Reklama

kakání partnerky

foresto kde si (Po, 20. 4. 2015 - 20:04)

Ehm,aha, tak tady taky. No... na tvém příspěvku není vůbec nic k zamyšlení, snad jenom že to asi napsal nějaký blbec, jedno jestli holka anebo kluk. A nikdy nekomentuji gramatiku a jasný překlep, víš ale tvoje gramatika to je zoufalost, napsat ve slově ,,velmi,, tvrdé y, to není spontánní pravopis ale vydlabanost mozku. A ve slovech udělaly a povídaly to je taky síla, to je asi podle pravidla měl ho tvrdého, že? To nevíš blbko že když je ve větě mužský a ženský rod, musí být měkké i ! tedy mrdali jsme , udělali jsme si to, blbko

Marek (Po, 20. 4. 2015 - 13:04)

Pavkole, v pohodě. Vždy...Ahoj Jana. Aj mňa zaujíma ženská stolica, sledujem hlavne úľavu, ktorú pri tom ženy pociťujú a prajem im to... Ak niekedy pošleš aj pre mňa, budem Ti vďačný. Držím Ti palce

Jano (Ne, 19. 4. 2015 - 06:04)

Pavkole, v pohodě. Vždy když tlačím, jsem ráda, že mne někdo podporuje. A když jsem ráno vyrobila bobek, tak se cítím lehčí, uvolněnější.

Michale, u žen a holek to není neobvyklé, jen o tom nerady mluví, mají větší stydlivost. Také by se mne o tom špatně mluvilo, ale psát se to dá, u toho se nemusím červenat.

pavkol (So, 18. 4. 2015 - 09:04)

ó díky Jano, promiň že jsem do první správy napsal tvé jméno ale já si nevšiml, nejsem v kolonce příspěvek, ale jméno takže i tu první správu ó díky Jano ve skutečnosti napsal Pavkol za tento renons se skutečně Janě ommlouvám

Jana (So, 18. 4. 2015 - 09:04)

ó díky Jano

michal... (Čt, 16. 4. 2015 - 17:04)

Už jsem psal je to neobvyklé u holek,možná proto to někoho rajcuje,určitě ne nic víc

Jana (Čt, 16. 4. 2015 - 06:04)

Ahoj Pavkole, posílám ti dnešní ranní asi 15 cm pozdrav. Konečně jsme se vykadila zase v klidu a pohodě doma.

Pro janu (s malým j)
Já to také nechápu, ale vím na sobě, že je je velmi příjemné se vysrat, zvlášť když můžeš jen občas. Pokud chodíš kakat každý den nebo i častěji, tak to asi nedoceníš, ale pokud jednou za 3-čdny, tak to možná pochopíš.

alex-v (St, 15. 4. 2015 - 09:04)

ženské krásná prdelky, hovno jak z ní leze, jak se otvírají a zavírají, slastné vzdychy u toho a i ten zápach, který je kontrastem k vaší drogerii.

jana (Út, 14. 4. 2015 - 18:04)

Ahoj, najde se ještě...Nechápu co vás kluky na kákání tak vzrušuje!

jana (Út, 14. 4. 2015 - 18:04)

Ahoj, najde se ještě...Nechápu co vás kluky na kákání tak vzrušuje!

Kokokrik (Út, 14. 4. 2015 - 12:04)

Nejlepší je, když se mojí partnerce dělají bubliny u zadku.

sráč (Út, 14. 4. 2015 - 06:04)

Ahoj, najde se ještě...Jdi se vysrat.

Kakáč (Út, 14. 4. 2015 - 05:04)

Tak to pochybuji, ještě jsem žádnou takovou neviděl, která by o kadění mluvila. A některé to možná dělají i rády, ale žádná se ti k tomu nepřizná.

chcitozkusit (So, 11. 4. 2015 - 02:04)

Ahoj, najde se ještě nějaká dívka která by si o tomhle tématu ráda popovídala? Děkuji

Koko (Út, 7. 4. 2015 - 15:04)

Nejlepší je gejzírovité sraní.

Pavkol (Pá, 3. 4. 2015 - 17:04)

moc děkuji za zpráva Jano

Jana (Čt, 2. 4. 2015 - 15:04)

ahoj pavkole, fantastická úleva po obědě, pěkně jsem se vyprázdnila, srala jsem asi 10 minut a splachovala nadvakrát, pak se osprchovala, je mne moc dobře. Tak aspoň odlehčena na delší cestu. Přeji ti krásné velikonoční svátky, nebudu tady celý týden, čili ani na internetu, jedu k bratrovi.
Děkuji, že mám pocit, že mé hovno není úplně na "hovno" a že někoho potěší.
Také ti přeji pěkné chvíle při kakání a krásná hovínka.
Jana

pěkně (Út, 31. 3. 2015 - 10:03)

zasraná debata

pavkol (Út, 31. 3. 2015 - 10:03)

Jano, to znamená že si dnes ráno byla zase kadit? Blahopřeju

Jana (Út, 31. 3. 2015 - 08:03)

Ahoj Pavkole, dlouho jsem se neozvala, až dnes ráno při úlevě jsem si vzpomněla. Jana

Reklama

Přidat komentář