidí na cestě domů. Chudák měl tmavší džíny na kterých to bylo dost vidět a celý zadek až ke kolenům měl mokrý, počůral se prostě úplně. Mě ho bylo líto, ale nedovedu to pochopit.
Tobě pak nebylo trapně, když jsi seděla počůraná ve třídě? Nebylo lepší se zeptat? Nevěřím, že by učitel/ka striktně trval/a na zákazu. Kolik Ti vůbec bylo? Ono něco jiného je to v 1.třídě a něco jiného v 15ti, jako u toho kluka.

Lukáš (Po, 22. 2. 2016 - 22:02)

Právě že mě to zajímalo,...Tak dneska si Tě může kdokoliv vyfotit, když to pustíš do kalhot a dát to na net, tak se to dozví daleko víc lidí a příjemné to být nemusí.
Já jsem se počůral cestou do školy na stanici tramvaje, kde nás učitelka chtěla seřadit a spočítat. Já myslel, že skočím někam za strom a rychle se vyčůrám, ale ouha s tímhle jsem nepočítal. Bylo to ve stoje, takže za chvíli byla pode mnou louže a měl jsem to i v botách a ponožkách. Louže mě prozradila, protože jinak mokro nebylo. No a pak je smích celé třídy a poznámky proč jsem se podojil, že jsem jak malý děcko, ať si koupím pleny...no ale co už se dalo dělat, musel jsem prostě v těch kalhotech do školy. Sám jsem nevěděl, jestli se smát nebo brečet. A pak ve škole, ve třídě si prostě jen tak sednout do lavice v počůraných věcech a dělat, že se nic nestalo bylo trapný. Asi po 2-3 měsících mě to postupně přestali dávat sežrat.
Zkus to sama a uvidíš :-)

Zvědavá (Po, 22. 2. 2016 - 21:02)

Záleží před kým a za...Právě že mě to zajímalo, když se to stane tam, kde se to stát ,,nemá´´. Ale nevleklo se to s tebou nijak dlouho ne?

Lukáš (Po, 22. 2. 2016 - 19:02)

Promiň nedá mi to, abych...Záleží před kým a za jakých okolností se počůráš. Na koncertě, kde se pije a je málo WC, tak to pochopí jak ostatní, tak i kamarádi.
Horší je to na místech, kde se člověk může zeptat nebo si dojít, ale stydí se a pak to nevydrží. To se pak nějakou dobu vleče, zvlášť když je člověk v pubertě a nebo starší.
Já se počůral na prahu puberty, když jsme se vraceli z výstavy se třídou do školy. A spolužáci mě to nějakou dobu připomínali, takovýma těma řečma, jestli jsem si došel, aby se zase něco nestalo...

Reklama

Přidat komentář