Reklama

kakání partnerky

Kolkoli (St, 10. 6. 2015 - 15:06)

Všechny vás vy dementní úchylové zavřít do klece za ty nechutnosti co tady píšete!! Běžte do prdele !!

Bobo (St, 10. 6. 2015 - 13:06)

Fajné je to hovínko vzít a rozšlehat ho ručním šlehačem. Až vznikne pěna.

dej si to hovno (St, 10. 6. 2015 - 07:06)

Anonymové, proč si tady...prase jedno !

Mike (St, 10. 6. 2015 - 06:06)

Anonymové, proč si tady...Jano, slušné to jistě není, ale Jindra s tím tady pravidelně otravuje. Nikdo nikdy mu neodpověděl. Když se mu nechce do Turecka nebo na Balkán, má možnost obíhat arabské nebo turecké restaurace. Za těch pár let, co tu s tím prudí, už nějakou mohl najít.

Jana (St, 10. 6. 2015 - 05:06)

Anonymové, proč si tady stále na někoho otevíráte hubu. Jindra se slušně ptal. Tak pokud vím, tak mohu odpovědět i slušně a pokud nevím, tak než takovým způsobem tak lepší neodpovídat vůbec.
Každý nemá na letenku hned kdesi do Bosny nebo Turecka, navíc jsou to neklidné země, proto se ptal na Prahu. Je to tak těžké pochopit?
Já jsem se o to nikdy nezajímala, tak nevím, kde něco takového je a ani mne to vůbec nezajímá, ale proto nemusím Jindru urážet, není to hezké.
Nechápu, jak můžeme být takový netolerantní národ... A anonymně někoho stále napadat. Kde se vytratila slušnost?

Původně jsem chtěla napsat pro Pavkola, Raráška i Ivu, že se mne opět povedlo ráno pěkné hovno, druhý den po sobě, to bývá málokdy. Dost dlouhé, v kuse a vůbec se nerozpadlo. Pěkná úleva. Škoda, že jsem se nezvážila předtím, kolik deka toho bylo.

O tureckým hajz (St, 10. 6. 2015 - 00:06)

A vy s tim mate takovy...tu píšeš každýho půl roku. Tak někam vyraž, tam kde jsou muslimové, tam si užiješ tureckých záchodků tolik, až to nebude hezký.

Jindra (Út, 9. 6. 2015 - 21:06)

A vy s tim mate takovy problem? Copak se Vam dnes stalo, ze Vas tolik podrazdil muj prispevek? Napiste jeste neco prijemneho :-)

Tak nečum (Út, 9. 6. 2015 - 20:06)

Díky za velmi inteligentní...a kup si letenku do Turecka, Dubaje, Bosny nebo Srbska. Je to tak těžký pochopit ?

jindra (Út, 9. 6. 2015 - 20:06)

Díky za velmi inteligentní a tolerantní reakci. A proto, že čuměním ho nenajdu, se právě ptám :-). Děkuji za pochopení.

Neotravuj (Út, 9. 6. 2015 - 20:06)

DObrý den, netušíte někdo...Už ti někdo psal před 2 rokama, že máš jet do Srbska nebo Bosny-Hercegoviny, tam to mají na každém rohu. To jsi to pořád nestihl ? Čuměním v Praze turecký hajzl nenajdeš

jindra (Út, 9. 6. 2015 - 19:06)

DObrý den, netušíte někdo o turecké toaletě v Praze? Třeba v arabském bistru. Rád bych si na ní došel, ještě jsem nevyzkoušel. Děkuji.

Sochař (Út, 9. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Ivo, hezky popsané jak jsi se k tomu dostala :)

Máš také nějaké zážitky s kakáním na veřejných wc? V součastnosti se ti to možná stává a možná i když jsi byla malá. Případně napiš, kde takový záchod byl. Přeji mnoho dalších příjemných pocitů a uspokojujících výtvorů.

PS všichni... znáte web toilet-stool? :)

Honza (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

ten minulý příspěvek se...Iva: Jak tak čtu, s kakáním to máš, Ivo, zdá se, skoro vždycky v nejlepším pořádku, až ti to závidím. Ale zajisté i v tvém případě jsou aspoň občas výjimky. Taky se ti čas od času stává, že se sice krásně a bez potíží vykakáš, avšak následně tě poté natolik rozbolí v zadku, že se jen bezmocně svíjíš na prkýnku a zdá se ti, že takovouhle bolest snad ani nepřečkáš? Já tohle jeden čas měl docela často a je to mnohdy fakt nepopsatelná bolest. Předpokládám, že i tobě se to čas od času stává...

Pavkol (Út, 9. 6. 2015 - 08:06)

ten minulý příspěvek se mi Ivo líbil z toho důvodu že si uvedla konkrétní počet vykakaných šišek

Jana (Út, 9. 6. 2015 - 06:06)

Tak se přidám také. Ivo, tys tu myslím psala, že nejlepší pocit máš před vykakáním, já zase naopak až po, když vím, že to ze mne odešlo a jsem vyprázdněna. Já společně s někým ale určitě bych nekakala, ale ráda si o tom třeba mohu psát.
Děkuji Ti za podporu. Tak snad třeba Tvůj milý to také zkusí někdy s Tebou. jaký má vztah k vyprázdňování. Mluví o tom s tebou nebo ti aspoň sděluje "jdu se vy..""? Nebo po vykakání ti řekne "dobře jsem se..." Já jsem o tom nikdy nijak nemluvila. U bývalého chlapa mne to nikdy nezajímalo a ani on to nijak nedával najevo, hygienu ale jsme vždy dodržovali. 4leté vnučky to se synem a snachou sice hlídáme, ale to je čistě z praktického zdravotního života, jinak o tom nijak nemluvíme. Promiň že se tak ptám, ale docela mne to zajímá. A samozřejmě i u Pavkola a raráška. Přeji jim, aby našli vhodné partnerky.

Iva (Po, 8. 6. 2015 - 21:06)

Zdravím vás všechny.Pavkole,děkuju ti za příspěvek,moc mě to potěšilo,že se ti můj příspěvek o kakání líbil nejvíc.Podle mě je uplně normální,píšu jen to,co jsem zažila a sdílim to s lidma,kterí to rádi čtu,a snád jim moje rady pomužou.Snád se ti zdál v noci zajímavý sen.Rarasku,jsem ráda,že ses krásně vykakal,a přeju ti ,aby si potkal holku,která bude milovat kakání jako ja.Hodně věcí si odnášíme z dětství.Můj pozitívní vztah ke kakání se začal od malička,jak jsem začala chodit na nočník,nevím přesně kolik let mi bylo,ale asi ve 2 letech jsem si plně uvědomila ,že kakám ráda,už tehdy jsem prožívala užasné pocity z toho,jak mi leze šištička,a byla jsem ráda,když mě naši pochválili za odvedeny výkon.Pak jsem kakala spolu s bratrancem u babičky,bylo mu 3 seděl na nočníku a moc mu to nešlo,tak mě babička požádala,aby jsem si taky vzala nočník a kakala spolu s ním.Jenže mě už bylo 6 let,už jsem kakala na záchode,bylo mi to blbý,a vubec se mi v te chvíli nechtělo kakat.Ale poslechla jsem už jenom kvuli nemu,aby jsem mu pomohla.Drželi jsme se za ruce a povzbuzovali jeden druhého k tlačení.Povedlo se,z neho vzlítlo pořádne mega hovínko,divila jsem se jak ho takový malý zadeček moh vytlačit,a ze mě taky nejaky ten bobeček vyšel.Takže společne jsme to zvládli.Snad proto se mi líbi společné kakání partneru,hlavně nekde v přírode.Dnešní hovínko bylo krásne takova stredne dlouha šištička,nekdy býva delší,ale teď co je teplo,moc toho nejím,jen piju,takže není toho moc ke kakání.Takže zatím se všichni mějte krásně.Příjemné kakáničko přeju.

rarasek830 (Po, 8. 6. 2015 - 19:06)

Pěkný podvečer, Ivo. Však ono když je s kým si o kakání povídat, tak je to prima a rád se svěřím. Když je to oboustranné, je to příjemné povídání plné vzrušení. Asi bych se tu jen tak nevypisoval, kdyby se tu se mnou nikdo nebavil. Tak ono povídat si takto s cizí osobou o kakání je zajímavé, příjemné, vzrušující a mám z toho radost, když ti mohu povědět o svém kakání. Ale stejnou radost (a možná i o něco větší) mám z toho, když si přečtu o tom, jak jsi kakala ty. Ale stejně toto psaní asi nenahradí pohled na milovanou dívku, která kaká. Takže by to ještě chtělo potkat dívku (partnerku), se kterou bych se mohl o kakání podělit více a povídání na internetu přesunout na další úroveň. Ale zatím jsem rád, že si mohu s tebou o tom napsat pár vět. Myslím, že tvůj kluk má doma poklad a ani neví jak moc velký. Jen kdybych i já takový jednou někde našel :) Snad takové poklady nebyly už všechny objeveny a alespoň jeden tam někde čeká. Přál bych ti, aby tvůj přítel měl ke kakání trochu vřelejší vztah a mohla jsi to s ním sdílet a plně se rozzářit jako ten jeden velký poklad :)

To moje kakání bylo už v neděli jako obvykle a dneska po ránu jsem se také krásně vykakal. Krásná hnědá šiška, která ze mě vyklouzla ven... bylo to pfffpfpfff.... a už to bylo venku. Slastná radost a spokojený zadeček :) Byl to moc hezký začátek nového týdne.
Stravu určitě nemám ideální a vím to. Ale ani to není úplně špatné. U mne také hodně dělá to letní počasí. Nemám moc chuť na nějaká větší jídla a tak spíše mám menčí porce a asi takové rychlé věci, které spíše ucpou a ono pak není co kakat. Můj víkendový oběd tedy nebyl z brambor, ale ale bylo to takové rýžové papáníčko s masem a zeleninou :)
Bramborovou kaši i banány si také dávám, ale nikdy mě nenapadlo, že by mi zrovna tohle pomohlo k lepšímu hovínku. Ale asi si to už budu pamatovat a možná se to stane mým oblíbeným jídlem :)

Pavkol (Ne, 7. 6. 2015 - 21:06)

Zdravím vás.Dnes jsem se...Gratuluji ti Ivo a blahopřeji. zatím snad nejhezčí kakací příspěvek od holky (ženský) kterej jsem tady četl.Potěšila si mě udělala si mi radost. vzhledem k tomu že jsem si to přečetl takhle pozdě večer, třeba se mi o tom bude i zdát

Iva (Ne, 7. 6. 2015 - 21:06)

Iva: Jsi štastlivec....Zdravím tě Rarasku,a taky všechny ostatní.Zaujalo mě jak hezky a obšírně píšeš o svém kakání.málo kluků se takhle sdíli.Dnes jsem prožila krásny den s klukem,kterého miluju a on miluje mě,jenomže o kakání se s ním moc mluvit nedá, a ještě se před ním vykakat,tak to pochybuju.Snad jednou...Uvidíme.Nevím jak se stravuješ,ale chtělo by to víc potravín,které jsou prospěšné zdraví,ze kterých by si tvůj organismus vzal všechno,co potřebuje,a z odpadových látek sformoval krásne hovínko.Nevím,jestli jíš jídla z brambor,třeba bramborovou kaši.Z bramborových jídel se sformuje krásna šiška.Bramborová kaše se navíc doporučuje lidem,kterí spolkli ostrý předmět,třeba jehlu,hřebík nebo peníz,brambory pěkně tu věc obalí,aby ji mohl postižený vykakat.Zkus bramborovou kaši s kuřecím masem,zkus si to dát zítra k obědu,a výsledek uvidíš ve středu po obědě,nebo později.Protože to co zpapáš v pondělí na oběd,vykakáš až ve středu poobědě.Protože celý složitý proces trávení probíha 48-51 hodin,a je to u každého individuální.Každý organismus je jiný.Nechci ti radit špatně,protože co je dobré pro jednoho,pro duhýho být nemusí.Ale zkusit to můžeš.Zkus ty banány,protože dnes ráno jsem díky nim měla skvělé slastné kakáničko.Takže zatím se měj krásně,tobě a všem ostatním přeju skvělé kakaničko.

zadecek (Ne, 7. 6. 2015 - 15:06)

Zdravím vás.Dnes jsem se...Fakt se diky bananu hovinka lepe skladaji? Jak ti vonelo to rani? Chutnas je nekdy?

Reklama

Přidat komentář