Reklama

kakání partnerky

moc nečum (Pá, 27. 3. 2015 - 15:03)

Nejlepší je, jak si hejtři tady myslí, že sexu rozumí. Jste vymaštěnci, koprofilové si můžou aspoň užít něco extrémního, zatímco vy kritici OPRAVDU nevíte o čem melete. Hlavně že máte koho nenávidět za něco, co nikdy nepochopíte.

Pavkol (St, 25. 3. 2015 - 17:03)

Komu se to nelíbí, ať tu...za pozdrav i vzkaz vřele děkuji

A+ (St, 25. 3. 2015 - 07:03)

To už jsi jednou psal, ty kokote

*** (St, 25. 3. 2015 - 07:03)

NECHUTNÁ RUBRIKA, VYMAZAT A ZAKÁZAT:-))))))))))))))))

Ammy (St, 25. 3. 2015 - 06:03)

Jenže ty bys půlkundičko...Ano, Jirkovi by dámské hovno trčelo z huby a se vzrušením by čekal na příkaz své PANÍ, aby ho sežral. To je jeho oblíbená představa.

bivoj (St, 25. 3. 2015 - 06:03)

Jenže ty bys půlkundičko to její hovno nejradši sežral :-(

jirka (St, 25. 3. 2015 - 05:03)

Komu se to nelíbí, ať tu...Presne tak Pani Jano .Take nechapu lidi co lezou do diskuzi co se jim hnusi a jen proto, aby v lidi v te diskuzi urazeli.

jana (St, 25. 3. 2015 - 05:03)

Komu se to nelíbí, ať tu neleze.
Mne se také sice ta rubrika zdá nechutná, ale láká mne svou atypičností. Sraní mne sice nijak nevzrušuje ani nebaví, ale srát musí všichni, i tzv. moralisté. A možná jejich hovno smrdí více než ta naše běžných lidí.
A proto posílám opět ranní pozdrav Pavkolovi, těší mne na tom to, že mé čerstvé hovno není úplně "na hovno" a že někdo má z něj radost. A protože dnes to na mne přišlo dost brzy, tak jsem se v klidu i osprchovala, a tak může být spokojen i ten, co si myslí, že zanedbávám hygienu, co mne napsal "že utírání prdele moc nedáš"

--- (Po, 23. 3. 2015 - 12:03)

NECHUTNÁ RUBRIKA, ZAKÁZAT A VYMAZAT:-)))))))))))))))))

Pavkol (Po, 23. 3. 2015 - 12:03)

ó díky, to jsem rád že si se zase vykadila a že si na to měla klid

jana (Po, 23. 3. 2015 - 05:03)

Včera jsme byla sama doma, mladí jeli k rodičům mé snachy.
A tak po obědě jsem si vzala knížku, pustila rádio a šla si sednout na WC. Byla jsem tam snad hodinu, než jsem postupně ze sebe vše dostala, hovno ze mne lezlo natřikrát, tak snad se střevo úplně vyčistilo. Pak jsem si řekla, že tělo si za takový výkon zaslouží relax a šla jsemna bazén.

MUDr.Chcholouše (Pá, 20. 3. 2015 - 11:03)

není důvod, představy a...Vaši nestandartní fantazii Vám vyléčíme v naší latríně.

Pane Chocholouš (Pá, 20. 3. 2015 - 10:03)

Milý Pavle,na co ještě...není důvod, představy a fantazie mám sice nestandardní až bláznivé, ale kde jsou hranice si uvědomuju

MUDr.Chcholouše (Pá, 20. 3. 2015 - 10:03)

omlouvám se ti, že jsem tě...Milý Pavle,na co ještě čekáte?Rychle se oblékněte a přijdte co by idiot do naší ordinace.

Pavkol (Pá, 20. 3. 2015 - 10:03)

Pavle, na tvou nabídku...omlouvám se ti, že jsem tě dostal do rozpaků, a že jsem se před tebou takhle vybarvil. Dobrá úplně mi k radosti stačí, když mi o tom svým sraní budeš občas aspoń psát. Jsem rád že si se dnes opět vysrala, je to pro mě potěšující zpráva

jana (Pá, 20. 3. 2015 - 06:03)

Pavle, na tvou nabídku nemohu přistoupit. Na to jsem dost stydlivá. Nikdy jsem nikoho kadit neviděla a také před nikým se nikdy nevysrala, ani bych to nechtěla ani nedokázala. Ani ukázat nahou prdel, natož ještě lezoucí hovno z něj, to fakt nejde. Něco úplně jiného je o zajímavém netypickém tématu si jen psát a něco jiného něco takového provozovat, to skutečně nejde. Pokud jsem tě tímto zklamala a čekal jsi více, tak mne to mrzí, ale to fakt to nejde, více ti nemohu pomoci. Já jsem na diskusi přišla jen z čisté zvědavosti, ne po touze erotiky, striptýzu nebo dokonce společného kadění. Cítila bych se velice trapně. Toto bych nedokázala ani před svým synem a styděl by se určitě i on přede mnou, od dítěte jsem už jeho nahý zadek neviděla.
Tvá záliba mne připadá velice nestandartní, netypická a nelogická, ale rozhodně tě neodsuzuji. Lidské zájmy jsou různé. Vystupuješ velice slušným dojmem, tak si nemyslím, že jde o nějakou deviaci nebo úchylku, v podstatě jen netypický zájem. Ale v tomto ti fakt nemohu vyhovět a zbývá mne jen popřát, abys partnerku podobných zájmů našel, ale protože ženy jsou ve své podstatě mnohem více stydlivé, tak moc šancí ti nedávám.
A tak jediné, čím tě mohu potěšit je fakt, že jsem se dnes ráno opět po dlouhých 3 dnech vysrala.. To ti sdělit mohu, pokud tě to zajímá a potěší. Když usilovně tlačím, tak si vzpomenu na tuto neytpickou stránku a podívám se na ni. Když to tady napíši, cítím, jako bych si ulevila podruhé, ale to je tak asi vše.

Ještě reakce na anonyma, co napsal
"3 ústřižky toaletního papíru" - to utírání prdele moc nedáváš.

Máš zvláštní starost o cizí prdele, kdoví jak vypadá ta tvá. Mne to bohatě stačilo na mé tvrdé hovno. Většinou i ty ústřižky jsou čisté. Když jsem doma, tak se po sraní přirozeně sprchuji, to je snad běžná hygiena. Jen ale ráno je problém v tom, že WC i sprchu máme v jedné místnosti, já sice kadím jen občas, ale syn i jeho manželka pravidelně každé ráno a jak už jsem psala, díky stydlivosti nás všech tam nikdy nejsme současně, že by jeden kadil a druhý se sprchoval. A samozřejmě absolutní přednost má vnučka, pokud by potřebovala, tak má samozřejmě absolutní přednost. Ale ono to většinou nějak vyjde, dnes to vyšlo také, tak buď bez obav, prdel mne po sraní nesmrdí.

Hmm (Čt, 19. 3. 2015 - 04:03)

"3 ústřižky...Teda pokud se nejdeš hned poté osprchovat.

Hmm (Čt, 19. 3. 2015 - 04:03)

Pavle, ne že by mne sraní..."3 ústřižky toaletního papíru" - to utírání prdele moc nedáváš.

bivoj (St, 18. 3. 2015 - 09:03)

Ty jsi kus debila, takovýho...No to víš - jiřík půlkundička zdejší zasranej subík , spíš než měkkým hovnem , by potřeboval dostat do rypáku těžkou vojenskou botou !

jirka (St, 18. 3. 2015 - 07:03)

Není to o touze po hovnech ,ale o pokoře k ženě. Jak ji dát více najevo svou podřízenost vůči ní než si od ní nechat nakadit do úst a pak v leže s trčícím hovn.m jí nechat kochat a posmívat a čekat poslušně na její povel to pozřít.

Reklama

Přidat komentář